PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -147
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 16 aug
13:00
Paal 17
De Koog
13:00
Markant Uden
Uden
14:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:15
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Mezz
Breda
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Paal 17
De Koog
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
18:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Paal 17
De Koog
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
Auberge du Bonheur
Tilburg
20:00
Markant Uden
Uden
De Brielsche Aap
Brielle
1
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Hedon
Zwolle
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
ma 17 aug
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
013
Tilburg
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
di 18 aug
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Brielsche Aap
Brielle
1
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Innocent
Hengelo
wo 19 aug
013
Tilburg
De Kuip
Rotterdam
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
TivoliVredenburg
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
De Kuip
Rotterdam
20:00
De Balie
Amsterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
V11
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
do 20 aug
013
Tilburg
1
Podium Vlieland
Vlieland
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Grid
Antwerpen
De Kuip
Rotterdam
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
1
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
Grid
Antwerpen
De Kuip
Rotterdam
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
1
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
vr 21 aug
Figi Theater
Zeist
013
Tilburg
Hoftheater
Raalte
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht

zondag 16 augustus 2020

13:00
Sunnery James & Ryan Marciano Paal 17, De Koog
13:00
Bouke & the Elvis Matters Band Markant Uden, Uden
14:15
Walk The Line - Sunday Jazz TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Chicago Capitols CHV Noordkade, Veghel
15:00
Michelle David & The Gospel Sessions Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Denise Raetsen (singer-songwriter) PopEi, Eindhoven
15:15
Walk The Line - Sunday Jazz TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Hans & Candy Dulfer Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Deun van Seun Mezz, Breda
16:15
Walk The Line - Sunday Jazz TivoliVredenburg, Utrecht
Sunnery James & Ryan Marciano Paal 17, De Koog
17:00
Michelle David & The Gospel Sessions Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
18:45
Walk The Line - Sunday Jazz TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Walk The Line - Sunday Jazz TivoliVredenburg, Utrecht
Suzan & Freek - Live at Amsterdamse Bos Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Hans & Candy Dulfer Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Sunnery James & Ryan Marciano Paal 17, De Koog
20:00
Melissa Lopes / Raw Roets / Winne De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Brihang / IKRAAAN M Leuven, Leuven
20:00
Milow Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
O'G3NE - Sunday Sessions Auberge du Bonheur, Tilburg
20:00
De Cabaretclub Markant Uden, Uden
Foto Trijntje Oosterhuis
Trijntje Oosterhuis De Brielsche Aap, Brielle
1
Tino Martin - Het Zomer Theater Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Dominic Seldis: Music, Maestro! Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Wolfmother Hedon, Zwolle
Jan Willem Rozenboom: Franz Schubert Theatercollege Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:45
Walk The Line - Sunday Jazz TivoliVredenburg, Utrecht

maandag 17 augustus 2020

Toine Sporken Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Jeroen van der Boom - Live @ De Kuip
Jeroen van der Boom - Live @ De Kuip De Kuip, Rotterdam
Foto John Williams' R&B Oldskool Hits  - Live @ De Kuip
John Williams' R&B Oldskool Hits - Live @ De Kuip De Kuip, Rotterdam
Agnes Obel 013, Tilburg
20:00
Rowwen Heze De Brielsche Aap, Brielle
Foto Jeroen van der Boom - Live @ De Kuip
Jeroen van der Boom - Live @ De Kuip De Kuip, Rotterdam
Foto John Williams' R&B Oldskool Hits - Live @ De Kuip
John Williams' R&B Oldskool Hits - Live @ De Kuip De Kuip, Rotterdam
20:30
EUT Paradiso, Amsterdam

dinsdag 18 augustus 2020

Foto Glennis Grace - Live @ De Kuip
Glennis Grace - Live @ De Kuip De Kuip, Rotterdam
Foto Dennis van Aarssen - Live @ De Kuip
Dennis van Aarssen - Live @ De Kuip De Kuip, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Rowwen Heze
Rowwen Heze De Brielsche Aap, Brielle
1
Foto Glennis Grace - Live @ De Kuip
Glennis Grace - Live @ De Kuip De Kuip, Rotterdam
Foto Dennis van Aarssen - Live @ De Kuip
Dennis van Aarssen - Live @ De Kuip De Kuip, Rotterdam
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Gatecreeper Innocent, Hengelo

woensdag 19 augustus 2020

Guus Meeuwis - Club Zoveel 013, Tilburg
Foto Alain Clark - Live @ De Kuip
Alain Clark - Live @ De Kuip De Kuip, Rotterdam
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Foto Sam Fender
Sam Fender TivoliVredenburg, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Diggy Dex De Brielsche Aap, Brielle
Foto Alain Clark - Live @ De Kuip
Alain Clark - Live @ De Kuip De Kuip, Rotterdam
20:00
Toonzetters: Fresku De Balie, Amsterdam
20:00
Kasper van der Laan Comedy Club Haug, Rotterdam
Edwin Evers Band - 80’s Openlucht Tour! Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:30
Lo-fi Comedy Proudly Presents: Summer Comedy Nights Q-Factory, Amsterdam
Gatecreeper @ V11 V11, Rotterdam
Stan Van Samang Kursaal Oostende, Oostende
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:00
Kasper van der Laan Comedy Club Haug, Rotterdam

donderdag 20 augustus 2020

Foto Guus Meeuwis - Club Zoveel
Guus Meeuwis - Club Zoveel 013, Tilburg
1
Kirsten van Teijn - (S)experiment Podium Vlieland, Vlieland
12:00
Rolf Sanchez Olympisch Stadion, Amsterdam
14:30
Walk The Line TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Walk The Line TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Rolf Sanchez Olympisch Stadion, Amsterdam
Mama's Jasje Grid, Antwerpen
Foto Samantha Steenwijk - Live @ De Kuip
Samantha Steenwijk - Live @ De Kuip De Kuip, Rotterdam
16:15
Walk The Line TivoliVredenburg, Utrecht
18:00
Fleurine Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
18:30
Walk The Line TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Foto Maan
Maan Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
1
19:00
Murth Mossel Comedy Club Haug, Rotterdam
19:00
Walk The Line TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Walk The Line TivoliVredenburg, Utrecht
Trevor Hall Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bløf TivoliVredenburg, Utrecht
Edwin Evers Band Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Rolf Sanchez Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Diggy Dex De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Camille Camille / Portland M Leuven, Leuven
20:00
Mama's Jasje Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
Mama's Jasje Grid, Antwerpen
Foto Samantha Steenwijk - Live @ De Kuip
Samantha Steenwijk - Live @ De Kuip De Kuip, Rotterdam
20:00
Gordon Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
Steef de Jong - SISI BOY Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Foto Tim Akkerman
Tim Akkerman Theater de Schalm, Veldhoven
1
20:15
Walk The Line TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Tijn van der Sanden CHV Noordkade, Veghel
20:30
Ralph de Jongh Metropool, Hengelo
20:30
La Nique / NinaLynn P60, Amstelveen
20:30
Jacklust Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:45
Walk The Line TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Gumbo Kings Q-Factory, Amsterdam
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Openluchttheater Caprera, Bloemendaal

vrijdag 21 augustus 2020

Ashton Brothers - A Medicine Show Figi Theater, Zeist
Guus Meeuwis - Club Zoveel 013, Tilburg
Alex Roeka - Rauwe Genade Hoftheater, Raalte
14:30
Walk The Line TivoliVredenburg, Utrecht
Pagina -147