Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
18:45
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
013
Tilburg
20:00
Baroeg
Rotterdam
Bel Air Breda
Breda
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
21:30
Cacaofabriek
Helmond
19:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
CHV Noordkade
Veghel
Concertgebouw
Amsterdam
De Brielsche Aap
Brielle
De Brielsche Aap
Brielle
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
21:00
Gooiland Hotel
Hilversum
16:00
Gooiland Hotel
Hilversum
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
18:00
Kasteel Erenstein
Kerkrade
Koninklijk Circus
Brussel
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
M Leuven
Leuven
13:00
M Leuven
Leuven
20:00
Maassilo
Rotterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
Melkweg
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
18:45
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Openluchttheater Hertme
Hertme
Openluchttheater Lochem
Lochem
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
22:00
P60
Amstelveen
17:00
Paard
Den Haag
15:30
Paard
Den Haag
20:30
Patronaat
Haarlem
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
13:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:30
Q-Factory
Amsterdam
16:00
Q-Factory
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Theater Ludens
Voorburg
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
World Forum Theater
Den Haag
World Forum Theater
Den Haag
013
Tilburg
Auberge du Bonheur
Tilburg
20:00
C-Mill
Heerlen
14:30
C-Mill
Heerlen
16:30
Cacaofabriek
Helmond
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:45
dB's
Utrecht
18:45
dB's
Utrecht
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
De Kattendans
Bergeijk
19:00
Effenaar
Eindhoven
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
17:00
Kasteel Erenstein
Kerkrade
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
M Leuven
Leuven
vrijdag 21 augustus 2020
19:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
18:45
Roxeanne Hazes - Tuin Sessie inclusief diner
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
DUFFHUES – Darkened AV-poetics cineconcert
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
DUFFHUES – Darkened AV-poetics cineconcert
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
zaterdag 22 augustus 2020
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
20:00
Baroeg gaat live: DJ’s Pim & Lucky
Baroeg, Rotterdam
Ann My Guard
Bel Air Breda, Breda
20:15
Kommil Foo - OOGST
C.C De Muze, Heusden-Zolder
21:30
Marcel Mulders - Top2000 Unplugged - 21:30u
Cacaofabriek, Helmond
19:30
Marcel Mulders - Top2000 Unplugged
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Platen Parade
CHV Noordkade, Veghel
Police Deranged For Orchestra: Stewart Copeland & Metropole Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
Di-rect
De Brielsche Aap, Brielle
Di-rect
De Brielsche Aap, Brielle
Di-rect
De Brielsche Aap, Brielle
20:00
The Mieters / Waar Zijn Die Handjes
De Flux, Zaandam
20:00
Mart Hillen - In Concert
Figi Theater, Zeist
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
20:00
T-strijd: 1e halve finale
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Dave Warmerdam Band / Robbert Duijff
Gelderlandfabriek, Culemborg
21:00
Boef
Gooiland Hotel, Hilversum
16:00
Boef
Gooiland Hotel, Hilversum
20:00
Gordon
Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
20:00
De Kreuners
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
18:00
Tim Knol
Kasteel Erenstein, Kerkrade
Agnes Obel
Koninklijk Circus, Brussel
Symfonie Orkest Vlaanderen
Kursaal Oostende, Oostende
K3
Kursaal Oostende, Oostende
K3
Kursaal Oostende, Oostende
K3
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Novastar
M Leuven, Leuven
13:00
Kapitein Winokio
M Leuven, Leuven
20:00
Lee Towers dinnerconcert
Maassilo, Rotterdam
20:00
Hannah Mae / Jerney Kate
Manifesto, Hoorn
M Huncho
Melkweg, Amsterdam
20:30
Straf
Mezz, Breda
21:30
Kirsten van Teijn
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
18:45
Kirsten van Teijn
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
21:00
Douwe Bob
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Lost Tango
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Douwe Bob
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Waltzburg
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Racoon
Openluchttheater Hertme, Hertme
Edwin Evers Band Presenteert - 80’s Openlucht Tour!
Openluchttheater Lochem, Lochem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
22:00
Dr Rude’s Sitdown Concert XXL
P60, Amstelveen
17:00
Tousch
Paard, Den Haag
15:30
Tess et les moutons
Paard, Den Haag
20:30
Tangarine
Patronaat, Haarlem
19:00
Davina Michelle
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
13:00
Davina Michelle
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:30
re:humanize| A collaboration between CUT_ (live) & dancer Guido Dutilh
Q-Factory, Amsterdam
16:00
re:humanize| A collaboration between CUT_ (live) & dancer Guido Dutilh
Q-Factory, Amsterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater Ludens, Voorburg
20:45
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
18:00
Arp Frique & Family
Tolhuistuin, Amsterdam
Alex Roeka - Rauwe Genade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:30
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Alain Clark
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Alain Clark
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
K3 - Dromentour
World Forum Theater, Den Haag
K3 - Dromentour
World Forum Theater, Den Haag
zondag 23 augustus 2020
I Prevail
013, Tilburg
Tino Martin - Sunday Sessions
Auberge du Bonheur, Tilburg
20:00
Cooder Connection - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
14:30
Adell Trio - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
16:30
The Band - Van Dijsseldonk, Planteijdt En Spanjers Play Music Of The B
Cacaofabriek, Helmond
15:00
Jeroen van Helsdingen Band + Cochon Bleu
CHV Noordkade, Veghel
20:45
Duimalot
dB's, Utrecht
18:45
Duimalot
dB's, Utrecht
20:00
Broederliefde
De Brielsche Aap, Brielle
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Kattendans, Bergeijk
19:00
Jack Poels - Blauwe Vear
Effenaar, Eindhoven
Mart Hillen - In Concert
Figi Theater, Zeist
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
20:00
Gordon
Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
20:00
De Kreuners
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
20:00
Fraknoise
Het Sieraad, Amsterdam
17:00
Michael Prins
Kasteel Erenstein, Kerkrade
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
K3
Kursaal Oostende, Oostende
K3
Kursaal Oostende, Oostende
K3
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Stef Kamil Carlens
M Leuven, Leuven