Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Vera
Groningen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
De Pul
Uden
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
In the Woods
Leusden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
Hedon
Zwolle
20:45
Simplon
Groningen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
P3
Purmerend
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Nederland Drie
Wateringen
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
21:00
Jeugdsoos De Pluu
Winsum
21:30
De Pul
Uden
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
AFAS Live
Amsterdam
22:30
Vera
Groningen
22:30
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
013
Tilburg
23:00
Hedon
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
C.C. De Kei
Reusel
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
00:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Jan van Besouw
Goirle
11:00
DeMess
Naarden
13:00
Protestantse Kerk
Cothen
13:30
CHV Noordkade
Veghel
14:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
14:00
PopEi
Eindhoven
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:30
Theater De Leest
Waalwijk
14:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
14:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
14:30
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
14:30
Cafe The Jolly Cat
Winsum
15:00
De Bosuil
Weert
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Bimhuis
Amsterdam
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
15:00
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord
Oisterwijk
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
15:00
Podium Victorie
Alkmaar
15:00
Theater de Bussel
Oosterhout
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Groene Engel
Oss
15:00
JJ Music House
Zoetermeer
15:00
Kulturhus
Ruurlo
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Hedon
Zwolle
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
16:15
Verkadefabriek
Zaandam
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Podium 't Beest
Goes
19:30
Willemeen
Arnhem
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
AFAS Live
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
zaterdag 23 november 2019
20:30
RPWL
Cacaofabriek, Helmond
Indian Askin
Vera, Groningen
20:30
Ben Poole
Q-Factory, Amsterdam
20:30
New Cool Collective
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The Perfect Tool
De Pul, Uden
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Marc Rebillet
Paradiso, Amsterdam
Anna Ternheim
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Atomic
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Een halfje Purper
De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
The Sherlocks
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Ian Paice
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Alien Ant Farm / P.O.D.
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Ten Years After
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Richard Shindell
In the Woods, Leusden
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Britta Maria / Maurits Fondse - Huiswaarts
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Cesar Zuiderwijk
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Posttheater, Arnhem
20:30
Henk Poort en de Helden
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Dion Owen
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest / Estrella Morente / Jalal Chekara
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Corroded
Bibelot, Dordrecht
Movits!
Hedon, Zwolle
20:45
Ruben Annink
Simplon, Groningen
21:00
Infloyd
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
The Wild Romance
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Soft Kill + Slow Crush + Many Rooms
Rotown, Rotterdam
21:00
Handsome Poets
P3, Purmerend
21:00
Peuk
Podium 't Beest, Goes
21:00
The Art of Pantera
Little Devil, Tilburg
21:00
Dutch Eagles
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Durango (NL)
Nederland Drie, Wateringen
21:00
Rattlesnake Shake
Groene Engel, Oss
21:00
No Rock Throwing Allowed
JJ Music House, Zoetermeer
21:00
Douwe Doorduin
Jeugdsoos De Pluu, Winsum
21:30
Bootleg Betty / Hilltop Howlers
De Pul, Uden
21:30
Joël Sarakula
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
LIVE: Sonny Ragg Band
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Angerfist
AFAS Live, Amsterdam
22:30
Seewolf
Vera, Groningen
22:30
Tommy Tornado & The Clerks – Album Release Party
Patronaat, Haarlem
Grandmaster Flash
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
The Bloody Beetroots
013, Tilburg
23:00
University of Dance invites Freddy Moreira
Hedon, Zwolle
Kris Kross Amsterdam
Paradiso, Amsterdam
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
zondag 24 november 2019
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
C.C. De Kei, Reusel
VanWyck - An Average Woman
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Jan van Besouw, Goirle
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Jan van Besouw, Goirle
11:00
James Oesi
DeMess, Naarden
13:00
Klezmajeur
Protestantse Kerk, Cothen
13:30
Alive & Kicking Festival
CHV Noordkade, Veghel
14:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
14:00
PEEPSHOW
PopEi, Eindhoven
14:15
Pieter Jan Leusink - Moscow Nights
Concertgebouw, Amsterdam
14:15
Trio la Joie
D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
De Limburgse Buuttecup
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:30
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Theater De Leest, Waalwijk
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
14:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
14:30
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
14:30
Brisk
Cafe The Jolly Cat, Winsum
15:00
The Magic Of Santana
De Bosuil, Weert
15:00
Baroeg Tribute Night: The Perfect Tool + The Last Supper
Baroeg, Rotterdam
15:00
Tatiana Koleva
Bimhuis, Amsterdam
15:00
Kaseko in Concert - Kaseko in Concert 4
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
15:00
Guy Davis
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord, Oisterwijk
15:00
Metal female voices tour met Leaves Eyes, Forever Still, Lost in Grey,
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra
Theater de Voorveghter, Hardenberg
15:00
Memphis: 50 Jaar!
Podium Victorie, Alkmaar
15:00
Henk Poort en de Helden
Theater de Bussel, Oosterhout
15:00
Andrei Senkevich
PopEi, Eindhoven
15:00
Mardi Gras
Groene Engel, Oss
15:00
Dave Warmerdam
JJ Music House, Zoetermeer
15:00
Ian van den Berk / Martijn Willers
Kulturhus, Ruurlo
16:00
Jasper van 't Hof
TivoliVredenburg, Utrecht
Aafke Romeijn / Bazart / Brihang / Eva van Manen / Freez / Iris Pennin
Hedon, Zwolle
16:00
Marzio Scholten
Cacaofabriek, Helmond
16:00
openingsconcert Serie Chopin Plus
Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
16:15
Danny Loef EP-release
Verkadefabriek, Zaandam
19:00
LIVE: Stage Experience November 2019
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Spanish Love Songs
Patronaat, Haarlem
19:30
Shahmen
Melkweg, Amsterdam
19:30
Tribulation
Podium 't Beest, Goes
19:30
Bad Breeding
Willemeen, Arnhem
19:30
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
DeLaMar, Amsterdam
Huun-Huur-Tu
Luxor Live, Arnhem
20:00
Doro
Luxor Live, Arnhem
Dido
AFAS Live, Amsterdam
De Staat
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Dire Straits Experience
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Matt Simons
Paard, Den Haag
20:00
Eilen Jewell
LantarenVenster, Rotterdam