PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1520
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 22 mrt
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Fakkelteater
Antwerpen
20:00
C.C. Genk
Genk
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Chassé Theater
Breda
1
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
LVC
Leiden
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
3
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Nor
Heerlen
3
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Oogst
Rotterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
1
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
P60
Amstelveen
2
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Paard
Den Haag
3
20:45
Melkweg
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
1
Effenaar
Eindhoven
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Speakers
Delft
1
21:30
Rotown
Rotterdam
2
21:30
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
SuperMarkt
Den Haag
22:30
Patronaat
Haarlem
23:00
Mezz
Breda
23:00
Simplon
Groningen
vr 23 mrt
Musis
Arnhem
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Koningshof
Maassluis
Boulevard
Breda
Stuk
Leuven
Burgerweeshuis
Deventer
Vera
Groningen
Metropool
Hengelo
15:00
The Village Coffee & Music
Utrecht
19:00
013
Tilburg
19:30
MC Theater
Amsterdam
19:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
De Pul
Uden
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Bibelot
Dordrecht
1
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Fakkelteater
Antwerpen
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Het Kasteel
Alphen aan den Rijn
2
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Mezz
Breda
1
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Little Devil
Tilburg
1
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
SuperMarkt
Den Haag
20:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Gelredome
Arnhem
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:00
Concertgebouw
Brugge
De Kelder
Amersfoort
2
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Het Fijnhout Theater
Amsterdam
20:00
C.C. Het Poorthuis
Peer
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Simplon
Groningen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
3

donderdag 22 maart 2012

20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Kristel Zweers - Puur Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Kris Berry & Paul Willemsen De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge Fakkelteater, Antwerpen
20:00
Kommil Foo - Breken C.C. Genk, Genk
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld De Molenberg, Delfzijl
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Chassé Theater, Breda
1
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Danny Vera LVC, Leiden
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Theater De Leest, Waalwijk
Foto Within Temptation
Within Temptation Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
3
20:15
Orchestre International du Vetex Catharinakapel, Harderwijk
20:15
High Heels in Concert Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Under African Skies Theater aan de Schie, Schiedam
Foto (HED) Planet Earth
(HED) Planet Earth Nieuwe Nor, Heerlen
3
20:30
The Amsterdam Funk Connection + Legal Sanchez Volta, Amsterdam
20:30
Shirma Rouse De Nieuwe Oogst, Rotterdam
20:30
Admiral Freebee Luxor Live, Arnhem
1
20:30
Imperial Tiger Orchestra Burgerweeshuis, Deventer
Foto Anneke van Giersbergen
Anneke van Giersbergen P60, Amstelveen
2
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte Theater De Omval, Diemen
20:30
Masalsa Paard, Den Haag
20:30
Rudder LantarenVenster, Rotterdam
20:30
LPG Paradiso, Amsterdam
1
20:30
Case Mayfield Paard, Den Haag
3
20:45
Marbert Rocel Melkweg, Amsterdam
21:00
John Frost Luxor Live, Arnhem
1
Mad Sin Effenaar, Eindhoven
21:00
New Build Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Lefties Soul Connection / Michelle David Speakers, Delft
1
21:30
Wooden Saints Rotown, Rotterdam
2
21:30
Ashtraynutz De Badcuyp, Amsterdam
22:00
Footsteppa SuperMarkt, Den Haag
22:30
Brat Farrar Patronaat, Haarlem
23:00
Disk-O-Matique / Joost Mag Het Weten / Matjesdisco Mezz, Breda
23:00
Downlink / J Devil Simplon, Groningen

vrijdag 23 maart 2012

Wouter Hamel Musis, Arnhem
Deugdzaamheid C.C. Martien van Doorne, Deurne
The Nits Koningshof, Maassluis
The Fifth Alliance Boulevard, Breda
Isbells Stuk, Leuven
Gers Pardoel Burgerweeshuis, Deventer
Svetkoff Lamps / Space Siren Vera, Groningen
Leon Verdonschot / Nico Dijkshoorn Metropool, Hengelo
15:00
Summer Camp The Village Coffee & Music, Utrecht
19:00
Emergenza voorronde Tilburg 013, Tilburg
19:30
Bok Bok / Cinnaman / L-Vis 1990 MC Theater, Amsterdam
19:30
Dianne Reeves Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
Legends of Rock De Pul, Uden
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken Theater Achterom, Hilversum
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Nina de la Croix - Bas C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Foto New Cool Collective
New Cool Collective Bibelot, Dordrecht
1
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Freek de Jonge Fakkelteater, Antwerpen
20:00
Kommil Foo - Breken C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Gili - Iedereen paranormaal C.C. Den Horinck, Asse
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Case Mayfield Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Wolter Kroes Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Richard Groenendijk Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Woody & Paul and the Vigilantes Het Kasteel, Alphen aan den Rijn
2
20:00
Paul de Leeuw Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade C.C. De kern, Wilrijk
20:00
Daniël Samkalden Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Schouwburg Almere, Almere
20:00
Horses On Fire Mezz, Breda
1
20:00
Gwyn Ashton Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Tomatito y Grupo Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Dawnbreaker + Damage Inc + Necro Nation Little Devil, Tilburg
1
20:00
Robbert Jan Proos - Solo Hoftheater, Raalte
20:00
Arjan Ederveen Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Enge Buren - Reuring De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Berry Lussenburg - Getuige Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Leon van der Zanden Munttheater, Weert
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jasper Weeda SuperMarkt, Den Haag
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Foto Ilse DeLange
Ilse DeLange Gelredome, Arnhem
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:00
Frank Boeijen Concertgebouw, Brugge
Foto Gare Du Nord
Gare Du Nord De Kelder, Amersfoort
2
20:00
Hannelore Bedert - Uitgewist Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jan Akkerman & Band Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Jetty Mathurin - Jetty Jubileert met liefde en ov C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af De Muze, Noordwijk
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Het Fijnhout Theater, Amsterdam
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. Het Poorthuis, Peer
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Musis, Arnhem
20:00
NON night: Bear Damen / Marius / Palmbomen / Renka Simplon, Groningen
Arie Koomen / Edo Brunner Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of C.C. De Kruisboog, Tienen
Foto Korn
Korn Ancienne Belgique (AB), Brussel
3
Pagina -1520