Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Chassé Theater
Breda
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Agora Theater Druten
Druten
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Deventer Schouwburg
Deventer
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Bussel
Oosterhout
Posttheater
Arnhem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Agnietenhof
Tiel
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Carrousel
Ommen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Effenaar
Eindhoven
19:00
Poppodium Volt
Sittard
19:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
19:45
Dynamo
Eindhoven
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Musis
Arnhem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
Mezz
Breda
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Statenzaal
Zwolle
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Manifesto
Hoorn
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Ahoy
Rotterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Café De Speeltuin
Breda
20:00
TAC
Eindhoven
20:00
DNK
Assen
20:00
C.C. Deurne
Deurne
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
De Kreun
Kortrijk
AFAS Live
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
vrijdag 22 november 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Laïs
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Clean Pete - Afblijven
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Chassé Theater, Breda
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Soundos - Niets te verliezen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater de Kaasfabriek , Wormer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Orpheus, Apeldoorn
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lebbis - De Ervaring
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Odeon, Zwolle
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Agnietenhof, Tiel
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Fransche School Culemborg, Culemborg
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
ECI Cultuurfabriek, Roermond
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Theater 't Speelhuis, Helmond
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Carrousel, Ommen
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater De Lievekamp, Oss
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke
Theater de Spiegel, Zwolle
Motionless in White
Effenaar, Eindhoven
19:00
Baskar
Poppodium Volt, Sittard
19:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:30
Ina Forsman
Luxor Live, Arnhem
19:30
Droeloe
Melkweg, Amsterdam
19:30
Marc Rebillet
Trix, Antwerpen
19:30
Soft Kill
Patronaat, Haarlem
19:30
Daniel Busser
Paradiso, Amsterdam
19:45
Navarone
Doornroosje, Nijmegen
19:45
Alien Ant Farm / P.O.D.
Podium Victorie, Alkmaar
19:45
Booze & Glory
Dynamo, Eindhoven
20:00
O'G3NE
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Laura Laune
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Kim Wilde
Paard, Den Haag
20:00
Karsu
Grounds, Rotterdam
20:00
Kronos Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ilse DeLange
Musis, Arnhem
20:00
Nielson
TivoliVredenburg, Utrecht
De Staat
013, Tilburg
Indian Askin
Mezz, Breda
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Davina Michelle Skyward Clubtour
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jo Goes Hunting
Simplon, Groningen
20:00
Jacco Wynia
Statenzaal, Zwolle
20:00
The Perfect Tool + The Last Supper
Duycker, Hoofddorp
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Steffen Morrison
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Mercy John
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Stef Kamil Carlens
Muziekgieterij, Maastricht
Nashville Now (met o.a. Pieternel & Judy Blank)
Manifesto, Hoorn
20:00
Charly Lownoise & Mental Theo
Klokgebouw, Eindhoven
20:00
Underworld
Lotto Arena, Antwerpen
Radical Face
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Hillbilly Moonshiners
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Bibelot, Dordrecht
The Kik met orkest speelt Boudewijn de Groot
Ahoy, Rotterdam
20:00
The Dire Straits Experience
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Blu & Exile
Simplon, Groningen
20:00
S10 / Sim Fane
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Blu / Exile
Simplon, Groningen
20:00
Vancouver Sleep Clinic
Melkweg, Amsterdam
20:00
Green Lizard / Rude Boy
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Murder Ballad
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Hef
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Symphonic Rock Night Band
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Miscellaneous
Café De Speeltuin, Breda
20:00
De Lorians / Naujawan Baider / Umut Adan
TAC, Eindhoven
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
DNK, Assen
20:00
The Fureys
C.C. Deurne, Deurne
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
South African Roadtrip
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Fulco
De Kreun, Kortrijk
Fat Freddy's Drop
AFAS Live, Amsterdam
Jacco Wynia
Hedon, Zwolle
20:15
Diggy Dex
Hedon, Zwolle
20:15
Dennis van Aarssen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Danny Vera - Pressure makes diamonds
De Maaspoort, Venlo
20:15
Hehobros
De Maaspoort, Venlo