PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1577
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 16 dec
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Lotto Arena
Antwerpen
2
20:00
Little Devil
Tilburg
1
20:00
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
C.C. Kruiningen
Kruiningen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
Sportpaleis
Antwerpen
1
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Helling
Utrecht
9
2
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Paard
Den Haag
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Atak
Enschede
20:30
Grounds
Rotterdam
Nieuwe Nor
Heerlen
3
Klokgebouw
Eindhoven
6
Boerderij
Zoetermeer
3
De Kelder
Amersfoort
1
Patronaat
Haarlem
Lakei
Helmond
1
Groene Engel
Oss
1
20:30
Doornroosje
Nijmegen
2
2
Gebouw T
Bergen op Zoom
2
3
Vera
Groningen
5
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Atak
Enschede
2
Tivoli
Utrecht
2
1
Melkweg
Amsterdam
2
1
20:45
EKKO
Utrecht
21:00
Gigant
Apeldoorn
Hedon
Zwolle
1
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
De Heeren van Aemstel
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Exit (Rotterdam)
Rotterdam
21:00
De Spot
Middelburg
21:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Simplon
Groningen
1
21:00
Luxor Live
Arnhem
1
Waerdse Tempel
Heerhugowaard
21:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
1
21:15
Area 51 Skatepark
Eindhoven
1
1
21:15
Effenaar
Eindhoven
21:30
SuperMarkt
Den Haag
21:30
The Rambler
Eindhoven
22:00
Ernesto's
Sittard
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Paard
Den Haag
23:00
BIRD
Rotterdam
za 17 dec
Joc Ieper
Ieper
De Casino
Sint-Niklaas
Boerderij
Zoetermeer
Jeugdhuis Comma
Brugge
Manifesto
Hoorn
1
Podium Asteriks
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:30
Bibelot
Dordrecht
13:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:00
Theater 4en1
Breukelen
15:00
Effenaar
Eindhoven
6
16:00
Theater 4en1
Breukelen
De Pul
Uden
2
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
1
20:00
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
C.C. Zomerloos
Gistel
20:00
Fenix
Sittard
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
SPC Hof Ter Straeten,
Jabbeke
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theaterzaal Diepenbeek
Diepenbeek
20:00
De Spiegel
Sint-Niklaas
Ahoy
Rotterdam
53
5
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
WORM
Rotterdam
20:00
Zaal Palace
Deinze
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
3
1
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
1
20:00
Sport- en evenementencentrum Bruinsma
Stadskanaal

vrijdag 16 december 2011

20:00
Najib Amhali Martiniplaza, Groningen
20:00
Karin Bruers - We komen er wel Theater De Leest, Waalwijk
Foto dEUS
dEUS Lotto Arena, Antwerpen
2
20:00
When All Light Dies Little Devil, Tilburg
1
20:00
V.I.P. Live Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen C.C. Kruiningen, Kruiningen
20:00
Kerstconcert Timbres Divers Bibelot, Dordrecht
20:00
Theo van den Oever - Strooizout De Klif, Nijmegen
20:00
Daniël Arends Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Jeroen Leenders Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Theo Nijland Musis, Arnhem
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger Theater Idea, Soest
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Wesopa Weesp, Weesp
Urbanus Sportpaleis, Antwerpen
1
Foto Friendly Fires
Friendly Fires Melkweg, Amsterdam
20:15
Caribbean Combo - de kerstspecial Meervaart, Amsterdam
20:15
Jo Toonen - Daor bin ik wir Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Customs De Helling, Utrecht
9
2
20:15
Stolling Rones - staconcert Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Who are you now Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jodymoon Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Ju Ju Bros Paard, Den Haag
20:30
Dean Brown LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Mostly Autumn Atak, Enschede
20:30
Groundsfest: Afrobeat Special met tribute to Fela Grounds, Rotterdam
Foto Chef'Special + Bade
Chef'Special + Bade Nieuwe Nor, Heerlen
3
Foto De Jeugd Van Tegenwoordig
De Jeugd Van Tegenwoordig Klokgebouw, Eindhoven
6
Foto The Doors Alive
The Doors Alive Boerderij, Zoetermeer
3
Foto Def Americans
Def Americans De Kelder, Amersfoort
1
The Dodos Patronaat, Haarlem
Foto Memphis Maniacs
Memphis Maniacs Lakei, Helmond
1
Foto Alamo Race Track / pien feith
Alamo Race Track / pien feith Groene Engel, Oss
1
20:30
Shaking Godspeed Doornroosje, Nijmegen
2
2
Foto Channel Zero
Channel Zero Gebouw T, Bergen op Zoom
2
3
Foto De Heideroosjes + New Pokerface
De Heideroosjes + New Pokerface Vera, Groningen
5
1
20:30
Beans & Fatback - Finger licking good!! Meervaart, Amsterdam
20:30
Nobody Beats The Drum Atak, Enschede
2
Foto Gare Du Nord
Gare Du Nord Tivoli, Utrecht
2
1
Foto Floor Jansen / Pagan's Mind
Floor Jansen / Pagan's Mind Melkweg, Amsterdam
2
1
20:45
Mdungu EKKO, Utrecht
21:00
Tim Knol Gigant, Apeldoorn
Foto Waylon (Lucky Night Tour)
Waylon (Lucky Night Tour) Hedon, Zwolle
1
21:00
Benjamin Herman Quartet Het Bolwerk, Sneek
21:00
Jessie Galante De Bosuil, Weert
21:00
Pure Ellende De Heeren van Aemstel, Amsterdam
21:00
Krystl Metropool, Hengelo
21:00
Hunting The Robot Exit (Rotterdam), Rotterdam
21:00
Kim Janssen / Rue Royale / The Black Atlantic De Spot, Middelburg
21:00
Note To Amy / Slew Jones PopEi, Eindhoven
21:00
Renske Taminiau Simplon, Groningen
1
21:00
Aux Raus / Bronstibock / Konijn2000 Luxor Live, Arnhem
1
Splendid Waerdse Tempel, Heerhugowaard
21:00
Allison Russel / JT Nero Café 't Keerpunt, Spijkerboor
1
21:15
The Black Lips Area 51 Skatepark, Eindhoven
1
1
21:15
The Black Lips Effenaar, Eindhoven
21:30
Kombinatie Affaire #3 SuperMarkt, Den Haag
21:30
Milwaukee Wildmen + support The Rambler, Eindhoven
22:00
RockàCantina Ernesto's, Sittard
23:00
Kill All Hipsters Melkweg, Amsterdam
23:00
Actress / Emika / Jimmy Edgar / Machinedrum / Obje Paard, Den Haag
23:00
BIRD presents Drunken Lion Soundsystem BIRD, Rotterdam

zaterdag 17 december 2011

Trixie Whitley Joc Ieper, Ieper
Channel Zero De Casino, Sint-Niklaas
Noordpool Orkest o.l.v. Reinout Douma Boerderij, Zoetermeer
The Right To Make Noise On Tour Jeugdhuis Comma, Brugge
The Phantom Four & The Arguido Manifesto, Hoorn
1
How To Throw A Christmas Party Podium Asteriks, Leeuwarden
Giovanca Singer Theater, Laren
11:00
De kleine kerstman Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:30
Familievoorstelling Timbres Divers Bibelot, Dordrecht
13:00
De Kleine Kerstman Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:00
Dirk Scheele - Ik woon in een huis Theater 4en1, Breukelen
15:00
Eindhoven Metal Meeting Effenaar, Eindhoven
6
16:00
Dirk Scheele - Ik woon in een huis Theater 4en1, Breukelen
Foto The Doors Alive
The Doors Alive De Pul, Uden
2
20:00
Eric Koller De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Fabulous Wannabeatles Gebouw T, Bergen op Zoom
1
20:00
Ter Bescherming van de Jeugd - California C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:00
Carolien Borgers Zaantheater, Zaandam
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Freek de Jonge Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels C.C. Zomerloos, Gistel
20:00
The Kleptones (UK) Fenix, Sittard
20:00
Geike M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen Theater PePijn, Den Haag
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus SPC Hof Ter Straeten,, Jabbeke
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011 Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk Theaterzaal Diepenbeek, Diepenbeek
20:00
Broken Glass Heroes De Spiegel, Sint-Niklaas
Foto Coldplay
Coldplay Ahoy, Rotterdam
53
5
20:00
Purper - Helden Zaantheater, Zaandam
20:00
Knuckles of Frisco WORM, Rotterdam
20:00
Michael van Peel - Van Peel overleeft 2011 Zaal Palace, Deinze
20:00
Miss Molly & Me Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jamie Woon Melkweg, Amsterdam
3
1
20:00
Thijs van Domburg Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Foto Tim Knol
Tim Knol Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Wankfest 2011 Sport- en evenementencentrum Bruinsma, Stadskanaal
Pagina -1577