PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1584
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 08 dec
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
8
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
C.C. Begijnhof
Diest
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Willemeen
Arnhem
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Hoftheater
Raalte
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
Mezz
Breda
10
1
20:00
De Nieuwe Oogst
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Cowboy Up
Waardamme
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
C.C. Gildhof
Tielt
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Fenix
Sittard
3
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Doornroosje
Nijmegen
4
1
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Paard
Den Haag
5
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Bink36
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
2
1
20:30
EKKO
Utrecht
3
1
De Oosterpoort
Groningen
4
1
20:30
Exit (Rotterdam)
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
2
21:00
The Rambler
Eindhoven
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Volta
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:30
SuperMarkt
Den Haag
21:30
De Badcuyp
Amsterdam
21:30
013
Tilburg
Doornroosje
Nijmegen
22:45
Paradiso
Amsterdam
2
vr 09 dec
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Vorstin
Hilversum
Trouw
Amsterdam
1
Baroeg
Rotterdam
1
1
Vera
Groningen
3
17:00
De Meester
Almere
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Willemeen
Arnhem
013
Tilburg
15
1
19:30
The Rock Temple
Kerkrade
The Rock Temple
Kerkrade
1
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
Paradiso
Amsterdam
2
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Pius X
Volendam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
2
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Bibelot
Dordrecht
1
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Patronaat
Haarlem
1
20:00
C.C. Begijnhof
Diest
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Agora Theater Druten
Druten
1

donderdag 08 december 2011

20:00
Harry Glotzbach - El Nino De Vorstin, Hilversum
20:00
Schudden - Noorderzon DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Foto Selah Sue
Selah Sue Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
8
20:00
Martijn Hillenius - Martijn Hillenius duidt de din Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade C.C. Begijnhof, Diest
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Warbringer + Prematory Willemeen, Arnhem
1
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Hoftheater, Raalte
Foto The Horrors
The Horrors Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
Foto De Staat
De Staat Mezz, Breda
10
1
20:00
Cocoa Tea & Frankie Paul De Nieuwe Oogst, Rotterdam
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Orpheus, Apeldoorn
20:00
Thaïsa Olivia Quartet De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011 Theater De Veste, Delft
20:00
headwater Cowboy Up, Waardamme
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Eliades Ochoa Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Bert Visscher Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Daniël Arends Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Arjan Ederveen Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen Theater Hof 88, Almelo
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels C.C. Gildhof, Tielt
20:00
Jeff Lorber Fusion ft Jimmy Haslip & Poogie Bell Boerderij, Zoetermeer
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Veerle Malschaert - Overleef je partner Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Customs Fenix, Sittard
3
20:00
Theo Nijland Theater De Boerderij, Huizen
20:00
The Tenors Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Foto Selah Sue
Selah Sue Doornroosje, Nijmegen
4
1
20:15
DI-RECT - Theatertour 2011/2012 Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Finalisten Cameretten - Finalistentournee Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Moke Zaantheater, Zaandam
20:15
Ceylan Ertem - Istanbul Nights Beauforthuis, Austerlitz
Foto Beth Hart
Beth Hart Paard, Den Haag
5
20:30
Dutch Latin Collective presents: Nueva Manteca – C Grounds, Rotterdam
20:30
Allison Russel / JT Nero Bink36, Den Haag
20:30
Jill Scott Paradiso, Amsterdam
2
1
20:30
Lefties Soul Connection EKKO, Utrecht
3
1
Foto Crystal Fighters
Crystal Fighters De Oosterpoort, Groningen
4
1
20:30
Look Mexico Exit (Rotterdam), Rotterdam
Foto La Pegatina
La Pegatina Doornroosje, Nijmegen
2
21:00
Detached (UK) + Flightcase Scenario The Rambler, Eindhoven
21:00
Samba Chula de São Braz + Club RASA met dj-collect RASA, Utrecht
21:00
Volta Singer Songwriter Nacht Volta, Amsterdam
21:00
Kayak Hedon, Zwolle
21:30
Sparkplug SuperMarkt, Den Haag
21:30
JASPER BLOM QUARTET - CD-Presentatie: DEXTERITY" De Badcuyp, Amsterdam
21:30
Budzillus 013, Tilburg
Fortarock: Havok + support Doornroosje, Nijmegen
22:45
Lucinda Slim Paradiso, Amsterdam
2

vrijdag 09 december 2011

Giovanca Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tim Knol De Vorstin, Hilversum
Foto RAUW Decembereditie
RAUW Decembereditie Trouw, Amsterdam
1
Gothminister Baroeg, Rotterdam
1
1
Vanderbuyst + Bliksem Vera, Groningen
3
17:00
Joris Linssen De Meester, Almere
19:00
Op weg naar het Nieuwsjaarsconcert Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Rise A Thousand / Solace Within Willemeen, Arnhem
Foto Arch Enemy
Arch Enemy 013, Tilburg
15
1
19:30
Crashdïet The Rock Temple, Kerkrade
Foto Crashdïet
Crashdïet The Rock Temple, Kerkrade
1
20:00
Kristel Zweers - Puur C.C. Cultura, Nootdorp
Foto Tim Akkerman
Tim Akkerman Paradiso, Amsterdam
2
1
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Purper - Helden Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011 De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP! Pius X, Volendam
20:00
Enge Buren - Reuring De Kattendans, Bergeijk
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Eliades Ochoa Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Schudden - Noorderzon Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Alamo Race Track LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Arjan Ederveen Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
The Swellers Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
2
20:00
Daniël Arends Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Ter Bescherming van de Jeugd - California C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Ricky Koole - Rain, Stream & Speed Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Michel Wolf SplotsZ, Roelofarendsveen
Foto Chef'Special
Chef'Special Bibelot, Dordrecht
1
20:00
Freek de Jonge Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
'BurpK x PäNG' ft. Arts The Beatdoctor Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Tom Sligting - Tom! Wakker worden Meervaart, Amsterdam
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt S.C.C. Maldensteijn, Malden
Foto Julian Sas
Julian Sas Patronaat, Haarlem
1
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade C.C. Begijnhof, Diest
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Amnesty Presenteert Pova & Friends J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap! Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Kayak P60, Amstelveen
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Agora Theater Druten, Druten
1
Pagina -1584