PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1513
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 01 apr
15:00
Tapperij het Weeshuis
Schiedam
1
15:00
Tropentheater
Amsterdam
15:00
RASA
Utrecht
15:30
Paco Plumtrek
Almelo
16:00
Agnietenhof
Tiel
16:00
Gigant
Apeldoorn
1
16:00
Cambrinus Muziekpodium
Horst
16:00
Diligentia
Den Haag
16:30
Mezz
Breda
Poppodium Romein
Leeuwarden
1
17:00
Roepaen
Ottersum
17:00
De Fles
Spijkenisse
18:00
Mafcentrum
Maasbree
18:30
De Stam
Almelo
19:00
Lokaal 8
Veldhoven
Bibelot
Dordrecht
1
013
Tilburg
3
Mezz
Breda
19:30
Klokgebouw
Eindhoven
30
17
Paradiso
Amsterdam
31
6
19:30
De Helling
Utrecht
1
Trix
Antwerpen
1
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
LVC
Leiden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Café De Lijst
Hoogeveen
20:00
Luxor Live
Arnhem
2
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Melkweg
Amsterdam
6
2
Boerderij
Zoetermeer
1
20:45
013
Tilburg
21:00
Vera
Groningen
Luxor Live
Arnhem
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
1
ma 02 apr
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Mezz
Breda
3
19:30
Melkweg
Amsterdam
6
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Circus
Brussel
2
Tivoli
Utrecht
18
12
Paradiso
Amsterdam
7
1
20:30
De Oosterpoort
Groningen
1
di 03 apr
&zo
Groningen
Merleyn
Nijmegen
1
De Kargadoor
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
LVC
Leiden
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Reggehof
Goor
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
4
5
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Paradiso
Amsterdam
1
1
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Agnietenhof
Tiel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:45
EKKO
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
2
21:00
Mezz
Breda
22:00
Studio
Tilburg
wo 04 apr
Merleyn
Nijmegen
ACU
Utrecht
1

zondag 01 april 2012

15:00
Dirty Work Tapperij het Weeshuis, Schiedam
1
15:00
Ensemble Tirana Tropentheater, Amsterdam
15:00
Olga Pericet RASA, Utrecht
15:30
Le Due Sorelle Paco Plumtrek, Almelo
16:00
Dirk Scheele - DD en z'n vriendjes Agnietenhof, Tiel
16:00
Plato's Muziekcafé met Jankobus Seunnenga Gigant, Apeldoorn
1
16:00
Albert Lee and his Hogan's heroes Cambrinus Muziekpodium, Horst
16:00
Eric de Vroedt / Jacquelien de Savornin Lohman / J Diligentia, Den Haag
16:30
Hartog Mezz, Breda
Foto Aborted
Aborted Poppodium Romein, Leeuwarden
1
17:00
Quirine Viersen Roepaen, Ottersum
17:00
Rob Orlemans & Half Past Midnight De Fles, Spijkenisse
18:00
Safehouse Mafcentrum, Maasbree
18:30
Birth of Joy De Stam, Almelo
19:00
2nd Season Lokaal 8, Veldhoven
Foto Popa Chubby
Popa Chubby Bibelot, Dordrecht
1
Foto animals as leaders
animals as leaders 013, Tilburg
3
Candy Dulfer Mezz, Breda
19:30
Primus Klokgebouw, Eindhoven
30
17
Foto Florence and The Machine
Florence and The Machine Paradiso, Amsterdam
31
6
19:30
A Polaroid View / Bodypolitics / Guy Corneille / K De Helling, Utrecht
1
Foto Paganfest 2012: o.a. Eluveitie / Primordial
Paganfest 2012: o.a. Eluveitie / Primordial Trix, Antwerpen
1
20:00
Cristina Branco Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Kommil Foo C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Kommil Foo - Breken C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Theo van den Oever - Strooizout Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Najib Amhali - Alles Komt Goed Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Frank Boeijen Schouwburg Venray, Venray
20:00
Mala Vita LVC, Leiden
20:00
Jonathan Jeremiah Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Comedytrain Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Cuban Heels Café De Lijst, Hoogeveen
20:00
Matt Schofield Trio Luxor Live, Arnhem
2
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
20:15
GEM De Helling, Utrecht
20:30
Jan Akkerman Gigant, Apeldoorn
20:30
Other Lives Melkweg, Amsterdam
6
2
Foto Abba Gold (ABBA Tribute)
Abba Gold (ABBA Tribute) Boerderij, Zoetermeer
1
20:45
Sound of Guns 013, Tilburg
21:00
Jacuzzi Boys + Traumahelikopter Vera, Groningen
Foto Kensington (Try-Out)
Kensington (Try-Out) Luxor Live, Arnhem
1
22:00
Disappears Paradiso, Amsterdam
1

maandag 02 april 2012

Expositie-opening Fleur Bult Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Quiz'M Mezz, Breda
3
19:30
Hot Chelle Rae Melkweg, Amsterdam
6
20:00
Casual Classics: gratis concert! Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Chris Kok & Civil Union / Nosoyo / Uber Ich De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Golden Earring Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Parktheater, Eindhoven
Foto Wallis Bird
Wallis Bird Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Najib Amhali Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Soul Sisters AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Paul de Leeuw Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Emeli Sande
Emeli Sande Koninklijk Circus, Brussel
2
Foto Therapy?
Therapy? Tivoli, Utrecht
18
12
Foto Heather Nova
Heather Nova Paradiso, Amsterdam
7
1
20:30
Firehouse Crew / Sizzla De Oosterpoort, Groningen
1

dinsdag 03 april 2012

Isbells &zo, Groningen
Foto Wallis Bird
Wallis Bird Merleyn, Nijmegen
1
Laura Gibson De Kargadoor, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Eric Koller Het Klooster, Woerden
20:00
Bert Visscher Markant Uden, Uden
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Sizzla & The Firehouse Crew LVC, Leiden
20:00
Los Campesinos! Botanique, Brussel
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Wilminktheater, Enschede
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Max van den Burg - Schlemiel Schouwburg Venray, Venray
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP! De Reggehof, Goor
Foto Therapy?
Therapy? Ancienne Belgique (AB), Brussel
4
5
20:00
Wolter Kroes Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Guus Meeuwis
Guus Meeuwis Paradiso, Amsterdam
1
1
20:00
Arjan Ederveen Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Najib Amhali - Alles Komt Goed Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Comedytrain Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Cristina Branco Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Paul de Leeuw Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Enge Buren - Reuring DeLaMar, Amsterdam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Alex Winston Paradiso, Amsterdam
1
20:00
The Strange Boys Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Twilight Hotel Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Dark Dark Dark Vooruit, Gent
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Parktheater, Eindhoven
20:15
Under African Skies - Party South African Style! Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Agnietenhof, Tiel
20:30
LOS muziektheater - FCKD Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:45
Laura Gibson EKKO, Utrecht
Foto Wallis Bird
Wallis Bird Doornroosje, Nijmegen
2
21:00
Uit Je Hok Mezz, Breda
22:00
The Arc Studio, Tilburg

woensdag 04 april 2012

3FM Serious Talent on Tour Merleyn, Nijmegen
All Heads Rise, Unchained Breathing e.a. ACU, Utrecht
1
Pagina -1513