PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1516
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 22 mrt
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Nieuwe Nor
Heerlen
3
20:30
Paard
Den Haag
3
P60
Amstelveen
2
20:30
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
De Nieuwe Oogst
Rotterdam
20:45
Melkweg
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Speakers
Delft
1
21:00
Luxor Live
Arnhem
1
Effenaar
Eindhoven
21:30
Rotown
Rotterdam
2
21:30
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
SuperMarkt
Den Haag
22:30
Patronaat
Haarlem
23:00
Simplon
Groningen
23:00
Mezz
Breda
vr 23 mrt
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Vera
Groningen
Stuk
Leuven
Metropool
Hengelo
Koningshof
Maassluis
Boulevard
Breda
Musis
Arnhem
Burgerweeshuis
Deventer
15:00
The Village Coffee & Music
Utrecht
19:00
013
Tilburg
19:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
MC Theater
Amsterdam
19:30
De Pul
Uden
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Musis
Arnhem
20:00
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
1
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater Achterom
Hilversum
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
3
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Atak
Enschede
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Mezz
Breda
1
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:00
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
Little Devil
Tilburg
1
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
C.C. Het Poorthuis
Peer
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
C.C. De Steiger
Menen
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Muziekodroom
Hasselt
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:00
Het Kasteel
Alphen aan den Rijn
2
20:00
Het Fijnhout Theater
Amsterdam
20:00
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Gelredome
Arnhem
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
CK Theater
Roermond
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Fakkelteater
Antwerpen
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
De Kelder
Amersfoort
2
20:00
C.C. HoogenDonck
Waasmunster

donderdag 22 maart 2012

20:30
Rudder LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Imperial Tiger Orchestra Burgerweeshuis, Deventer
Foto (HED) Planet Earth
(HED) Planet Earth Nieuwe Nor, Heerlen
3
20:30
Case Mayfield Paard, Den Haag
3
Foto Anneke van Giersbergen
Anneke van Giersbergen P60, Amstelveen
2
20:30
LPG Paradiso, Amsterdam
1
20:30
Shirma Rouse De Nieuwe Oogst, Rotterdam
20:45
Marbert Rocel Melkweg, Amsterdam
21:00
New Build Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Lefties Soul Connection / Michelle David Speakers, Delft
1
21:00
John Frost Luxor Live, Arnhem
1
Mad Sin Effenaar, Eindhoven
21:30
Wooden Saints Rotown, Rotterdam
2
21:30
Ashtraynutz De Badcuyp, Amsterdam
22:00
Footsteppa SuperMarkt, Den Haag
22:30
Brat Farrar Patronaat, Haarlem
23:00
Downlink / J Devil Simplon, Groningen
23:00
Disk-O-Matique / Joost Mag Het Weten / Matjesdisco Mezz, Breda

vrijdag 23 maart 2012

Deugdzaamheid C.C. Martien van Doorne, Deurne
Svetkoff Lamps / Space Siren Vera, Groningen
Isbells Stuk, Leuven
Leon Verdonschot / Nico Dijkshoorn Metropool, Hengelo
The Nits Koningshof, Maassluis
The Fifth Alliance Boulevard, Breda
Wouter Hamel Musis, Arnhem
Gers Pardoel Burgerweeshuis, Deventer
15:00
Summer Camp The Village Coffee & Music, Utrecht
19:00
Emergenza voorronde Tilburg 013, Tilburg
19:30
Dianne Reeves Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
Bok Bok / Cinnaman / L-Vis 1990 MC Theater, Amsterdam
19:30
Legends of Rock De Pul, Uden
20:00
NON night: Bear Damen / Marius / Palmbomen / Renka Simplon, Groningen
20:00
Case Mayfield Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Musis, Arnhem
20:00
Gili - Iedereen paranormaal C.C. Den Horinck, Asse
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jörgen Raymann Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto New Cool Collective
New Cool Collective Bibelot, Dordrecht
1
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Agora Theater Druten, Druten
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken Theater Achterom, Hilversum
Foto Korn
Korn Ancienne Belgique (AB), Brussel
3
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Postman Atak, Enschede
20:00
Hannelore Bedert - Uitgewist Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Enge Buren - Reuring De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Jetty Mathurin - Jetty Jubileert met liefde en ov C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Horses On Fire Mezz, Breda
1
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Frank Boeijen Concertgebouw, Brugge
20:00
Jasper Weeda SuperMarkt, Den Haag
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Paul de Leeuw Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade C.C. De kern, Wilrijk
20:00
Dawnbreaker + Damage Inc + Necro Nation Little Devil, Tilburg
1
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af De Muze, Noordwijk
20:00
Gwyn Ashton Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. Het Poorthuis, Peer
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk C.C. De Steiger, Menen
20:00
Richard Groenendijk Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Berry Lussenburg - Getuige Gryphus, Vierlingsbeek
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Mirel Wagner Muziekodroom, Hasselt
20:00
Wolter Kroes Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis BREStheater, Brielle
20:00
Cristina Branco Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arie Koomen / Edo Brunner Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Nina de la Croix - Bas C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:00
Woody & Paul and the Vigilantes Het Kasteel, Alphen aan den Rijn
2
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Het Fijnhout Theater, Amsterdam
20:00
Jeroen Leenders Het Trefpunt, Warmond
20:00
Tomatito y Grupo Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Ilse DeLange
Ilse DeLange Gelredome, Arnhem
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Diligentia, Den Haag
20:00
Arjan Ederveen Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Enthroned Magasin 4, Brussel
20:00
Robbert Jan Proos - Solo Hoftheater, Raalte
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Schouwburg Almere, Almere
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Jodymoon CK Theater, Roermond
20:00
Harry Glotzbach - El Nino Het Klooster, Nuenen
20:00
Daniël Samkalden Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Leon van der Zanden Munttheater, Weert
20:00
Freek de Jonge Fakkelteater, Antwerpen
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Jan Akkerman & Band Poppodium Romein, Leeuwarden
Foto Gare Du Nord
Gare Du Nord De Kelder, Amersfoort
2
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment C.C. HoogenDonck, Waasmunster
Pagina -1516