Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Trefpunt
Gent
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Vera
Groningen
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
Ziggo Dome
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
21:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
dB's
Utrecht
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Zwerver
Oostende
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Depot
Leuven
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
17:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Parktheater
Eindhoven
Rotown
Rotterdam
Sint Janskerk
Maastricht
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Ins Blau
Leiden
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
19:30
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
AINSI
Maastricht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Bonifaciuskerk Medemblik
Medemblik
20:00
Botanique
Brussel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Basiliek
Veenendaal
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
De Duif
Amsterdam
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Helling
Utrecht
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Hedon
Zwolle
20:15
Het spectrum
Schijndel
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Martiniplaza
Groningen
maandag 11 november 2019
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
Bruce Hornsby
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ibrahim Maalouf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Worry Dolls
TivoliVredenburg, Utrecht
Andy McKee
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Marc Broussard
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Iris Penning
Trefpunt, Gent
19:30
Counterfeit
Trix, Antwerpen
20:30
Cate le Bon
Vera, Groningen
20:30
Hollow Coves
Vondelkerk, Amsterdam
11:00
Robert Cekov / Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
Hans Zimmer
Ziggo Dome, Amsterdam
dinsdag 12 november 2019
Greta van Fleet
AFAS Live, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
21:30
The Ampa Contemporary Ensemble
Cacaofabriek, Helmond
20:00
B Boys
dB's, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:30
South African Roadtrip
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Maagd, Bergen op Zoom
Alphabeat
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Trixie Whitley
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Conservatorium van Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Miles Nielsen and The Rusted Hearts
De Zwerver, Oostende
Tamino
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Alice Phoebe Lou
Effenaar, Eindhoven
20:00
Leif Vollebekk
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Stef Kamil Carlens
Het Depot, Leuven
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
The Waterboys
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
James Blake
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Ilse DeLange
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Alec Benjamin
La Madeleine, Brussel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Grieves & Too Many T's
Melkweg, Amsterdam
19:30
Goldlink
Melkweg, Amsterdam
Shura
Melkweg, Amsterdam
Matthew and the Atlas
Merleyn, Nijmegen
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Sheila E.
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Tino Martin
Orpheus, Apeldoorn
Lamb
Paard, Den Haag
22:00
SMANDEM
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hiatus Kaiyote
Paradiso, Amsterdam
20:00
Twin Peaks
Paradiso, Amsterdam
19:30
Charlotte Dos Santos
Paradiso, Amsterdam
17:00
Ntjam Rosie - Super-Sonic Jazz Festival
Paradiso, Amsterdam
20:00
O'G3NE
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
O'G3NE
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Parktheater, Eindhoven
Ryan McMullan
Rotown, Rotterdam
The Gregorian Voices Gregorian meets Pop
Sint Janskerk, Maastricht
20:00
Randy Hansen
Spirit of 66, Verviers
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Trigger
Theater Ins Blau, Leiden
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Hehobros
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Marc Broussard
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Marina
Trix, Antwerpen
19:30
Paris
Trix, Antwerpen
20:30
Hollow Coves
Vondelkerk, Amsterdam
woensdag 13 november 2019
20:00
Folk Road Show
't Rozenknopje, Eindhoven
19:30
Vandenberg's Moonkings
013, Tilburg
James Blake
AFAS Live, Amsterdam
Maaike Ouboter
AINSI, Maastricht
20:00
Mac DeMarco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Becca Stevens
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Injury Reserve
BIRD, Rotterdam
20:00
The Fureys
Bonifaciuskerk Medemblik, Medemblik
20:00
Hanggai
Botanique, Brussel
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
De Patrizanen - Het leven an sich
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
De Kift - BAL
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Abba Gold
De Basiliek, Veenendaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:30
Portico Quartet
De Duif, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Matthew and the Atlas
De Helling, Utrecht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Meenthe, Steenwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Hehobros
Deventer Schouwburg, Deventer
Stef Bos
Diligentia, Den Haag
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dok6, Panningen
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Dok6, Panningen
Marc Broussard
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Sleeping With Sirens
Effenaar, Eindhoven
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
BrotherTill: Ons Perspektief
Hedon, Zwolle
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het spectrum, Schijndel
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:00
O'G3NE
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Ary Abittan
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Hannah Gadsby
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Electric Six
Luxor Live, Arnhem
Carmina Burana
Martiniplaza, Groningen