PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1482
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 mei
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Winston
Amsterdam
3
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Kerk van de Evangelische Broedergemeente
Zeist
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Musis
Arnhem
1
Corneel
Lelystad
1
Melkweg
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
2
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
De Lantaarn
Hellendoorn
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
1
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Muziekpodium Get U
Nijmegen
Gebouw T
Bergen op Zoom
4
9
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
De Helling
Utrecht
1
20:30
Saturnus Live Music
Scheveningen
20:45
013
Tilburg
21:00
Manifesto
Hoorn
1
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
De Azijnfabriek
Roermond
21:00
Het Bolwerk
Sneek
2
21:30
The Rambler
Eindhoven
22:00
Ernesto's
Sittard
22:00
Wups Pub
Nederweert
22:00
Lokaal 8
Veldhoven
22:00
Mezz
Breda
22:00
EKKO
Utrecht
22:00
Effenaar
Eindhoven
1
23:00
Luxor Live
Arnhem
1
23:00
Mezz
Breda
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
SuperMarkt
Den Haag
zo 13 mei
Schouwburg Het Park
Hoorn
Vera
Groningen
Grote Markt Goes
Goes
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
De Casino
Sint-Niklaas
15:00
De Regentenkamer
Den Haag
15:00
The Move
Arnhem
15:00
Iduna
Drachten
1
1
15:30
Paradiso
Amsterdam
16:00
Havenkwartier
Deventer
16:00
Podium 't Beest
Goes
16:00
Posthuis Theater
Heerenveen
16:00
De Observant
Amersfoort
16:00
Cambrinus Muziekpodium
Horst
16:00
De Bosuil
Weert
17:00
De Fles
Spijkenisse
18:00
Café ‘t Spektakel
Asten
19:30
Vooruit
Gent
19:30
De Pul
Uden
Luxor Live
Arnhem
1
Roepaen
Ottersum
2
20:00
Swaf
Hoorn
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Perron 55
Venlo
2
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
The Rambler
Eindhoven
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Meervaart
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
4
013
Tilburg
2
1
21:00
People's Place
Amsterdam
21:00
Effenaar
Eindhoven
2
21:30
Alto
Amsterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
3
ma 14 mei
Lux
Nijmegen
De Duif
Amsterdam
4
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
8
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
OT301
Amsterdam
21:00
Sugar Factory
Amsterdam
di 15 mei
Goudse Schouwburg
Gouda
Amstelkerk
Amsterdam
1
De Duif
Amsterdam
1
Vrankrijk
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda

zaterdag 12 mei 2012

20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband De Speeldoos, Vught
20:00
As They Burn (F) + Novel Of Sin (IT) + When All Li Little Devil, Tilburg
20:00
Comedytrain: Kees van Amstel + René van Meurs Effenaar, Eindhoven
20:00
Cobra Skulls Winston, Amsterdam
3
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Berry Lussenburg - Getuige Werftheater, Utrecht
20:15
Jerusalem Quartet + Sharon Kam Kerk van de Evangelische Broedergemeente, Zeist
20:15
Frank Boeijen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
The Best of Britain Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Musis, Arnhem
1
Foto Julian Sas
Julian Sas Corneel, Lelystad
1
Think Floyd Melkweg, Amsterdam
Foto Pendragon
Pendragon Boerderij, Zoetermeer
2
20:30
WORD UP! Dynamo, Eindhoven
20:30
Best Of Foo - Foo Fighters TributeNight De Lantaarn, Hellendoorn
20:30
Gers Pardoel Gigant, Apeldoorn
20:30
The Watch DRU-Cultuurfabriek, Ulft
1
20:30
Kraak & Smaak P60, Amstelveen
20:30
Mattanja Joy Bradley Muziekpodium Get U, Nijmegen
Foto De Staat
De Staat Gebouw T, Bergen op Zoom
4
9
20:30
Terje Nordgarden Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Wooden Saints Simplon, Groningen
20:30
Jungle By Night Patronaat, Haarlem
Foto Orgel Vreten
Orgel Vreten De Helling, Utrecht
1
20:30
Metal Meltdown Saturnus Live Music, Scheveningen
20:45
Tellison 013, Tilburg
21:00
Dr. Peacock / Nosferatu / Terminal & Vavaculo / Tr Manifesto, Hoorn
1
21:00
Shaking Godspeed De Peppel, Zeist
21:00
Portrait Bizarre De Azijnfabriek, Roermond
21:00
Splendid Het Bolwerk, Sneek
2
21:30
Scotch (folk muziek) The Rambler, Eindhoven
22:00
Drag the racer + support: The Dying Hippos Ernesto's, Sittard
22:00
Gerry Jablonski & the Electric band Wups Pub, Nederweert
22:00
A Polaroid View Lokaal 8, Veldhoven
22:00
Antronic Party: DJ KWOAD + DJ Mortal Paralizers + Mezz, Breda
22:00
Library Voices EKKO, Utrecht
22:00
Mala Effenaar, Eindhoven
1
23:00
90's Now Luxor Live, Arnhem
1
23:00
Zer00’s Heroes Mezz, Breda
23:00
DEEP Hedon, Zwolle
23:00
DJ Lavoi SuperMarkt, Den Haag

zondag 13 mei 2012

Mon Amour Schouwburg Het Park, Hoorn
Pond Vera, Groningen
Foto Racoon & Friends for Jayden
Racoon & Friends for Jayden Grote Markt Goes, Goes
De Grote Jan Rot Show Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
Dirk Scheele - DD en z'n vriendjes Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Faith In Fate / Viktor / Fragile / Sexy Sunday / S De Casino, Sint-Niklaas
15:00
La Manouche De Regentenkamer, Den Haag
15:00
Thee Spivs The Move, Arnhem
15:00
Karma To Burn + Support Iduna, Drachten
1
1
15:30
O Emperor / Peasant Paradiso, Amsterdam
16:00
Nanko Havenkwartier, Deventer
16:00
Old Death Whisper Podium 't Beest, Goes
16:00
Jodymoon Posthuis Theater, Heerenveen
16:00
Al Goodah De Observant, Amersfoort
16:00
Jane Dare Cambrinus Muziekpodium, Horst
16:00
Coldplace + Snow Petrol De Bosuil, Weert
17:00
Ben Blaauw De Fles, Spijkenisse
18:00
Crooked Brothers Café ‘t Spektakel, Asten
19:30
Balkan Beat Box / Imperial Tiger Orchestra Vooruit, Gent
19:30
Jolly & ill De Pul, Uden
Foto A Balladeer + Solo (Two Man One Story)
A Balladeer + Solo (Two Man One Story) Luxor Live, Arnhem
1
Foto Blaudzun
Blaudzun Roepaen, Ottersum
2
20:00
Bazooka / Gay Anniversary Swaf, Hoorn
20:00
Joseph Arthur M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Theo Maassen - Met alle respect De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler Spant!, Bussum
20:00
Karma To Burn Perron 55, Venlo
2
20:00
Kommil Foo - Breken C.C. De Werft, Geel
20:00
Laat concert! Stone Dead Matador (Be) The Rambler, Eindhoven
20:00
Kommil Foo C.C. De Werft, Geel
20:00
Maggie Björklund Paradiso, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen Munttheater, Weert
20:15
Famiri misma Meervaart, Amsterdam
Foto Maiden United (try out show)
Maiden United (try out show) Boerderij, Zoetermeer
4
Foto Micheal Schenker Temple Of Rock
Micheal Schenker Temple Of Rock 013, Tilburg
2
1
21:00
Elske DeWall People's Place, Amsterdam
21:00
Amatorski Effenaar, Eindhoven
2
21:30
Saskia Laroo Alto, Amsterdam
21:30
Dry The River Rotown, Rotterdam
3

maandag 14 mei 2012

Daniel Lohues Lux, Nijmegen
Foto Blaudzun / Emmett Tinley
Blaudzun / Emmett Tinley De Duif, Amsterdam
4
Foto Mark Knopfler
Mark Knopfler Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Met alle respect De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dry The River Effenaar, Eindhoven
8
20:00
Vis à Vis - HaRT Schouwburg Almere, Almere
Foto Brother Ali
Brother Ali Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Trio Zazi Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Golden Earring
Golden Earring Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Chassé Theater, Breda
20:30
Vinicio Capossela Melkweg, Amsterdam
20:30
Sandpeople live OT301, Amsterdam
21:00
Mc Complex / Saskia Laroo Sugar Factory, Amsterdam

dinsdag 15 mei 2012

Daniel Lohues Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Claw Boys Claw
Claw Boys Claw Amstelkerk, Amsterdam
1
Dustin O'Halloran / Hauschka / Jóhann Jóhannsson De Duif, Amsterdam
1
Czerw Narodu / Teenagers Vrankrijk, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer Goudse Schouwburg, Gouda
Pagina -1482