Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kuip
Rotterdam
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Tolhuistuin
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Grid Antwerpen
Antwerpen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Figi Theater
Zeist
013
Tilburg
Hoftheater
Raalte
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
16:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Kasteel Erenstein
Kerkrade
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
18:45
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Concertgebouw
Amsterdam
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
Maassilo
Rotterdam
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:15
Kasteel Erenstein
Kerkrade
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Theater Kulturhus
Borne
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
21:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Kursaal Oostende
Oostende
Goudse Schouwburg
Gouda
Concertgebouw
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
De Brielsche Aap
Brielle
De Brielsche Aap
Brielle
013
Tilburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
World Forum Theater
Den Haag
Kursaal Oostende
Oostende
13:00
M Leuven
Leuven
13:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
World Forum Theater
Den Haag
Kursaal Oostende
Oostende
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
Paard
Den Haag
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Gooiland Hotel
Hilversum
16:00
Q-Factory
Amsterdam
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Kursaal Oostende
Oostende
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Paard
Den Haag
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Tolhuistuin
Amsterdam
18:00
Kasteel Erenstein
Kerkrade
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
18:45
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Melkweg
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
donderdag 20 augustus 2020
Samantha Steenwijk - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
20:00
Gordon
Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
Steef de Jong - SISI BOY
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Trevor Hall
Tolhuistuin, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
Edwin Evers Band
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Mama's Jasje
Grid Antwerpen, Antwerpen
Tim Akkerman
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Tijn van der Sanden
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Ralph de Jongh
Metropool, Hengelo
20:30
La Nique / NinaLynn
P60, Amstelveen
20:30
Jacklust
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:45
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Gumbo Kings
Q-Factory, Amsterdam
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
vrijdag 21 augustus 2020
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Alex Roeka - Rauwe Genade
Hoftheater, Raalte
14:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
16:30
Clean Pete
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
DUFFHUES – Darkened AV-poetics cineconcert
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
18:00
Douwe Bob
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Dyanne Sleijpen / Rob Mennen
Kasteel Erenstein, Kerkrade
18:00
Chef'Special - Het Zomertheater
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
18:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
18:45
Roxeanne Hazes - Tuin Sessie inclusief diner
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
BankGiro Loterij ZomerSessie: Jan Van Duikeren / Shirma Rouse
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Nielson
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
19:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
Jazz Club: Tutu Puoane Met Music & Words
Concertgebouw, Amsterdam
Shadow of Intent
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw
De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Lee Towers dinnerconcert
Maassilo, Rotterdam
20:00
Flip Kowlier
M Leuven, Leuven
20:00
Sergio
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
20:00
Memphis Maniacs
Het Sieraad, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Timo de Jong
LOLA050, Groningen
20:00
High Hi
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Gordon
Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
20:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Lindenberg Theater, Nijmegen
Edwin Evers Band
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
Pokey Lafarge
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Viggo Waas
Singer Theater, Laren
20:15
Kommil Foo - OOGST
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Clean Pete
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:15
Lotte Walda
Kasteel Erenstein, Kerkrade
20:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
GUYY
Patronaat, Haarlem
20:30
I Sing Ed Sheeran
Markant Uden, Uden
20:30
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater Kulturhus, Borne
Lost Tango
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:45
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
BankGiro Loterij ZomerSessie: Jan Van Duikeren / Shirma Rouse
Concertgebouw, Amsterdam
21:00
DUFFHUES – Darkened AV-poetics cineconcert
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
21:00
Douwe Bob
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Danny Vera
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Buurman
Kursaal Oostende, Oostende
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
Jazz Club: Tutu Puoane Met Music & Words
Concertgebouw, Amsterdam
zaterdag 22 augustus 2020
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
Di-rect
De Brielsche Aap, Brielle
Di-rect
De Brielsche Aap, Brielle
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Alex Roeka - Rauwe Genade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
K3 - Dromentour
World Forum Theater, Den Haag
K3
Kursaal Oostende, Oostende
13:00
Kapitein Winokio
M Leuven, Leuven
13:00
Davina Michelle
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
K3 - Dromentour
World Forum Theater, Den Haag
K3
Kursaal Oostende, Oostende
14:30
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Alain Clark
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Tess et les moutons
Paard, Den Haag
15:30
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Boef
Gooiland Hotel, Hilversum
16:00
re:humanize| A collaboration between CUT_ (live) & dancer Guido Dutilh
Q-Factory, Amsterdam
16:15
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
K3
Kursaal Oostende, Oostende
17:00
Alain Clark
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Tousch
Paard, Den Haag
18:00
Douwe Bob
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Arp Frique & Family
Tolhuistuin, Amsterdam
18:00
Tim Knol
Kasteel Erenstein, Kerkrade
18:30
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
18:45
Kirsten van Teijn
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
19:00
Davina Michelle
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
M Huncho
Melkweg, Amsterdam
19:30
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht