PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1494
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 26 apr
21:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
5
Doornroosje
Nijmegen
22:00
SuperMarkt
Den Haag
23:45
Doornroosje
Nijmegen
vr 27 apr
MC Theater
Amsterdam
De Pit
Terneuzen
De Havenkom
Almere
Trix
Antwerpen
1
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
Simplon
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
De Meenthe
Steenwijk
1
Theater de Kampanje
Den Helder
De Meester
Almere
Vera
Groningen
1
RASA
Utrecht
14:30
Roepaen
Ottersum
18:30
Buurthuis Genendijk
Ham
19:00
Winston
Amsterdam
19:00
RASA
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
3
20:00
C.C. Kadans
Wuustwezel
20:00
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
2
20:00
Fenix
Sittard
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
S.C.C. De Muzenval
Eersel
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Sir Jack
Harderwijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
4
1
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
1
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
1
20:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Capitole
Gent
20:00
Anna theater
Helmond
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
1
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
1
Melkweg
Amsterdam
3
1
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Ahoy
Rotterdam
1
20:00
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Baroeg
Rotterdam
2
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Burgerweeshuis
Deventer
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Pit
Terneuzen
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Willemeen
Arnhem
2
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Patronaat
Haarlem
7
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
1
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Little Devil
Tilburg
2
20:00
Het Muziekhuis
Leiden
1
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Tivoli
Utrecht
1
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
1
Effenaar
Eindhoven
2
1
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Perron 55
Venlo
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Luxor Live
Arnhem
3
1
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
1
1
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Red Shoe Sessions
Nijmegen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater in de Steeg
Den Haag
2
20:30
Saturnus Live Music
Scheveningen
20:30
Paard
Den Haag
2
20:30
Fulcotheater
IJsselstein

donderdag 26 april 2012

21:30
Chuck Prophet Paradiso, Amsterdam
22:00
5 Doornroosje, Nijmegen
22:00
Footsteppa SuperMarkt, Den Haag
23:45
All Night April @ Merleyn Doornroosje, Nijmegen

vrijdag 27 april 2012

Susanne Alt Quartet MC Theater, Amsterdam
TV Buddhas De Pit, Terneuzen
Jazz below the Sea Award De Havenkom, Almere
Foto Anathema
Anathema Trix, Antwerpen
1
Foto Dandy Warhols
Dandy Warhols Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
Dio Simplon, Groningen
Daniel Lohues Jan van Besouw, Goirle
Omnia De Meenthe, Steenwijk
1
Mon Amour Theater de Kampanje, Den Helder
Ben Caplan & The Casual Smokers De Meester, Almere
Whiplash / Act of State Vera, Groningen
1
Baraná Wereldjazz Festival RASA, Utrecht
14:30
Matt the Electrician Roepaen, Ottersum
18:30
Pre party Groezrock Buurthuis Genendijk, Ham
19:00
Emergenza halve finale Amsterdam Winston, Amsterdam
19:00
Yom & Wang Li en Baraná Elektro Shaman RASA, Utrecht
Foto Rufus Wainwright
Rufus Wainwright Melkweg, Amsterdam
3
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade C.C. Kadans, Wuustwezel
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen De Kattendans, Bergeijk
Foto Theo Maassen - Met alle respect
Theo Maassen - Met alle respect Chassé Theater, Breda
2
20:00
King Jack Fenix, Sittard
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Najib Amhali Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus S.C.C. De Muzenval, Eersel
20:00
De Hyena's Theater PePijn, Den Haag
20:00
Fresh Friday J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Minus The Tiger Sir Jack, Harderwijk
20:00
The Cribs Paradiso, Amsterdam
4
1
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
1
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Robbert Jan Proos - Everest Theater Achterom, Hilversum
20:00
High Heels in Concert Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Arno van der Heyden - Zo. Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Parktheater, Eindhoven
20:00
Kommil Foo Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Kommil Foo - Breken Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Enge Buren - Reuring Posttheater, Arnhem
20:00
Motorpsycho De Kreun, Kortrijk
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Nachtmystium + Dark Fortress + Verdelet +1 Poppodium Romein, Leeuwarden
1
20:00
The Backcorner Boogieband Xinix, Nieuwendijk
20:00
Jeroen Leenders Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Nigel Williams - Working class Hero Capitole, Gent
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Anna theater, Helmond
20:00
Tom Sligting - Tom! Wakker worden De Maaspoort, Venlo
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Flint, Amersfoort
20:00
Gare Du Nord Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Lola Kite / Sleep Party People Podium Asteriks, Leeuwarden
1
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he Theater De Willem, Papendrecht
Foto Claudia De Breij - Landgenoten
Claudia De Breij - Landgenoten Theater de Voorveghter, Hardenberg
1
Foto Major Lazer
Major Lazer Melkweg, Amsterdam
3
1
20:00
Paul de Leeuw Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Michael Bublé
Michael Bublé Ahoy, Rotterdam
1
20:00
Jörgen Raymann Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Jungle By Night Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Radio Moscow Baroeg, Rotterdam
2
20:00
Cristina Branco Schouwburg Almere, Almere
Foto Paceshifters
Paceshifters Burgerweeshuis, Deventer
1
20:00
Reincarnatus Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Blackup De Pit, Terneuzen
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Backtrack Willemeen, Arnhem
2
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto De Heideroosjes
De Heideroosjes Patronaat, Haarlem
7
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend Isala Theater, Capelle aan den IJssel
1
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Disquiet + Servantum + Variscythe + Pelgrim Little Devil, Tilburg
2
20:00
Deathcrush pt.1 Het Muziekhuis, Leiden
1
20:15
Laura Fygi met Bigband - The best is yet to come Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Eva de Roovere Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Planet I Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Foto Jaimi Faulkner
Jaimi Faulkner Tivoli, Utrecht
1
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Theaters Tilburg, Tilburg
1
Foto De Dijk
De Dijk Effenaar, Eindhoven
2
1
20:15
Jodymoon Munttheater, Weert
20:30
Tim Akkerman Perron 55, Venlo
20:30
Chuck Prophet and the Mission Express Roepaen, Ottersum
20:30
Max van den Burg - Schlemiel Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Foto The Black Box Revelation
The Black Box Revelation Luxor Live, Arnhem
3
1
20:30
Ruken B + special guets Yaniv Nachum & Sinasi Cela LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Jon Spencer Blues Explosion Doornroosje, Nijmegen
1
1
20:30
Boschkilde Festival Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Chop Wood / No Ninja Am I Red Shoe Sessions, Nijmegen
20:30
Karmakanic Boerderij, Zoetermeer
20:30
Matt The Electrician Theater in de Steeg, Den Haag
2
20:30
NO PLUG, JUST PLAY Saturnus Live Music, Scheveningen
20:30
Only Seven Left Paard, Den Haag
2
20:30
LOS muziektheater - FCKD Fulcotheater, IJsselstein
Pagina -1494