PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -151
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 01 aug
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
Grid
Antwerpen
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
20:00
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
20:00
De Balie
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Mezz
Breda
20:45
Effenaar
Eindhoven
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paal 17
De Koog
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
Paradiso
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Muziekcafé Helmond
Helmond
Melkweg
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
zo 02 aug
013
Tilburg
10:30
Singer Theater
Laren
10:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
12:30
Boerderij Kamps
Rolde
12:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:00
Paal 17
De Koog
14:00
Openluchttheater Nispen
Nispen
14:30
Boerderij Kamps
Rolde
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Mezz
Breda
Paal 17
De Koog
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Melkweg
Amsterdam
19:30
Markant Uden
Uden
Ahoy
Rotterdam
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
Auberge du Bonheur
Tilburg
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paal 17
De Koog
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Maassilo
Rotterdam
ma 03 aug
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
di 04 aug
TivoliVredenburg
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
Kursaal Oostende
Oostende
wo 05 aug
013
Tilburg
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
Paradiso
Amsterdam
do 06 aug
013
Tilburg
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Capsloc
Capelle aan den IJssel
21:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Ziggo Dome
Amsterdam
1
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:00
TivoliVredenburg
Utrecht
vr 07 aug
013
Tilburg
13:00
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
17:00
Fruittuin van West
Amsterdam
17:30
Attractie- & Vakantiepark Slagharen
Slagharen
18:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam

zaterdag 01 augustus 2020

20:00
Ad Vanderveen / Judy Blank / Blue Grass Boogiemen / The Dawn Brothers TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lisette Ma Neza De Brakke Grond, Amsterdam
Novastar Grid, Antwerpen
20:00
Beorn Nijenhuis / James Oesi Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Myrddin / School Is Cool Festivalterrein Dranouter, Dranouter
20:00
Kay Slice Popcentrale, Dordrecht
20:00
Boris Werner Het Sieraad, Amsterdam
20:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk De Balie, Amsterdam
20:00
Guus Meeuwis - Club Zoveel 013, Tilburg
20:15
Sjors van der Panne Singer Theater, Laren
20:30
DJ Tin Wish Tin CHV Noordkade, Veghel
20:30
Stage 1,5: Michelle David & The Gospel Sessions Patronaat, Haarlem
20:30
Savoir Vivre Mezz, Breda
20:45
Indian Askin Effenaar, Eindhoven
21:00
Rob Scheepers Philips Stadion, Eindhoven
21:00
Chef'Special Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Sunnery James & Ryan Marciano Paal 17, De Koog
21:00
Electric Hollers Het Bolwerk, Sneek
21:30
Sven Ratzke zingt Bowie Paradiso, Amsterdam
21:30
Rayen Panday Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
LIVE Motis (FR) Muziekcafé Helmond, Helmond
Yung Internet Melkweg, Amsterdam
23:30
Sven Ratzke zingt Bowie Paradiso, Amsterdam

zondag 02 augustus 2020

Guus Meeuwis - Club Zoveel 013, Tilburg
10:30
Animato Singer Theater, Laren
10:30
Pianoduo Scholtes & Janssens Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
René Froger Olympisch Stadion, Amsterdam
12:30
Jolly Mangos Boerderij Kamps, Rolde
12:30
Pianoduo Scholtes & Janssens Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
13:00
Nicky Romero Paal 17, De Koog
14:00
Nol Havens Openluchttheater Nispen, Nispen
14:30
Jolly Mangos Boerderij Kamps, Rolde
15:00
Fen Temple CHV Noordkade, Veghel
15:00
Fernando Lameirinhas Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
René Froger Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Samora Mezz, Breda
Nicky Romero Paal 17, De Koog
17:00
Fernando Lameirinhas Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Maan Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:00
Lavinia Meijer Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Shoffy Melkweg, Amsterdam
19:30
Leonie Meijer Markant Uden, Uden
Angular Migration Ahoy, Rotterdam
André Rieu Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
René Froger Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Tino Martin De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Walk The Line: Ramblin’ Roots TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Spinvis De Brakke Grond, Amsterdam
Belle Perez - Sunday Sessions Auberge du Bonheur, Tilburg
20:00
An-Sofie Noppe / Flying Horseman / Lyenn Festivalterrein Dranouter, Dranouter
21:00
Lavinia Meijer Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Nicky Romero Paal 17, De Koog
21:00
Jack Bottleneck Het Bolwerk, Sneek
21:00
Najib Amhali - dinner & comedy Maassilo, Rotterdam

maandag 03 augustus 2020

Foto Jeremy Loops
Jeremy Loops Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
3J'S De Brielsche Aap, Brielle

dinsdag 04 augustus 2020

Foto Agnes Obel
Agnes Obel TivoliVredenburg, Utrecht
From Russia With Love: Kliphuis En Kramer In Jazzy Classics Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Against Cancer in Concert! Openluchttheater Cabrio, Soest
Augustijn Kursaal Oostende, Oostende

woensdag 05 augustus 2020

Guus Meeuwis - Club Zoveel 013, Tilburg
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Full Crate Melkweg, Amsterdam
19:30
Altın Gün Paradiso, Amsterdam
Gavin DeGraw TivoliVredenburg, Utrecht
Herbie Hancock Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Lo-fi Comedy Proudly Presents: Summer Comedy Nights Q-Factory, Amsterdam
21:00
The Beatles Sessions Het Bolwerk, Sneek
21:30
Altın Gün Paradiso, Amsterdam

donderdag 06 augustus 2020

Guus Meeuwis - Club Zoveel 013, Tilburg
16:00
Akwasi - Sankofa Tour TivoliVredenburg, Utrecht
18:00
Dinand Woesthoff Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:00
Someone Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
19:00
Akwasi - Sankofa Tour TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Mad Caddies Melkweg, Amsterdam
Foto Gavin DeGraw
Gavin DeGraw TivoliVredenburg, Utrecht
Stef Kamil Carlens Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Elixir / Vera Coomans / Willem Vermandere Festivalterrein Dranouter, Dranouter
20:00
Live at LOLA: Call me Joe LOLA050, Groningen
20:15
Madelijne Kool Singer Theater, Laren
20:15
Iris Penning Theater de Schalm, Veldhoven
Iris Hond Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
De Geest CHV Noordkade, Veghel
20:30
MINKA Metropool, Hengelo
20:30
Judy Blank Paard, Den Haag
20:30
Ann My Dice Capsloc, Capelle aan den IJssel
21:00
Dinand Woesthoff Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Foto Maan - Larger Than Live
Maan - Larger Than Live Ziggo Dome, Amsterdam
1
21:30
Veldhuis En Kemper: Zonder Meer Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:00
Akwasi - Sankofa Tour TivoliVredenburg, Utrecht

vrijdag 07 augustus 2020

Guus Meeuwis - Club Zoveel 013, Tilburg
13:00
Lucas & Steve Paal 17, De Koog
Lucas & Steve Paal 17, De Koog
17:00
Marjolein Keuning - Songs in Silence Fruittuin van West, Amsterdam
17:30
Rolf Sanchez - Slagharen Summer Music Attractie- & Vakantiepark Slagharen, Slagharen
18:00
Dinand Woesthoff Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:00
Van Dik Hout Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jay1 Melkweg, Amsterdam
19:00
Akwasi - Sankofa Tour Paradiso, Amsterdam
Pagina -151