PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -148
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 21 aug
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
Maassilo
Rotterdam
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:15
Kasteel Erenstein
Kerkrade
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Concertgebouw
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Concertgebouw
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
za 22 aug
Figi Theater
Zeist
De Brielsche Aap
Brielle
De Brielsche Aap
Brielle
013
Tilburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
World Forum CC
Den Haag
Kursaal Oostende
Oostende
World Forum CC
Den Haag
13:00
M Leuven
Leuven
13:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Kursaal Oostende
Oostende
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
Paard
Den Haag
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Gooiland Hotel
Hilversum
16:00
Q-Factory
Amsterdam
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Kursaal Oostende
Oostende
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Paard
Den Haag
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
18:00
Kasteel Erenstein
Kerkrade
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
18:45
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Melkweg
Amsterdam
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Cacaofabriek
Helmond
Concertgebouw
Amsterdam
Openluchttheater Hertme
Hertme
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Maassilo
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Figi Theater
Zeist
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Openluchttheater Lochem
Lochem
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
21:00
Gooiland Hotel
Hilversum
Bel Air Breda
Breda
1
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
21:30
Cacaofabriek
Helmond
22:00
P60
Amstelveen
zo 23 aug
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist

vrijdag 21 augustus 2020

Pokey Lafarge De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lil Kleine Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Lee Towers dinnerconcert Maassilo, Rotterdam
20:00
Flip Kowlier M Leuven, Leuven
20:00
Sergio Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
20:00
Memphis Maniacs Het Sieraad, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Timo de Jong LOLA050, Groningen
20:00
High Hi Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Gordon Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
20:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Viggo Waas Singer Theater, Laren
20:15
Kommil Foo - OOGST C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Clean Pete Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:15
Lotte Walda Kasteel Erenstein, Kerkrade
20:15
Walk The Line TivoliVredenburg, Utrecht
Lost Tango Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
GUYY Patronaat, Haarlem
20:30
I Sing Ed Sheeran Markant Uden, Uden
20:30
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! Theater Kulturhus, Borne
20:45
Walk The Line TivoliVredenburg, Utrecht
Danny Vera Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
BankGiro Loterij ZomerSessie: Jan Van Duikeren / Shirma Rouse Concertgebouw, Amsterdam
Buurman Kursaal Oostende, Oostende
21:00
DUFFHUES – Darkened AV-poetics cineconcert Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
21:00
Douwe Bob Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jazz Club: Tutu Puoane Met Music & Words Concertgebouw, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby Goudse Schouwburg, Gouda

zaterdag 22 augustus 2020

Ashton Brothers - A Medicine Show Figi Theater, Zeist
Di-rect De Brielsche Aap, Brielle
Di-rect De Brielsche Aap, Brielle
Guus Meeuwis - Club Zoveel 013, Tilburg
Alex Roeka - Rauwe Genade Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
K3 - Dromentour World Forum CC, Den Haag
K3 Kursaal Oostende, Oostende
K3 - Dromentour World Forum CC, Den Haag
13:00
Kapitein Winokio M Leuven, Leuven
13:00
Davina Michelle Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
K3 Kursaal Oostende, Oostende
14:30
Walk The Line - Piano TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Alain Clark Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Walk The Line - Piano TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Tess et les moutons Paard, Den Haag
15:30
Walk The Line - Piano TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Lil Kleine Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Boef Gooiland Hotel, Hilversum
16:00
re:humanize| A collaboration between CUT_ (live) & dancer Guido Dutilh Q-Factory, Amsterdam
16:15
Walk The Line - Piano TivoliVredenburg, Utrecht
K3 Kursaal Oostende, Oostende
17:00
Alain Clark Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Tousch Paard, Den Haag
18:00
Douwe Bob Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Arp Frique & Family Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
18:00
Tim Knol Kasteel Erenstein, Kerkrade
18:30
Walk The Line - Piano TivoliVredenburg, Utrecht
18:45
Kirsten van Teijn Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
M Huncho Melkweg, Amsterdam
19:00
Davina Michelle Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
19:30
Dolf Jansen Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Walk The Line - Piano TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet Theater Ludens, Voorburg
19:30
Marcel Mulders - Top2000 Unplugged Cacaofabriek, Helmond
Police Deranged For Orchestra: Stewart Copeland & Metropole Orkest Concertgebouw, Amsterdam
Racoon Openluchttheater Hertme, Hertme
Agnes Obel Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Lil Kleine Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
The Mieters / Waar Zijn Die Handjes De Flux, Zaandam
20:00
Lee Towers dinnerconcert Maassilo, Rotterdam
Symfonie Orkest Vlaanderen Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Novastar M Leuven, Leuven
20:00
De Kreuners Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
20:00
Dave Warmerdam Band / Robbert Duijff Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
T-strijd: 1e halve finale Gebouw T, Bergen op Zoom
Di-rect De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Hannah Mae / Jerney Kate Manifesto, Hoorn
20:00
Baroeg gaat live: DJ’s Pim & Lucky Baroeg, Rotterdam
20:00
Gordon Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Mart Hillen - In Concert Figi Theater, Zeist
20:15
Kommil Foo - OOGST C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Walk The Line - Piano TivoliVredenburg, Utrecht
Lost Tango Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Tangarine Patronaat, Haarlem
20:30
Platen Parade CHV Noordkade, Veghel
20:30
re:humanize| A collaboration between CUT_ (live) & dancer Guido Dutilh Q-Factory, Amsterdam
20:30
Straf Mezz, Breda
20:45
Walk The Line - Piano TivoliVredenburg, Utrecht
Edwin Evers Band Presenteert - 80’s Openlucht Tour! Openluchttheater Lochem, Lochem
21:00
Douwe Bob Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Waltzburg Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
21:00
Boef Gooiland Hotel, Hilversum
Foto Ann My Guard
Ann My Guard Bel Air Breda, Breda
1
21:30
Kirsten van Teijn Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:30
Dolf Jansen Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet Theater Ludens, Voorburg
21:30
Marcel Mulders - Top2000 Unplugged - 21:30u Cacaofabriek, Helmond
22:00
Dr Rude’s Sitdown Concert XXL P60, Amstelveen

zondag 23 augustus 2020

Ashton Brothers - A Medicine Show Figi Theater, Zeist
Mart Hillen - In Concert Figi Theater, Zeist
Pagina -148