Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Openluchttheater Hertme
Hertme
Openluchttheater Lochem
Lochem
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
22:00
P60
Amstelveen
17:00
Paard
Den Haag
15:30
Paard
Den Haag
20:30
Patronaat
Haarlem
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
13:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:30
Q-Factory
Amsterdam
16:00
Q-Factory
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Theater Ludens
Voorburg
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
World Forum Theater
Den Haag
World Forum Theater
Den Haag
013
Tilburg
Auberge du Bonheur
Tilburg
20:00
C-Mill
Heerlen
14:30
C-Mill
Heerlen
16:30
Cacaofabriek
Helmond
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:45
dB's
Utrecht
18:45
dB's
Utrecht
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
De Kattendans
Bergeijk
19:00
Effenaar
Eindhoven
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
17:00
Kasteel Erenstein
Kerkrade
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
M Leuven
Leuven
13:00
M Leuven
Leuven
16:00
Maassilo
Rotterdam
13:00
Maassilo
Rotterdam
20:00
Markant Uden
Uden
16:00
Mezz
Breda
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
13:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
15:00
PopEi
Eindhoven
21:15
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
19:30
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
15:00
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
16:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
15:15
TivoliVredenburg
Utrecht
14:45
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
TivoliVredenburg
Utrecht
13:45
TivoliVredenburg
Utrecht
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
10:45
TivoliVredenburg
Utrecht
10:30
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
10:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
Kursaal Oostende
Oostende
Melkweg
Amsterdam
Muziekgieterij
Maastricht
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Café Loburg
Wageningen
zaterdag 22 augustus 2020
20:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
21:00
Douwe Bob
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Lost Tango
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Douwe Bob
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Waltzburg
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Racoon
Openluchttheater Hertme, Hertme
Edwin Evers Band Presenteert - 80’s Openlucht Tour!
Openluchttheater Lochem, Lochem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
22:00
Dr Rude’s Sitdown Concert XXL
P60, Amstelveen
17:00
Tousch
Paard, Den Haag
15:30
Tess et les moutons
Paard, Den Haag
20:30
Tangarine
Patronaat, Haarlem
19:00
Davina Michelle
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
13:00
Davina Michelle
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:30
re:humanize| A collaboration between CUT_ (live) & dancer Guido Dutilh
Q-Factory, Amsterdam
16:00
re:humanize| A collaboration between CUT_ (live) & dancer Guido Dutilh
Q-Factory, Amsterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater Ludens, Voorburg
20:45
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
18:00
Arp Frique & Family
Tolhuistuin, Amsterdam
Alex Roeka - Rauwe Genade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:30
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Alain Clark
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Alain Clark
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
K3 - Dromentour
World Forum Theater, Den Haag
K3 - Dromentour
World Forum Theater, Den Haag
zondag 23 augustus 2020
I Prevail
013, Tilburg
Tino Martin - Sunday Sessions
Auberge du Bonheur, Tilburg
20:00
Cooder Connection - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
14:30
Adell Trio - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
16:30
The Band - Van Dijsseldonk, Planteijdt En Spanjers Play Music Of The B
Cacaofabriek, Helmond
15:00
Jeroen van Helsdingen Band + Cochon Bleu
CHV Noordkade, Veghel
20:45
Duimalot
dB's, Utrecht
18:45
Duimalot
dB's, Utrecht
20:00
Broederliefde
De Brielsche Aap, Brielle
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Kattendans, Bergeijk
19:00
Jack Poels - Blauwe Vear
Effenaar, Eindhoven
Mart Hillen - In Concert
Figi Theater, Zeist
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
20:00
Gordon
Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
20:00
De Kreuners
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
20:00
Fraknoise
Het Sieraad, Amsterdam
17:00
Michael Prins
Kasteel Erenstein, Kerkrade
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
K3
Kursaal Oostende, Oostende
K3
Kursaal Oostende, Oostende
K3
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Stef Kamil Carlens
M Leuven, Leuven
13:00
Kapitein Winokio
M Leuven, Leuven
16:00
Lil Kleine
Maassilo, Rotterdam
13:00
Lil Kleine
Maassilo, Rotterdam
20:00
Ann My Guard
Markant Uden, Uden
16:00
Ray Romijn
Mezz, Breda
20:00
Wolter Kroes
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Wolter Kroes
Olympisch Stadion, Amsterdam
Live At Amsterdamse Bostheater DANNY VERA
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
Francis Van Broekhuizen: Leve De Kunst, Leve De Liefde
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Racoon
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Racoon
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:00
Martijn Fischer
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
13:00
Snelle & De lieve jongens band - Het Zomer Theater
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
15:00
Sam Times (singer-songwriter)
PopEi, Eindhoven
21:15
Arjen Lubach
Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd
19:30
Arjen Lubach
Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd
15:00
Arjen Lubach
Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd
16:30
Walk The Line - Klassiek
TivoliVredenburg, Utrecht
15:45
Walk The Line - Klassiek
TivoliVredenburg, Utrecht
15:15
Walk The Line - Klassiek
TivoliVredenburg, Utrecht
14:45
Walk The Line - Klassiek
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Walk The Line - Klassiek
TivoliVredenburg, Utrecht
13:45
Walk The Line - Klassiek
TivoliVredenburg, Utrecht
13:00
Walk The Line - Klassiek
TivoliVredenburg, Utrecht
10:45
Walk The Line - Klassiek
TivoliVredenburg, Utrecht
10:30
Walk The Line - Klassiek
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Berget Lewis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Berget Lewis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:30
Remy van Kesteren
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
10:30
Remy van Kesteren
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 24 augustus 2020
Alain Clark, Cor Bakker & Band: Soul And Jazz
Concertgebouw, Amsterdam
John West - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
John West - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Algiers
Doornroosje, Nijmegen
Ten Feet From Stardom
Kursaal Oostende, Oostende
Pixies
Melkweg, Amsterdam
The Johnny Cash Roadshow
Muziekgieterij, Maastricht
The Slow Show
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Bright Eyes
Paradiso, Amsterdam
Andre Hazes Jr. - Het Zomertheater
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
dinsdag 25 augustus 2020
Ten Times A Million
Café Loburg, Wageningen