PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -154
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 16 nov
Mainstage
's-Hertogenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Den Blank
Overijse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Spant!
Bussum
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
01:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:00
BIRD
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Trix
Antwerpen
19:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Poppodium Volt
Sittard
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:00
Hofman Café
Utrecht
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Stevenskerk
Nijmegen
19:30
Trix
Antwerpen
Podium Victorie
Alkmaar
1
1
Doornroosje
Nijmegen
1
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
1
Ahoy
Rotterdam
2
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Effenaar
Eindhoven
3
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
013
Tilburg
1
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Rockhal
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Grenswerk
Venlo
Paleis 12
Brussel
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
CC De Warandepoort
Tervuren
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Vrijplaats Leiden
Leiden
20:00
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
20:00
Theater Het Plein
Ridderkerk
20:00
Concerto
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Kulturhus
Epe
20:00
DNK
Assen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
t Smiske
Asse
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
1
20:15
Paard
Den Haag
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
EKKO
Utrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Den Bolder
Waspik
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Ledeltheater
Oostburg

zaterdag 16 november 2019

Charly Luske - The story of George Michael Mainstage, 's-Hertogenbosch
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Percossa - DOUBLE BILL C.C. Den Blank, Overijse
Joost Spijkers - Spijkers II Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Mathilde Santing Spant!, Bussum
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga Schouwburg Hengelo, Hengelo
01:00
Steve Lacy Paradiso, Amsterdam
15:00
Wia Buze Theater Mozaïek, Zuidlaren
16:00
Henk Kraaijeveld Band Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
Henri Dès Koninklijk Circus, Brussel
18:00
BIRDfest BIRD, Rotterdam
19:00
LovelyTheBand Melkweg, Amsterdam
19:00
Devin Townsend: Empath Europe – Volume 1 Trix, Antwerpen
19:00
Matt Simons Effenaar, Eindhoven
19:00
Farben Lehre + The Analogs Baroeg, Rotterdam
19:00
Aborted / Entombed AD Poppodium Volt, Sittard
19:00
Super-Sonic Jazz Festival Paradiso, Amsterdam
19:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:00
Smartlappenfestival: Keessie B artiest met een grote B Hofman Café, Utrecht
19:30
The Bluebirds Hedon, Zwolle
19:30
Murkage Dave Melkweg, Amsterdam
19:30
Parni Valjak Melkweg, Amsterdam
19:30
Mick Harvey & JP Shilo ft. Steve Shelley and Glenn Lewis Patronaat, Haarlem
19:30
Everlast Luxor Live, Arnhem
19:30
Pieter Jan Leusink - Moscow Nights Stevenskerk, Nijmegen
19:30
Echo Beatty Trix, Antwerpen
Foto Indian Askin
Indian Askin Podium Victorie, Alkmaar
1
1
Foto Bløf
Bløf Doornroosje, Nijmegen
1
20:00
Electric Six Q-Factory, Amsterdam
20:00
Tamino Lotto Arena, Antwerpen
20:00
O'G3NE Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
1
Foto DeWolff / Golden Earring
DeWolff / Golden Earring Ahoy, Rotterdam
2
20:00
Karsu Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Luka Bloom De Roma, Antwerpen
20:00
Ilse DeLange Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen Cacaofabriek, Helmond
Foto Anneke van Giersbergen
Anneke van Giersbergen Effenaar, Eindhoven
3
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2 Gigant, Apeldoorn
20:00
Suzan & Freek Theatertour Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
The Lumineers Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Matthew and the Atlas Botanique, Brussel
Foto The Chats
The Chats 013, Tilburg
1
20:00
Eric Vaarzon Morel ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Urbanus Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Anna Ternheim Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Lucky Chops Metropool Enschede, Enschede
20:00
Laurence Jones Band Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Chantals Pyjama Party
Chantals Pyjama Party Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:00
Look Mum No Computer Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Balthazar (Be) / Dermot Kennedy Rockhal,
20:00
Amazing Stroopwafels Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Green Lizard / Rude Boy Grenswerk, Venlo
Foto Mr Eazi
Mr Eazi Paleis 12, Brussel
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
NITS - Nits 2019-2020 Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Orpheus, Apeldoorn
20:00
Steffen Morrison - The Art Of Being Human Schouwburg Venray, Venray
20:00
Raymond van het Groenewoud CC De Warandepoort, Tervuren
20:00
Tisjeboyjay Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Wall of Roses Simplon, Groningen
20:00
El Fatso / inside electron / Left Alive / Power Switch / Skir Vrijplaats Leiden, Leiden
20:00
Tourette's O.J.C. Maddogs, Groesbeek
20:00
Peter Dons / Wayback Theater Het Plein, Ridderkerk
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight Concerto, Amsterdam
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Made in Belgium Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca Parktheater, Eindhoven
20:00
Jan Rot - O Ja! Kulturhus, Epe
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana DNK, Assen
20:00
The Fureys Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Iris Penning / Siebe Palmen t Smiske, Asse
20:00
Ball Noir PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
1
20:15
Residentie Orkest / Sven Figee Paard, Den Haag
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz van Beresteyn, Veendam
20:15
Amsterdam Klezmer Band Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
DOOMSTAD #6: Stake, Komatsu, Gizåh EKKO, Utrecht
20:15
Cabarestafette Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek De Weijer, Boxmeer
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2 Zaantheater, Zaandam
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Den Bolder, Waspik
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk (try-out) De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie De Meerpaal, Dronten
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Dutch Eagles De Kattendans, Bergeijk
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Nederpop All Stars Munttheater, Weert
20:15
Peter Corry - The rocky road to Dublin Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
South African Roadtrip TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Stef Bos - RUIMTE Ledeltheater, Oostburg
Pagina -154