PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1548
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 10 feb
20:00
Pius X
Volendam
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
013
Tilburg
2
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
5
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
De Vieze Gasten
Gent
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Cultura
Ede
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Iduna
Drachten
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Cowboy Up
Waardamme
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
C.C. Het spoor
Harelbeke
20:00
De Speeldoos
Vught
Melkweg
Amsterdam
11
3
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Panama
Amsterdam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Agnietenhof
Tiel
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
De Meester
Almere
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Tivoli
Utrecht
3
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
1
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
013
Tilburg
2
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Meervaart
Amsterdam
1
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
1
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:30
Luxor Live
Arnhem
1
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Tropentheater
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Muziekhuis
Utrecht
20:30
Atak
Enschede
20:30
De Fles
Spijkenisse
Altstadt
Eindhoven
2
Patronaat
Haarlem
6
7
Paard
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:45
013
Tilburg
21:00
Mezz
Breda
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Het Bolwerk
Sneek
1
21:00
Victorie
Alkmaar
21:00
Perron 55
Venlo
1
21:00
RASA
Utrecht
21:00
PopEi
Eindhoven
21:30
SuperMarkt
Den Haag
21:30
Paradiso
Amsterdam
2
Burgerweeshuis
Deventer
1
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen

vrijdag 10 februari 2012

20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten Pius X, Volendam
20:00
Thijs van Domburg Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Philippe Geubels - Made in Belgium C.C. Zundert, Zundert
20:00
Tennis Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Autumn 013, Tilburg
2
20:00
Harry Glotzbach - El Nino Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Howler Paradiso, Amsterdam
5
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat De Dialoog, Ermelo
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Massada De Vorstin, Hilversum
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry De Vieze Gasten, Gent
20:00
Nostalgia 77 BIRD, Rotterdam
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen Cultura, Ede
20:00
Mdungu Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Amnesty Presenteert; Stolen Moments J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Parkgebouw, Rijssen
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste De Molenberg, Delfzijl
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Enge Buren - Reuring C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus C.C. Blankenberge, Blankenberge
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Het Musiater, Zevenaar
20:00
The Bootleg Beatles Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
ROC Friese Poort: Bandnight Iduna, Drachten
20:00
Dub (R)evolution M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Azari & III Paradiso, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw DeLaMar, Amsterdam
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP! Musis, Arnhem
20:00
Zoe Muth and the Lost High Rollers Cowboy Up, Waardamme
20:00
Purper - Helden Spant!, Bussum
20:00
Erik van Muiswinkel Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Frank Boeijen Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. Het spoor, Harelbeke
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap! De Speeldoos, Vught
Foto Nada Surf
Nada Surf Melkweg, Amsterdam
11
3
20:00
Richard Groenendijk Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Hannelore Bedert - Uitgewist De Meerpaal, Dronten
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend Wilminktheater, Enschede
20:00
Jermaine Fleur & Friends Panama, Amsterdam
20:00
Soundos - Soundos aangenaam Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Zaantheater, Zaandam
20:00
Arjan Ederveen Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Maria Markesini Agnietenhof, Tiel
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
FINALE POPSPORT De Spot, Middelburg
20:00
Nina de la Croix - Bas Theater De Cirkel, Heemskerk
20:00
Jörgen Raymann Figi Theater, Zeist
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Hymn For Her De Meester, Almere
20:15
Brussels Jazz Orchestra Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:15
Wolter Kroes Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Clap Your Hands Say Yeah! Tivoli, Utrecht
3
20:15
Soul Sisters Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Pater Moeskroen Schouwburg Cuijk, Cuijk
1
20:15
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Jeroen Leenders - Sorry, ik ben Jeroen Leenders Theater de Hofnar, Valkenswaard
Foto Golden Earring
Golden Earring 013, Tilburg
2
20:15
Khayelitsha United Mambazo Choir Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Wilfried de Jong & Ocobar Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Alles komt goed (2e seizoen) Meervaart, Amsterdam
1
20:15
The Best Of Britain Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Monica Triga S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Avalanche Quartet: Leonard Cohen songs LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Monsters of Rap tour Melkweg, Amsterdam
1
Foto Wouter Hamel
Wouter Hamel Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:30
Kubus & Rico Luxor Live, Arnhem
1
20:30
Marike Jager - Here Comes The Night Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Ghana Funk Project Tropentheater, Amsterdam
20:30
Vuur Meervaart, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - Superlatief Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Bik Bent Braam Muziekhuis, Utrecht
20:30
Metal Battle (voorronde Overijssel) Atak, Enschede
20:30
the Marksmen De Fles, Spijkenisse
Foto Komatsu EP release party
Komatsu EP release party Altstadt, Eindhoven
2
Foto Reel Big Fish
Reel Big Fish Patronaat, Haarlem
6
7
Happy Mondays Paard, Den Haag
20:30
Hiske Schipper / Jörgen Scholtens / Yvonne America Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:45
Rats on Rafts 013, Tilburg
21:00
Houses Mezz, Breda
21:00
FeedForward Little Devil, Tilburg
21:00
The Vegabonds Excl NL-show! Het Bolwerk, Sneek
1
21:00
De Skatjes / The Spaceguards / Wet T-shirt Contest Victorie, Alkmaar
21:00
Brada Bong Dias Perron 55, Venlo
1
21:00
Rascasuelos; Tango Argentinie RASA, Utrecht
21:00
Barefoot Trilbies / Fahrenheit Twins PopEi, Eindhoven
21:30
The Cubical SuperMarkt, Den Haag
21:30
I Break Horses Paradiso, Amsterdam
2
Foto Birth of Joy
Birth of Joy Burgerweeshuis, Deventer
1
22:00
'Depth' ft. Dark Sky + Jameszoo Nieuwe Nor, Heerlen
Pagina -1548