PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -149
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 22 aug
Kursaal Oostende
Oostende
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Paard
Den Haag
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
18:00
Kasteel Erenstein
Kerkrade
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
18:45
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Melkweg
Amsterdam
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Cacaofabriek
Helmond
Concertgebouw
Amsterdam
Openluchttheater Hertme
Hertme
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Maassilo
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Figi Theater
Zeist
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Openluchttheater Lochem
Lochem
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
21:00
Gooiland Hotel
Hilversum
Bel Air Breda
Breda
1
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
21:30
Cacaofabriek
Helmond
22:00
P60
Amstelveen
zo 23 aug
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
Kursaal Oostende
Oostende
10:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
10:30
TivoliVredenburg
Utrecht
10:45
TivoliVredenburg
Utrecht
12:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:00
M Leuven
Leuven
13:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
13:00
Maassilo
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
13:45
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
C-Mill
Heerlen
14:45
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Mezz
Breda
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Maassilo
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
16:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:30
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Kasteel Erenstein
Kerkrade
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:45
dB's
Utrecht
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
19:30
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
Auberge du Bonheur
Tilburg
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
C-Mill
Heerlen
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen

zaterdag 22 augustus 2020

K3 Kursaal Oostende, Oostende
17:00
Alain Clark Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Tousch Paard, Den Haag
18:00
Douwe Bob Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Arp Frique & Family Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
18:00
Tim Knol Kasteel Erenstein, Kerkrade
18:30
Walk The Line - Piano TivoliVredenburg, Utrecht
18:45
Kirsten van Teijn Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
M Huncho Melkweg, Amsterdam
19:00
Davina Michelle Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
19:30
Dolf Jansen Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Walk The Line - Piano TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet Theater Ludens, Voorburg
19:30
Marcel Mulders - Top2000 Unplugged Cacaofabriek, Helmond
Police Deranged For Orchestra: Stewart Copeland & Metropole Orkest Concertgebouw, Amsterdam
Racoon Openluchttheater Hertme, Hertme
Agnes Obel Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Lil Kleine Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
The Mieters / Waar Zijn Die Handjes De Flux, Zaandam
20:00
Lee Towers dinnerconcert Maassilo, Rotterdam
Symfonie Orkest Vlaanderen Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Novastar M Leuven, Leuven
20:00
De Kreuners Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
20:00
Dave Warmerdam Band / Robbert Duijff Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
T-strijd: 1e halve finale Gebouw T, Bergen op Zoom
Di-rect De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Hannah Mae / Jerney Kate Manifesto, Hoorn
20:00
Baroeg gaat live: DJ’s Pim & Lucky Baroeg, Rotterdam
20:00
Gordon Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Mart Hillen - In Concert Figi Theater, Zeist
20:15
Kommil Foo - OOGST C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Walk The Line - Piano TivoliVredenburg, Utrecht
Lost Tango Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Tangarine Patronaat, Haarlem
20:30
Platen Parade CHV Noordkade, Veghel
20:30
re:humanize| A collaboration between CUT_ (live) & dancer Guido Dutilh Q-Factory, Amsterdam
20:30
Straf Mezz, Breda
20:45
Walk The Line - Piano TivoliVredenburg, Utrecht
Edwin Evers Band Presenteert - 80’s Openlucht Tour! Openluchttheater Lochem, Lochem
21:00
Douwe Bob Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Waltzburg Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
21:00
Boef Gooiland Hotel, Hilversum
Foto Ann My Guard
Ann My Guard Bel Air Breda, Breda
1
21:30
Kirsten van Teijn Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:30
Dolf Jansen Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet Theater Ludens, Voorburg
21:30
Marcel Mulders - Top2000 Unplugged - 21:30u Cacaofabriek, Helmond
22:00
Dr Rude’s Sitdown Concert XXL P60, Amstelveen

zondag 23 augustus 2020

Ashton Brothers - A Medicine Show Figi Theater, Zeist
Mart Hillen - In Concert Figi Theater, Zeist
K3 Kursaal Oostende, Oostende
10:30
Remy van Kesteren Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
10:30
Walk The Line - Klassiek TivoliVredenburg, Utrecht
10:45
Walk The Line - Klassiek TivoliVredenburg, Utrecht
12:30
Remy van Kesteren Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
13:00
Kapitein Winokio M Leuven, Leuven
13:00
Snelle & De lieve jongens band - Het Zomer Theater Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
13:00
Walk The Line - Klassiek TivoliVredenburg, Utrecht
13:00
Lil Kleine Maassilo, Rotterdam
K3 Kursaal Oostende, Oostende
13:45
Walk The Line - Klassiek TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Walk The Line - Klassiek TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Adell Trio - Playa Urbana Zomersessies C-Mill, Heerlen
14:45
Walk The Line - Klassiek TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Arjen Lubach Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd
15:00
Jeroen van Helsdingen Band + Cochon Bleu CHV Noordkade, Veghel
15:00
Berget Lewis Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Sam Times (singer-songwriter) PopEi, Eindhoven
15:15
Walk The Line - Klassiek TivoliVredenburg, Utrecht
15:45
Walk The Line - Klassiek TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Ray Romijn Mezz, Breda
16:00
Wolter Kroes Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Lil Kleine Maassilo, Rotterdam
K3 Kursaal Oostende, Oostende
16:30
Walk The Line - Klassiek TivoliVredenburg, Utrecht
16:30
The Band - Van Dijsseldonk, Planteijdt En Spanjers Play Music Of The B Cacaofabriek, Helmond
17:00
Berget Lewis Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Michael Prins Kasteel Erenstein, Kerkrade
Live At Amsterdamse Bostheater DANNY VERA Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:45
Duimalot dB's, Utrecht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:00
Jack Poels - Blauwe Vear Effenaar, Eindhoven
19:00
Martijn Fischer Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
19:30
Arjen Lubach Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
I Prevail 013, Tilburg
20:00
Wolter Kroes Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Broederliefde De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Stef Kamil Carlens M Leuven, Leuven
20:00
De Kreuners Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
Tino Martin - Sunday Sessions Auberge du Bonheur, Tilburg
20:00
Fraknoise Het Sieraad, Amsterdam
20:00
Ann My Guard Markant Uden, Uden
20:00
Cooder Connection - Playa Urbana Zomersessies C-Mill, Heerlen
20:00
Gordon Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
Joris Linssen & Caramba - RAAK! De Kattendans, Bergeijk
Racoon Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Racoon Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Pagina -149