Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Poppodium Volt
Sittard
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Lutherse Kerk
Nijmegen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
CHV Noordkade
Veghel
19:00
Melkweg
Amsterdam
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Burgerweeshuis
Deventer
17:45
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
C.C. Landvast
Alblasserdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Luxor Live
Arnhem
15:30
Café The Pocket
Katwijk
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Paard
Den Haag
Rotown
Rotterdam
19:30
Altstadt
Eindhoven
14:30
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
15:00
Amstelkerk
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
15:00
Janskerk
Utrecht
20:15
Maassilo
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
013
Tilburg
20:00
LOLA050
Groningen
14:00
Beachclub Casa Verde
Hoek van Holland
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Vera
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Cacaofabriek
Helmond
15:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Lux
Nijmegen
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
Iduna
Drachten
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
013
Tilburg
Mezz
Breda
15:00
dB's
Utrecht
15:00
JJ Music House
Zoetermeer
15:00
Bimhuis
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Mezz
Breda
Effenaar
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Rotown
Rotterdam
Paard
Den Haag
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Cinetol
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Flora Theater
Delft
21:00
Podium heino
Heino
20:00
Botanique
Brussel
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
V11
Rotterdam
zaterdag 16 november 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Aborted / Entombed AD
Poppodium Volt, Sittard
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
A Song Journey
Lutherse Kerk, Nijmegen
20:30
a balladeer
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 17 november 2019
15:00
Zuma
CHV Noordkade, Veghel
19:00
Yung Gravy
Melkweg, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Villagers
Burgerweeshuis, Deventer
17:45
Time & Style Sessions: Ramón Valle - Super-sonic Jazz Festival
Paradiso, Amsterdam
The Waterboys
Doornroosje, Nijmegen
19:00
The Three Tremors
Little Devil, Tilburg
20:00
The Rose
La Madeleine, Brussel
20:00
The Regrettes
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Osmonds
Vorstin, Hilversum
20:00
The Fureys
C.C. Landvast, Alblasserdam
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
The Brew
Luxor Live, Arnhem
15:30
The Bootleg Doors
Café The Pocket, Katwijk
14:00
Stimmen der Berge
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Steeleye Span
Paard, Den Haag
Starcrawler
Rotown, Rotterdam
19:30
St. Plaster
Altstadt, Eindhoven
14:30
South African Roadtrip
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
15:00
René van Sluis
Amstelkerk, Amsterdam
19:30
PUP
Trix, Antwerpen
15:00
Pieter Jan Leusink - Moscow Nights
Janskerk, Utrecht
20:15
New Purple Celebration
Maassilo, Rotterdam
Mercy John
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Matteo Myderwyk
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Matt Simons
Hedon, Zwolle
20:00
Lucky Chops
013, Tilburg
20:00
Live at LOLA: Fvzz Popvli [ITA] / Atomic Vulture [BE] / Black Burned
LOLA050, Groningen
14:00
Lemon
Beachclub Casa Verde, Hoek van Holland
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Laurence Jones Band
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Kim Wilde
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Jon Spencer
Vera, Groningen
20:00
Jack Broadbent
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ilse DeLange
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
11:00
Huijnen & Hopman - Love!
Theater Kerkrade, Kerkrade
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Hella Hertogs
Cacaofabriek, Helmond
15:30
Hella Hertogs
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Heilung
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Guy Davis
Lux, Nijmegen
14:15
Gustavo Corrales Romero & Henk Mak van Dijk
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
Gers Pardoel
Trix, Antwerpen
15:00
Fuzzy Friday en The Gap
Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Folk Road Show
Iduna, Drachten
15:00
Finnegan's Hell
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra
Theater de Spiegel, Zwolle
Fatoumata Diawara
Paradiso, Amsterdam
Eluveitie
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Duitse zangeres Noémi Schröder 17 november op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:00
Duitse zangeres Noémi Schröder 17 november op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bouwkunde, Deventer
Devin Townsend
013, Tilburg
Danielle Nicole Band
Mezz, Breda
15:00
CC Jerome Trio / DJ Miss Twist / Lil'Esther & The Rumble Beat / Mainli
dB's, Utrecht
15:00
BLUES REVIVAL / Kat Riggins
JJ Music House, Zoetermeer
15:00
Benjamin Herman / HKU Big Band
Bimhuis, Amsterdam
16:15
Barely Autumn
Gigant, Apeldoorn
20:30
Arid plays ‘Little Things of Venom’
Mezz, Breda
Anneke van Giersbergen - 25 years (Extra show!)
Effenaar, Eindhoven
15:00
Anne Nederhoed
PopEi, Eindhoven
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 18 november 2019
20:45
Wouter Planteijdt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Whitney
Paradiso, Amsterdam
20:00
Villagers
Het Depot, Leuven
20:00
Vampire Weekend
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Tiwayo
Paradiso, Amsterdam
Tino Martin
Schouwburg Het Park, Hoorn
The Waterboys
013, Tilburg
The Lumineers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Libertines
Koninklijk Circus, Brussel
Temples
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Randy Feltface
Boom Chicago, Amsterdam
22:00
My Brightest Diamond
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mr Eazi
Melkweg, Amsterdam
19:00
Marianas Trench
Melkweg, Amsterdam
Lizzo
AFAS Live, Amsterdam
Lisa Lois Sings Adèle
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jon Spencer & The Hitmakers
Rotown, Rotterdam
Jack Broadbent
Paard, Den Haag
20:30
Guy Davis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Floralis, Lisse
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Beatrix Theater, Utrecht
19:30
Electric Guest
Trix, Antwerpen
dinsdag 19 november 2019
20:30
Wives
Cinetol, Amsterdam
Volbeat
Ziggo Dome, Amsterdam
Vampire Weekend
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Trois Cafés Gourmands
La Madeleine, Brussel
20:00
The Fureys
Flora Theater, Delft
21:00
The Doors (tribute)
Podium heino, Heino
20:00
Temples
Botanique, Brussel
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Surf Curse | V11
V11, Rotterdam