PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1579
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 10 dec
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Oogst
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
De Berck
Heerhugowaard
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:00
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Exit (Rotterdam)
Rotterdam
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
PeTiCantus
Zwaag
20:00
The Stage (GL)
Arnhem
1
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Cafe Pitcher
Haarlem
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Total Music
Schiedam
20:00
Het Fijnhout Theater
Amsterdam
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Vk*
Brussel
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Dorpskerk
Abcoude
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Markant Uden
Uden
1
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
EKKO
Utrecht
2
20:30
Tropentheater
Amsterdam
Gebouw T
Bergen op Zoom
1
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Tivoli
Utrecht
1
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Griethse Poort
Zevenaar
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
K77
Woerden
21:00
Hedon
Zwolle
2
1
21:00
't Veerhuis
Nieuwegein
21:30
Rotown
Rotterdam
1
21:30
Perron 55
Venlo
1
21:30
The Rambler
Eindhoven
21:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Backstage
Nijmegen
21:30
SuperMarkt
Den Haag
21:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
21:30
Patronaat
Haarlem
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
5 Elementz
Amsterdam
22:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Ernesto's
Sittard
22:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
22:00
Victorie
Alkmaar
22:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
22:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
23:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
De Kelder
Amersfoort
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Beyneshal
Haarlem

zaterdag 10 december 2011

20:00
Acoustic Cafe J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Present Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Richard Groenendijk Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Richard Groenendijk Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Ronald Smink - Bor Knok Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Sweet Empire Hedon, Zwolle
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Kubus & Rico De Nieuwe Oogst, Rotterdam
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Agnietenhof, Tiel
20:00
Karin Bruers - We komen er wel Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011 C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Ski Leraar Bruin Money Gang De Helling, Utrecht
20:00
John F. Klaver Band De Berck, Heerhugowaard
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen De Oosterpoort, Groningen
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Theo Nijland Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric Koller De Molenberg, Delfzijl
20:00
Nathalie Baartman - RAAK C.C. De Kinkel, Bemmel
20:00
Jeroen Leenders C.C. Guldenberg, Wevelgem
Arie Koomen / Edo Brunner Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog De Dialoog, Ermelo
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
As The World Burns Exit (Rotterdam), Rotterdam
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
headwater PeTiCantus, Zwaag
20:00
State Of Mind / The Real Danger / Filler / Redempt The Stage (GL), Arnhem
1
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jah 6 O.J.C. Nirwana, Lierop
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Stefan Pop - Popaganda Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen C.C. De Kei, Reusel
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Enge Buren - Reuring MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Mosaic Cafe Pitcher, Haarlem
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht De Reggehof, Goor
20:00
Dolf Jansen Het Musiater, Zevenaar
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Orpheus, Apeldoorn
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Lambert-Jan Koops - 36 Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Eliades Ochoa Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Vannstein Total Music, Schiedam
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen Het Fijnhout Theater, Amsterdam
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd De Molenberg, Delfzijl
20:00
Carolien Borgers Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. De Kimpel, Bilzen
20:00
Purper - Helden Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
25 jaar Challenger! Iduna, Drachten
20:00
Te Water Het Podium, Hoogeveen
20:00
Micah P. Hinson Luxor Live, Arnhem
20:00
Arjan Ederveen C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
SoundBits 100% London ft. The Branco Heist, To Arm Vk*, Brussel
20:00
Kayak Poppodium Romein, Leeuwarden
20:15
Jo Toonen - Daor bin ik wir Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
A Boy was Born | O Magnum Mysterium Dorpskerk, Abcoude
20:15
Original Astor Piazzolla Band & Ute Lemper Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Moke
Moke Markant Uden, Uden
1
20:15
U2NL - U2 IN BLINDING LIGHTS - staconcert Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Mixed: Xenopolis – Baraná en Ceylan Ertem Grounds, Rotterdam
20:30
Theaterconcert 2011 Meervaart, Amsterdam
Foto Alamo Race Track
Alamo Race Track EKKO, Utrecht
2
20:30
Sumba Chula De Sao Braz Tropentheater, Amsterdam
Foto Gare Du Nord
Gare Du Nord Gebouw T, Bergen op Zoom
1
20:30
Birgit Schuurman Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Ojos de Brujo Tivoli, Utrecht
1
20:30
Glenn Branca Ensemble Paard, Den Haag
20:30
Van Verre Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Cocoa Tea & frankie Paul De Oosterpoort, Groningen
Foto Beth Hart
Beth Hart Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:30
Mdungu Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Palemiger Spatzen Griethse Poort, Zevenaar
21:00
Das Racist Metropool, Hengelo
21:00
Motörblok Little Devil, Tilburg
21:00
Planet Eyelash K77, Woerden
21:00
The Black Atlantic Hedon, Zwolle
2
1
21:00
Indigo Big Band 't Veerhuis, Nieuwegein
21:30
GEM Rotown, Rotterdam
1
21:30
Kerfonse Kante Perron 55, Venlo
1
21:30
The Radical Roosters + The Germaphonics The Rambler, Eindhoven
21:30
Friction Patronaat, Haarlem
21:30
Tributör Backstage, Nijmegen
21:30
The Upsessions SuperMarkt, Den Haag
21:30
AC/DC tribute met: I See / The Sea (IC/TC) De alkeburcht, Roelofarendsveen
21:30
Postman Patronaat, Haarlem
22:00
'Filtered Forms' ft. SPL / Rfunck / Ard Bit Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
DJ Sueside / Mr. Ghostman 5 Elementz, Amsterdam
22:00
Movements - Anniversary Edition Het Bolwerk, Sneek
22:00
Bart & Jaffies Ernesto's, Sittard
22:00
Capeman en Let's go eskimo SplotsZ, Roelofarendsveen
22:00
DJ Erick E Victorie, Alkmaar
22:00
Bill Carrothers Trio - Het trio en de jazz Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
22:00
Channel Zero C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
23:00
Madcap / Mindmapper / Sektor / Silvahfonk Duycker, Hoofddorp
23:00
Stekker D'r In De Kelder, Amersfoort
23:00
Cyrus / DJ Chef / Plastician Doornroosje, Nijmegen
23:00
ZAT Beyneshal, Haarlem
Pagina -1579