Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Corneel
Lelystad
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Ogtent
Duiven
20:30
De Peppel
Zeist
20:00
De Pul
Uden
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Toegift
Den Hoorn
20:00
DNK
Assen
DNK
Assen
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:45
Gigant
Apeldoorn
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
21:30
Hofman
Utrecht
Iduna
Drachten
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Koningshof
Maassluis
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
LOLA050
Groningen
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Maassilo
Rotterdam
20:30
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Musis
Arnhem
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Oktoberhallen
Wieze
Oude Luxor Theater
Rotterdam
18:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Paleis 12
Brussel
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
PopEi
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Simplon
Groningen
vrijdag 15 november 2019
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2
Corneel, Lelystad
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Coilguns / Yautja
dB's, Utrecht
20:00
Roachford
De Bosuil, Weert
21:00
Twice The Same
De Flux, Zaandam
20:00
Laurence Jones Band
De Harmonie, Leeuwarden
The Chats
De Helling, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ilse DeLange
De Maaspoort, Venlo
20:00
Pink Floyd - The Wall 40 Years
De Meerpaal, Dronten
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Stef Bos - RUIMTE
De Muze, Noordwijk
20:30
Ed Struijlaart
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Henk Poort en de Helden
De Ogtent, Duiven
20:30
Handsome Poets
De Peppel, Zeist
20:00
Diggy Dex
De Pul, Uden
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Schattelijn, Geertruidenberg
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Theo Nijland - En de rest is onzin
DNK, Assen
Charly Luske - The story of George Michael
DNK, Assen
20:45
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Oscar Jerome
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Roxeanne Hazes
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Donnerwetter - Openingsavond Dag van de Achterhoekse Popmuziek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
19:30
C.W. Stoneking
Effenaar, Eindhoven
20:30
Jo Goes Hunting
EKKO, Utrecht
20:30
Avery Sunshine
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
Bökkers
Fluor, Amersfoort
20:30
Daan Boom - De Eerste
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:00
The Magic Of Santana
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Electric Six
Gebr. De Nobel, Leiden
20:45
3J'S
Gigant, Apeldoorn
20:30
Mercy John
Gigant, Apeldoorn
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Trijntje Oosterhuis
Hedon, Zwolle
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Hedon, Zwolle
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Low Roar
Het Zonnehuis, Amsterdam
21:30
Smartlappenfestival: Willie en de Billies
Hofman, Utrecht
Danielle Nicole Band
Iduna, Drachten
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Thin White Duke
JJ Music House, Zoetermeer
20:00
Mathilde Santing
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Kennemer Theater, Beverwijk
Belle Perez - Fiesta Perez!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Beatshow
Koningshof, Maassluis
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
A Tribute To Amy Winehouse
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Live at LOLA: Berlin Blackouts (DE) / Captain Disco / All Over Again
LOLA050, Groningen
Greta van Fleet
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Orange Grove
Luxor Live, Arnhem
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Luxor Live, Arnhem
19:30
Nielson
Maassilo, Rotterdam
20:30
The Osmonds
Markant Uden, Uden
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Markant Uden, Uden
20:00
Monomyth
Melkweg, Amsterdam
19:30
Oliver Tree
Melkweg, Amsterdam
Anna Ternheim
Merleyn, Nijmegen
21:00
Stones Sessions
Metropool, Hengelo
Navarone
Metropool Enschede, Enschede
20:30
New Purple Celebration
Musis, Arnhem
22:00
LIVE: Coldspell (SE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Matthew and the Atlas
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Jan Smit
Oktoberhallen, Wieze
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
18:00
Don't Tell Mummy
P60, Amstelveen
Merol
Paard, Den Haag
20:30
Folk Road Show
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Suprême NTM
Paleis 12, Brussel
19:00
Super-Sonic Jazz Festival
Paradiso, Amsterdam
20:00
Martijn Fischer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Kim Wilde
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Ivo Rosbeek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
O'G3NE
Parktheater, Eindhoven
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Parktheater, Eindhoven
20:00
Davina Michelle Skyward Clubtour
Patronaat, Haarlem
Aborted / Entombed AD
Patronaat, Haarlem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Podium Hoge Woerd, De Meern
Everlast
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
The Dirty Denims
PopEi, Eindhoven
Lebbis - De Ervaring
Posttheater, Arnhem
Feuerengel
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Aloïse Sauvage / Matt Simons
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
S10
Rotown, Rotterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Maaike Ouboter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
South African Roadtrip
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Remco Veldhuis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Symfo Classics
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Foreign Beggars
Simplon, Groningen