Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:30
De Pul
Uden
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
00:00
Ons Tejater
Lieshout
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan de Schie
Schiedam
Dynamo
Eindhoven
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Martiniplaza
Groningen
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Fluor
Amersfoort
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Jeugdsoos De Pluu
Winsum
21:00
Nederland Drie
Wateringen
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater de Mythe
Goes
Paleis 12
Brussel
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:00
P3
Purmerend
20:00
BIRD
Rotterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Meerpaal
Dronten
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Vera
Groningen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
00:00
Theater De Veste
Delft
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Rijksmuseum
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Klein Theater
Dinxperlo
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
00:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater Koningsduin
Castricum
C.C. De Klameare
Workum
20:00
La Madeleine
Brussel
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Paradiso
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Paard
Den Haag
Cultura
Ede
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater Houten Kaap
Ouddorp
Mafcentrum
Maasbree
20:00
Bonfire
Dordrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Hedon
Zwolle
19:00
PopEi
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
zaterdag 23 november 2019
20:30
Atomic
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Axelle Red
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:15
Beatles By Girls
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Ben Poole
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Dion Owen
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Big Ass Metal Fest
dB's, Utrecht
19:00
Blanko
Melkweg, Amsterdam
21:30
Bootleg Betty / Hilltop Howlers
De Pul, Uden
20:30
Britta Maria / Maurits Fondse - Huiswaarts
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
19:30
Ceremony
Trix, Antwerpen
20:30
Cesar Zuiderwijk
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Charly Lownoise & Mental Theo
Klokgebouw, Eindhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Tejater, Lieshout
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Corroded
Bibelot, Dordrecht
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Ogterop, Meppel
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Theater aan de Schie, Schiedam
Dashboard Confessional
Dynamo, Eindhoven
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schaffelaartheater, Barneveld
De Patrizanen - Het leven an sich
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
De Staat
De Oosterpoort, Groningen
Def Americans
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Dennis van Aarssen
Martiniplaza, Groningen
Dido
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Diggy Dex
Fluor, Amersfoort
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Douwe Doorduin
Jeugdsoos De Pluu, Winsum
21:00
Durango (NL)
Nederland Drie, Wateringen
21:00
Dutch Eagles
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater Idea, Soest
20:30
Een halfje Purper
De Groene Zwaan, De Rijp
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater de Mythe, Goes
Fat Freddy's Drop
Paleis 12, Brussel
20:15
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra
Philharmonie Haarlem, Haarlem
16:00
Fleurine
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Skâns, Gorredijk
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Concordia, Haastrecht
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater Bouwkunde, Deventer
19:30
Goldlink
Melkweg, Amsterdam
Grandmaster Flash
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Guy Davis
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:00
Handsome Poets
P3, Purmerend
20:00
Hannah Williams & The Affirmations
BIRD, Rotterdam
19:30
Henge
Luxor Live, Arnhem
20:30
Henk Poort en de Helden
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meerpaal, Dronten
Huun-Huur-Tu
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Ian Paice
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Ilse DeLange
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
19:00
Immolation
Baroeg, Rotterdam
20:00
Ina Forsman
Café Wilhelmina, Eindhoven
Indian Askin
Vera, Groningen
21:00
Infloyd
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Jan Akkerman
Beauforthuis, Austerlitz
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
Jan Rot - O Ja!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jim Bob
Q-Factory, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Joël Sarakula
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Joep Beving
Rijksmuseum, Amsterdam
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Klein Theater, Dinxperlo
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2
Gebr. De Nobel, Leiden
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Karsu
TivoliVredenburg, Utrecht
Kaseko in Concert - Kaseko in Concert 4
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Koningsduin, Castricum
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. De Klameare, Workum
20:00
Kery James
La Madeleine, Brussel
15:00
Koninklijk Roermonds Mannenkoor
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Kris Kross Amsterdam
Paradiso, Amsterdam
20:15
Laïs
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
Lebbis - De Ervaring
De Muze, Noordwijk
Lisa Lois Sings Adèle
De Oosterpoort, Groningen
22:00
LIVE: Sonny Ragg Band
Muziekcafé Helmond, Helmond
Luminize
Paard, Den Haag
Maaike Ouboter
Cultura, Ede
Marc Rebillet
Paradiso, Amsterdam
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Mathilde Santing
Theater Ludens, Voorburg
Max van den Burg - Paasbest
Theater Houten Kaap, Ouddorp
Memphis Maniacs
Mafcentrum, Maasbree
20:00
Metalpraise
Bonfire, Dordrecht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Movits!
Hedon, Zwolle
19:00
Music With Strangers
PopEi, Eindhoven
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam