PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1533
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 03 mrt
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
De Gooth
Ridderkerk
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Helling
Utrecht
3
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Eendracht
Gemert
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
O.C. Ysara
Nieuwpoort
20:00
Iduna
Drachten
1
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
P60
Amstelveen
20:00
C.C. Rix
Deurne
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Brogum
Zierikzee
20:00
Paradiso
Amsterdam
Trix
Antwerpen
1
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
C.C. De Zwaan
Nazareth
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
N9
Eeklo
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Leest
Waalwijk
1
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Podium 't Beest
Goes
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
2
1
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Saturnus Live Music
Scheveningen
De Lantaarn
Hellendoorn
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Melkweg
Amsterdam
4
14
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Evenementenhal Venray
Venray
20:30
Estrado
Harderwijk
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
EKKO
Utrecht
1
21:00
330 Live
Den Haag
21:00
OCCII
Amsterdam
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
De Bosuil
Weert
Parkzicht
Veendam
1
21:00
The Stage (GL)
Arnhem
21:00
Mike's Music Workshop
Haarlem
21:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Mezz
Breda
1
1
21:00
Hedon
Zwolle
1
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Gigant
Apeldoorn
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
4
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
The Rambler
Eindhoven
21:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Perron 55
Venlo
21:30
SuperMarkt
Den Haag
22:00
De Fles
Spijkenisse
22:00
Ernesto's
Sittard
22:00
Victorie
Alkmaar
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Studio
Tilburg
22:00
Dynamo
Eindhoven

zaterdag 03 maart 2012

20:00
Gare Du Nord Crown theater, Aalsmeer
20:00
Jeroen Leenders Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rough Diamonds De Zwerver, Oostende
20:00
Cuban Heels Paard, Den Haag
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S Theater De Veste, Delft
20:00
Lord Volture De Gooth, Ridderkerk
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken Lindenberg Theater, Nijmegen
Foto Lianne La Havas
Lianne La Havas De Helling, Utrecht
3
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Arjan Ederveen Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Jetty Mathurin - Jetty Jubileert met liefde en ov Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Club del Tango: Tango Extremo - Tango Novo Grounds, Rotterdam
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Theater De Veste, Delft
20:00
Kristel Zweers - Puur Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk De Eendracht, Gemert
20:00
Fuad Hassen - Kleine dingen Theater PePijn, Den Haag
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk O.C. Ysara, Nieuwpoort
20:00
Tommy Ebben & the Small Town Villains + Are You A Iduna, Drachten
1
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Boo! P60, Amstelveen
20:00
Veerle Malschaert - Overleef je partner C.C. Rix, Deurne
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen De Spil, Roeselare
20:00
Rob en Emiel - Tjongejonge Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Ellen Dikker - Fjord C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Wilco Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
The Devil's Blood Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Nina de la Croix - Bas Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Def Americans Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Bambix Merleyn, Nijmegen
20:00
Thé Lau - Water en Vuur C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jörgen Raymann De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Face Tomorrow Brogum, Zierikzee
20:00
24-7 Spyz Paradiso, Amsterdam
Foto Mark Lanegan
Mark Lanegan Trix, Antwerpen
1
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment C.C. De Zwaan, Nazareth
20:00
Eva de Roovere C.C. Mechelen, Mechelen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Xarnège (FR/ES)> WERELDSE MUZIEK UIT SPAANS & FRAN N9, Eeklo
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Leon van der Zanden Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Thijs Kemperink Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Pater Moeskroen Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Rob en Emiel Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater Achterom, Hilversum
20:15
Speelman & Speelman - Wakker Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Flairck & Basily Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Wouter Hamel Theater de Hofnar, Valkenswaard
Foto Di-rect
Di-rect Theater De Leest, Waalwijk
1
20:30
Muziek en Dans van de Birmese Dynastieën RASA, Utrecht
20:30
GEM Podium 't Beest, Goes
Foto Spinvis
Spinvis Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
2
1
20:30
Jodymoon Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Coverbattle Saturnus Live Music, Scheveningen
Gers Pardoel De Lantaarn, Hellendoorn
20:30
Marike Jager - Here Comes The Night Zaantheater, Zaandam
20:30
Letz Zep Melkweg, Amsterdam
4
14
20:30
Thijs van Domburg - Van nare mensen en de dingen d Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Voorronde Drentse Popprijs Het Podium, Hoogeveen
20:30
Yuri Honing Acoustic Quartet LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Mooi Wark in concert Evenementenhal Venray, Venray
20:30
Dearworld / Duocopy / The Medics Estrado, Harderwijk
20:30
Los Van Van Paradiso, Amsterdam
20:30
Frank Boeijen Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Maria Markesini Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Budzillus EKKO, Utrecht
1
21:00
Organisms 330 Live, Den Haag
21:00
The Authorities OCCII, Amsterdam
21:00
40UP Groene Engel, Oss
21:00
Antillectual / Sidewalk / The Living Daylights De Peppel, Zeist
21:00
Julian Sas De Bosuil, Weert
Foto Bintangs / RS Undercover
Bintangs / RS Undercover Parkzicht, Veendam
1
21:00
Graven Image / Intero / The Light Of Dark The Stage (GL), Arnhem
21:00
Hendrix Alive Project Mike's Music Workshop, Haarlem
21:00
1000 PlusEtage, Baarle-Nassau
Foto Hausmagger
Hausmagger Mezz, Breda
1
1
21:00
Admiral Freebee Hedon, Zwolle
1
21:00
Pterodactyl Winston, Amsterdam
21:00
Genesis Project Gigant, Apeldoorn
Foto Anneke Van Giersbergen
Anneke Van Giersbergen Kroepoekfabriek, Vlaardingen
4
21:00
Bushman / Fantan Mojah Melkweg, Amsterdam
21:00
Back to the 80's & 90's Het Bolwerk, Sneek
21:00
Superfloor // CD presentatie Luxor Live, Arnhem
21:30
Franck Carducci The Rambler, Eindhoven
21:30
Little Dragon Melkweg, Amsterdam
21:30
Mudlow Patronaat, Haarlem
21:30
Horses On Fire Perron 55, Venlo
21:30
Talking To Turtles + Jana SuperMarkt, Den Haag
22:00
Purple Rainbow De Fles, Spijkenisse
22:00
NIX=KIX Ernesto's, Sittard
22:00
Jeweldance Victorie, Alkmaar
22:00
Bambix + Johnnie Rook + Udarnik Doornroosje, Nijmegen
22:00
The GrooveYard Studio, Tilburg
22:00
Nachtlampen Presents: Jilted Generation (prodigy T Dynamo, Eindhoven
Pagina -1533