Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
17:00
Paradiso
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Paard
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
00:00
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Muziekcentrum Enschede
Enschede
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Het Depot
Leuven
Sint Janskerk
Maastricht
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Rotown
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Duif
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
17:00
Paradiso
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Willemeen
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
00:00
Musis
Arnhem
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
maandag 11 november 2019
20:30
Cate le Bon
Vera, Groningen
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Christopher Cross
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Föllakzoid / Go March
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Marina
013, Tilburg
Bruce Hornsby
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ibrahim Maalouf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Worry Dolls
TivoliVredenburg, Utrecht
Andy McKee
TivoliVredenburg, Utrecht
11:00
Robert Cekov / Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
dinsdag 12 november 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:00
SMANDEM
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hiatus Kaiyote
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hollow Coves
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Conservatorium van Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Twin Peaks
Paradiso, Amsterdam
20:00
Marc Broussard
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ilse DeLange
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Greta van Fleet
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Charlotte Dos Santos
Paradiso, Amsterdam
19:30
Grieves & Too Many T's
Melkweg, Amsterdam
19:30
Goldlink
Melkweg, Amsterdam
Shura
Melkweg, Amsterdam
17:00
Ntjam Rosie - Super-Sonic Jazz Festival
Paradiso, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Waterboys
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
19:30
Marina
Trix, Antwerpen
19:30
Paris
Trix, Antwerpen
Tino Martin
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Kennemer Theater, Beverwijk
James Blake
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Alec Benjamin
La Madeleine, Brussel
20:30
Hehobros
Theater PePijn, Den Haag
Lamb
Paard, Den Haag
20:15
Sheila E.
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Alice Phoebe Lou
Effenaar, Eindhoven
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Muziekcentrum Enschede, Enschede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Goudse Schouwburg, Gouda
Alphabeat
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Leif Vollebekk
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Trixie Whitley
De Oosterpoort, Groningen
20:00
O'G3NE
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
O'G3NE
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
The Ampa Contemporary Ensemble
Cacaofabriek, Helmond
20:30
South African Roadtrip
De Harmonie, Leeuwarden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
Rayen Panday - Trigger
Theater Ins Blau, Leiden
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Stef Kamil Carlens
Het Depot, Leuven
The Gregorian Voices Gregorian meets Pop
Sint Janskerk, Maastricht
Matthew and the Atlas
Merleyn, Nijmegen
Tamino
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Miles Nielsen and The Rusted Hearts
De Zwerver, Oostende
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
Ryan McMullan
Rotown, Rotterdam
20:00
B Boys
dB's, Utrecht
20:00
Randy Hansen
Spirit of 66, Verviers
woensdag 13 november 2019
20:30
Canto Ostinato - Unieke uitvoering door 8 saxofoons
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
Tones and I
Paradiso, Amsterdam
20:30
Portico Quartet
De Duif, Amsterdam
20:30
Becca Stevens
Bimhuis, Amsterdam
Half Moon Run
Paradiso, Amsterdam
Alphabeat
Melkweg, Amsterdam
James Blake
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Hayden Thorpe
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Foreign Beggars
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hannah Gadsby
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dePresno
Paradiso, Amsterdam
dePresno
Paradiso, Amsterdam
17:00
Yannick Hiwat. Super-Sonic Jazz
Paradiso, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Blood Red Shoes / Queen Kwong
Trix, Antwerpen
20:00
Wouter Planteijdt
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Khemmis +Iron Walrus
Willemeen, Arnhem
Electric Six
Luxor Live, Arnhem
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Musis, Arnhem
De Patrizanen - Het leven an sich
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Hanggai
Botanique, Brussel
20:00
Mac DeMarco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ary Abittan
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Björk
Vorst Nationaal, Brussel
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Veste, Delft
Stef Bos
Diligentia, Den Haag
20:30
Hehobros
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Omval, Diemen
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
20:00
Folk Road Show
't Rozenknopje, Eindhoven
19:30
Sleeping With Sirens
Effenaar, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen