PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1508
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 06 apr
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Lucky
Rijssen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Pit
Terneuzen
1
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
Sir Jack
Harderwijk
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Waspik
Waspik
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Muziekcentrum Enschede
Enschede
1
2
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Tivoli
Utrecht
1
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Mezz
Breda
2
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Meervaart
Amsterdam
P60
Amstelveen
1
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Melkweg
Amsterdam
15
9
20:30
Paard
Den Haag
1
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
013
Tilburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Roepaen
Ottersum
Het Podium
Hoogeveen
1
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:30
Tropentheater
Amsterdam
20:45
EKKO
Utrecht
013
Tilburg
1
21:00
Sjor
Roggel
1
Doornroosje
Nijmegen
2
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Mezz
Breda
Perron 55
Venlo
1
21:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
1
Metropool
Hengelo
1
21:00
Popfront
Zwolle
Studio K
Amsterdam
1
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
The Stage (GL)
Arnhem
21:00
Le Tipi
Liège
21:15
Effenaar
Eindhoven
21:15
Effenaar
Eindhoven
1
21:30
SuperMarkt
Den Haag
22:00
dB's
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
3
22:00
Ernesto's
Sittard
23:00
Atak
Enschede
Patronaat
Haarlem
2
3
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
So What!
Gouda
23:00
Tivoli
Utrecht
23:00
Tivoli
Utrecht
za 07 apr
AFAS Stadion
Alkmaar
P3
Purmerend
De Mallemolen
Zelhem
Vera
Groningen
Sportcentrum de Viergang
Pijnacker
1
De Regentenkamer
Den Haag
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Vorst Nationaal
Brussel
Hedon
Zwolle
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Lotto Mons Expo
Mons
Sugar Factory
Amsterdam
13:00
Sugar Factory
Amsterdam
13:30
Theater de Schalm
Veldhoven
15:00
Concerto
Amsterdam
15:00
De Drvkkery
Middelburg
15:30
Theater de Schalm
Veldhoven
16:00
Sport- en evenementencentrum Bruinsma
Stadskanaal
19:00
Melkweg
Amsterdam
2

vrijdag 06 april 2012

20:00
Kneebody LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Waylon Lucky, Rijssen
20:00
Erik van Muiswinkel Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Parktheater, Eindhoven
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he Schouwburg Almere, Almere
20:00
The Meteors / The Pine Box Boys / Zinkzand De Pit, Terneuzen
1
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak De Klif, Nijmegen
20:00
Black Top Sir Jack, Harderwijk
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jay Nash Waspik, Waspik
Wouter Hamel Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Foto Theo Maassen
Theo Maassen Muziekcentrum Enschede, Enschede
1
2
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Ellen Dikker - Fjord Posttheater, Arnhem
20:00
Johan Goossens - maandag Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Philippe Geubels - Made in Belgium Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Karin Bruers - We komen er wel Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
De Hyena's Jan van Besouw, Goirle
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler Theater Achterom, Hilversum
20:15
Max van den Burg - Schlemiel De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Meervaart, Amsterdam
20:15
The Kyteman Orchestra Tivoli, Utrecht
1
20:15
Martin Simek - Bloedsinaasappels Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Go Back To The Zoo Doornroosje, Nijmegen
20:15
BZN Tribute Band - Mon amour Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
High Heels in Concert Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto Jan Jaap van der Wal
Jan Jaap van der Wal Diligentia, Den Haag
1
20:15
LOS muziektheater - FCKD Het Musiater, Zevenaar
Foto Anneke van Giersbergen
Anneke van Giersbergen Mezz, Breda
2
20:30
Candy Dulfer Paradiso, Amsterdam
20:30
Stichting de Muzenval Via Crucis Roepaen, Ottersum
20:30
planet i Meervaart, Amsterdam
Foto De Dijk
De Dijk P60, Amstelveen
1
20:30
3FM Serious Talent on Tour Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Destine Melkweg, Amsterdam
15
9
20:30
The Devil's Blood Paard, Den Haag
1
Foto Stahlzeit
Stahlzeit Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
Foto Tim Akkerman & Band
Tim Akkerman & Band Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
The Long Haul + Midnight Souls + Veils 013, Tilburg
20:30
Ruben Hein Bimhuis, Amsterdam
20:30
Frédérique Spigt Roepaen, Ottersum
Foto Chef'Special
Chef'Special Het Podium, Hoogeveen
1
20:30
LOS Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Horses On Fire Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Chef'Special Het Podium, Hoogeveen
20:30
Amsterdam Klezmer Band & Buzuki Osman Grup Tropentheater, Amsterdam
20:45
Dark Dark Dark EKKO, Utrecht
Foto Onder Invloed: Davie Lawson and band + Lucky Fonz
Onder Invloed: Davie Lawson and band + Lucky Fonz 013, Tilburg
1
21:00
The Unkool Hillbillies Sjor, Roggel
1
Foto Julian Sas
Julian Sas Doornroosje, Nijmegen
2
21:00
JuJu + Mdungu RASA, Utrecht
21:00
The Kabeedies Mezz, Breda
Foto 65DaysofStatic
65DaysofStatic Perron 55, Venlo
1
21:00
Twilight Hotel Café 't Keerpunt, Spijkerboor
1
Foto Automatic Sam / Rats on Rafts / Wolfendale
Automatic Sam / Rats on Rafts / Wolfendale Metropool, Hengelo
1
21:00
New Ivory Popfront, Zwolle
Foto Dox Family Night
Dox Family Night Studio K, Amsterdam
1
21:00
Vessels Winston, Amsterdam
21:00
The Backcorner Boogieband De Bosuil, Weert
21:00
Do or Die The Stage (GL), Arnhem
21:00
Arcadium / Renegades Le Tipi, Liège
21:15
Jacuzzi Boys Effenaar, Eindhoven
21:15
Jacuzzi Boys Effenaar, Eindhoven
1
21:30
Bob Wayne & The Outlaw Carnies SuperMarkt, Den Haag
22:00
The Matt Jacobs Band dB's, Utrecht
Foto Will And The People
Will And The People Doornroosje, Nijmegen
3
22:00
The WC Brothers Ernesto's, Sittard
23:00
Basic Grooves Atak, Enschede
Foto Spektrum XL
Spektrum XL Patronaat, Haarlem
2
3
23:00
New Ivory (UK) Hedon, Zwolle
23:00
Dubshop invites GOMES So What!, Gouda
23:00
Rockcircus Tivoli, Utrecht
23:00
Wicked Jazz Sounds Tivoli, Utrecht

zaterdag 07 april 2012

Foto De Helden van Amstel LIVE!
De Helden van Amstel LIVE! AFAS Stadion, Alkmaar
Candy Dulfer P3, Purmerend
SpringFest festival De Mallemolen, Zelhem
De Helmut Kohl Fanfare / Bilderband Vera, Groningen
Foto De Dijk
De Dijk Sportcentrum de Viergang, Pijnacker
1
Susanne Alt Quartet De Regentenkamer, Den Haag
Mon Amour Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Drake Vorst Nationaal, Brussel
Anneke van Giersbergen en Martijn Bosman Hedon, Zwolle
Leon Verdonschot / Nico Dijkshoorn Schouwburg Cuijk, Cuijk
Evergrey Lotto Mons Expo, Mons
Maarten Mittendorff / Makám Sugar Factory, Amsterdam
13:00
VJ Academy Talentenjacht Sugar Factory, Amsterdam
13:30
Dirk Scheele - Ik woon in een huis Theater de Schalm, Veldhoven
15:00
ULTRA in Concerto! Concerto, Amsterdam
15:00
Lucky Fonz III / Kim Janssen / Davie Lawson De Drvkkery, Middelburg
15:30
Dirk Scheele - Ik woon in een huis Theater de Schalm, Veldhoven
16:00
Trancemission Sport- en evenementencentrum Bruinsma, Stadskanaal
19:00
ULTRA2012-EINDE Melkweg, Amsterdam
2
Pagina -1508