PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -153
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 07 aug
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Fun Valley Maastricht
Eijsden
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
Maassilo
Rotterdam
Grid
Antwerpen
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
20:00
So What!
Gouda
20:00
De Hallen Studio's
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:00
Concertgebouw
Amsterdam
Paal 17
De Koog
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Concertgebouw
Amsterdam
21:30
Markant Uden
Uden
21:45
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
De Hallen Studio's
Amsterdam
za 08 aug
013
Tilburg
13:00
Paal 17
De Koog
14:00
Fun Valley Maastricht
Eijsden
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
17:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:00
Paal 17
De Koog
17:00
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
18:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
19:00
Paradiso
Amsterdam
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
1
19:00
Markant Uden
Uden
19:30
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
Concertgebouw
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
De Brielsche Aap
Brielle
1
Mauritshuis
Den Haag
1
1
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Maassilo
Rotterdam
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Baroeg
Rotterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
De Balie
Amsterdam
20:30
P3
Purmerend
21:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Ziggo Dome
Amsterdam
2
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
zo 09 aug
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
13:00
Paal 17
De Koog
Openluchttheater
Overloon
14:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Mezz
Breda
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Grid
Antwerpen
16:00
Markant Uden
Uden
Woodstock69
Bloemendaal
17:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Paal 17
De Koog
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
18:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
18:00
Het Sieraad
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Brielsche Aap
Brielle
1
2
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Grid
Antwerpen
Auberge du Bonheur
Tilburg
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:30
Fun Valley Maastricht
Eijsden

vrijdag 07 augustus 2020

19:00
Akwasi - Sankofa Tour Paradiso, Amsterdam
19:00
BankGiro Loterij ZomerSessie: Sjors van der Panne Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Altın Gün TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Abba Fever Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Benjamin Hermans Japanese Jazz Club Concertgebouw, Amsterdam
19:30
Gaidaa Melkweg, Amsterdam
19:30
Tangarine Effenaar, Eindhoven
19:30
Tino Martin Fun Valley Maastricht, Eijsden
20:00
Chef'Special De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Tino Martin Maassilo, Rotterdam
Het Zesde Metaal Grid, Antwerpen
20:00
Mooneye / Portland / Salut La Copine Festivalterrein Dranouter, Dranouter
20:00
Stephanie Struijk So What!, Gouda
20:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk De Hallen Studio's, Amsterdam
Foto HAEVN
HAEVN Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Dinand Woesthoff Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
21:00
BankGiro Loterij ZomerSessie: Sjors van der Panne Concertgebouw, Amsterdam
Lucas & Steve Paal 17, De Koog
21:00
Van Dik Hout Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Mother Mercury Kursaal Oostende, Oostende
21:00
Meindert Talma Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
21:00
Sisters Of Suffocation Neushoorn, Leeuwarden
Benjamin Hermans Japanese Jazz Club Concertgebouw, Amsterdam
21:30
After All & Dangerous times for the Dead Markant Uden, Uden
21:45
Altın Gün TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Akwasi - Sankofa Tour Paradiso, Amsterdam
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk De Hallen Studio's, Amsterdam

zaterdag 08 augustus 2020

Guus Meeuwis - Club Zoveel 013, Tilburg
13:00
Quintino Paal 17, De Koog
14:00
Lil Kleine Fun Valley Maastricht, Eijsden
15:00
Henry van Loon / Jan Jaap van der Wal / Kasper van der Laan Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
Yves Berendse Olympisch Stadion, Amsterdam
17:00
Willeke Alberti Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
17:00
Quintino Paal 17, De Koog
17:00
Lucas Hamming De Kapel (DomusDela), Eindhoven
17:00
Henry van Loon / Jan Jaap van der Wal / Kasper van der Laan Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
18:00
Dinand Woesthoff Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:00
Benjamin Herman / John Engels / Joris Teepe Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
19:00
Akwasi - Sankofa Tour Paradiso, Amsterdam
Foto Danny Vera
Danny Vera Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
1
19:00
Rewind Markant Uden, Uden
19:30
Lucas Hamming De Kapel (DomusDela), Eindhoven
Sjors Van Der Panne Zingt Robert Long Concertgebouw, Amsterdam
Louis Tomlinson AFAS Live, Amsterdam
‘Still Believe’: Brood, Cuby en Sweet d’Buster (Support-act: Rosy Pere Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Yves Berendse Olympisch Stadion, Amsterdam
Foto Jurk!
Jurk! De Brielsche Aap, Brielle
1
Foto Di-rect - Live Stream
Di-rect - Live Stream Mauritshuis, Den Haag
1
1
20:00
Indian Askin Grenswerk, Venlo
20:00
Tino Martin Maassilo, Rotterdam
20:00
EMY / Flip Kowlier / Spilar Festivalterrein Dranouter, Dranouter
20:00
Ferro / Reiss Het Sieraad, Amsterdam
20:00
Kasper van der Laan Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Tangarine Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Marianne Ligthart Manifesto, Hoorn
20:00
Live stream DJ-duo Zot & Rot Baroeg, Rotterdam
Foto HAEVN
HAEVN Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
High Tea Sip Down Melkweg, Amsterdam
20:30
Zydeco La Louisiane Mezz, Breda
Sanne Wallis de Vries - Heel De Balie, Amsterdam
20:30
Marcel Kapteijn / Raindogs P3, Purmerend
21:00
Dinand Woesthoff Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Foto De Staat - Larger Than Live
De Staat - Larger Than Live Ziggo Dome, Amsterdam
2
21:30
Kasper van der Laan Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
22:00
Akwasi - Sankofa Tour Paradiso, Amsterdam
Jamrock Paradiso, Amsterdam

zondag 09 augustus 2020

12:00
Tino Martin Olympisch Stadion, Amsterdam
13:00
Fedde Le Grand Paal 17, De Koog
de vergeten zangeressen Openluchttheater, Overloon
14:00
Job Roggeveen - Sunday Sounds Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Vet Kindercabaret: Kapot Vet Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:00
Killed by Martians CHV Noordkade, Veghel
15:00
Huub van der Lubbe Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Place Like Home (singer-songwriter duo) PopEi, Eindhoven
15:00
Bon Scotch O.J.C. Nirwana, Lierop
16:00
Akwasi - Sankofa Tour Paradiso, Amsterdam
16:00
Andre van den Boogaart Mezz, Breda
16:00
Tino Martin Olympisch Stadion, Amsterdam
Willy Sommers Grid, Antwerpen
16:00
Emma Heesters / Rolf Sanchez Markant Uden, Uden
Cinnaman / Ki/Ki / Titia Woodstock69, Bloemendaal
17:00
Roué Verveer Comedy Club Haug, Rotterdam
Fedde Le Grand Paal 17, De Koog
17:00
Huub van der Lubbe Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
18:00
Dinand Woesthoff Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:00
Eerie Wanda Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
18:00
Alex Ploeg / Howard Komproe / Rayen Panday / René van Meurs Het Sieraad, Amsterdam
19:00
Akwasi - Sankofa Tour Paradiso, Amsterdam
Circle Jerks Melkweg, Amsterdam
Foto Limp Bizkit
Limp Bizkit 013, Tilburg
Agnes Obel Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Roué Verveer Comedy Club Haug, Rotterdam
Foto Jurk!
Jurk! De Brielsche Aap, Brielle
1
2
20:00
Tino Martin Olympisch Stadion, Amsterdam
Willy Sommers Grid, Antwerpen
Xander de Buisonjé - Sunday Sessions Auberge du Bonheur, Tilburg
20:00
Meskerem Mees / Novastar / WÖR Festivalterrein Dranouter, Dranouter
Mother Mercury - Het Zomer Theater Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Danny Vera - Het Zomer Theater Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:30
Beppie Kraft Fun Valley Maastricht, Eijsden
Pagina -153