Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
Hall Of Fame
Tilburg
Grid Antwerpen
Antwerpen
Grid Antwerpen
Antwerpen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gerrits Tuin
Zwolle
20:00
Effenaar
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
DNK
Assen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Brielsche Aap
Brielle
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:30
Café de Cactus
Hengelo
013
Tilburg
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:00
Unilever | tennisbaan
Vlaardingen
TivoliVredenburg
Utrecht
22:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:30
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
P60
Amstelveen
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
Openluchttheater Ede
Ede
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
21:30
Markant Uden
Uden
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Lebuinuskerk
Deventer
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
Hall Of Fame
Tilburg
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Gerrits Tuin
Zwolle
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Theaterbakkerheij
Gouda
21:00
De Paap
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
De Flux
Zaandam
De Brielsche Aap
Brielle
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
C-Mill
Heerlen
Bibelot
Dordrecht
15:00
Ally's Drive In
Almere
013
Tilburg
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Zaal Nova,
Nazareth
20:00
Vorstin
Hilversum
16:15
Vorstin
Hilversum
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:00
Unilever | tennisbaan
Vlaardingen
23:45
TivoliVredenburg
Utrecht
22:45
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Roepaen
Ottersum
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
donderdag 27 augustus 2020
Trio van Barbara Dex
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Blackwave.
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
Dripping Trees
Hall Of Fame, Tilburg
Gabriel Rios
Grid Antwerpen, Antwerpen
Admiral Freebee
Grid Antwerpen, Antwerpen
Maartje & Kine - Speelbeesten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Altın Gün - Gerrits Tuin
Gerrits Tuin, Zwolle
20:00
YIN YIN
Effenaar, Eindhoven
The Regrettes
Doornroosje, Nijmegen
Mart Hillen - In Concert
DNK, Assen
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno
DeLaMar, Amsterdam
20:00
James Oesi
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Xander de Buisonjé - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Xander de Buisonjé - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Paul de Munnik / Van Dik Hout
De Brielsche Aap, Brielle
Carel Kraayenhof En Juan Pablo Dobal: Tiempo Loco
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
sunfire
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:30
The story of the Eagles
Café de Cactus, Hengelo
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
vrijdag 28 augustus 2020
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
Uitmarkt
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:00
Rootsriders
Unilever | tennisbaan, Vlaardingen
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
22:15
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Merol
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Rolf Sanchez
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:30
Opera Alaska
Patronaat, Haarlem
22:00
Claw Boys Claw
Paradiso, Amsterdam
Watkins Family Hour
Paradiso, Amsterdam
Ty Segall and the Freedom Band
Paradiso, Amsterdam
19:30
Claw Boys Claw
Paradiso, Amsterdam
Nkulee Dube
P60, Amstelveen
Racoon
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
Edwin Evers Band
Openluchttheater Ede, Ede
Frank Boeijen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Joost Spijkers: Iemand Als Jij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
O'G3NE
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
O'G3NE
Olympisch Stadion, Amsterdam
12:00
O'G3NE
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:30
Ghost Division
Mezz, Breda
The Johnny Cash Roadshow
Melkweg, Amsterdam
21:30
Hans Dulfer
Markant Uden, Uden
20:00
Elsa Birgitta Bekman
Manifesto, Hoorn
20:00
dirk.
M Leuven, Leuven
20:00
Live at LOLA: Breekbaar en Atoomclub
LOLA050, Groningen
20:30
Zbigniew Chojnacki
Lebuinuskerk, Deventer
Coco / Sandrine
Kursaal Oostende, Oostende
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
21:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Uitmarkt
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
De Sluwe Vos / Philou Louzolo
Het Sieraad, Amsterdam
Qlas & Blacka
Hall Of Fame, Tilburg
21:30
Angela Groothuizen - Lueke Binge
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Angela Groothuizen - Lueke Binge
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Paceshifters
Gerrits Tuin, Zwolle
20:00
T-strijd: 2e halve finale
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Uitmarkt
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Back to Blondie
De Theaterbakkerheij, Gouda
21:00
Pearl Ten
De Paap, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Wilson & Wakeman
De Flux, Zaandam
Typhoon
De Brielsche Aap, Brielle
Felix Schlarmann / Jasper Blom / Sean Fasciani
Concertgebouw, Amsterdam
BankGiro Loterij ZomerSessie: Dominic Seldis
Concertgebouw, Amsterdam
BankGiro Loterij ZomerSessie: Dominic Seldis
Concertgebouw, Amsterdam
Uitmarkt
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Dan Tuffy - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
Rootsriders
Bibelot, Dordrecht
15:00
Howard Komproe / Jörgen Raymann / Peter Pannekoek / Sanne Wallis de Vr
Ally's Drive In, Almere
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
zaterdag 29 augustus 2020
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Zaal Nova,, Nazareth
20:00
Candy Dulfer
Vorstin, Hilversum
16:15
Candy Dulfer
Vorstin, Hilversum
21:30
Lebbis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Lebbis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Roxeanne Hazes
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Roxeanne Hazes
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Uitmarkt
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:00
Kraak & Smaak
Unilever | tennisbaan, Vlaardingen
23:45
Walk The Line - Vunzige Deuntjes
TivoliVredenburg, Utrecht
22:45
Walk The Line - Vunzige Deuntjes
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Walk The Line - Vunzige Deuntjes
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Walk The Line - Vunzige Deuntjes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Walk The Line - Vunzige Deuntjes
TivoliVredenburg, Utrecht
Walk The Line - Vunzige Deuntjes
TivoliVredenburg, Utrecht
Ashton Brothers - A Medicine Show
Theater de Spiegel, Zwolle
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Tim Knol
Roepaen, Ottersum
20:45
Paceshifters - Rooftop Show Avond
Podium Victorie, Alkmaar
Moondaze
Podium Victorie, Alkmaar
Rootsriders
Podium Victorie, Alkmaar