Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
013
Tilburg
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Back&Fourth
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
C.C. De Plomblom
Ninove
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:00
De Flux
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:15
De Skâns
Gorredijk
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Der Aa-theater
Groningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Groene Engel
Oss
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Handelsbeurs
Gent
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
20:00
Het Depot
Leuven
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Hofman
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
La Madeleine
Brussel
Martiniplaza
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
donderdag 28 november 2019
20:00
Ty Dolla $ign / YG
013, Tilburg
Gwar + Voivod
013, Tilburg
Dermot Kennedy
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Symfo Classics
Agnietenhof, Tiel
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Stake
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
ATLAS Theater, Emmen
20:00
BLUE THIRSTY: Blues Shack
Back&Fourth, Utrecht
20:30
Eric Harland
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Laïs
C.C. De Plomblom, Ninove
20:30
Esther Groenenberg
Cacaofabriek, Helmond
20:00
SONS
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Best of Stand-Up (UK) with Alfie Brown and more
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon - Onze Henry
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Ruben Hein - Boventoon
Cultura, Ede
20:00
Ana Popovic
De Flux, Zaandam
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
De Helling, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Marcel de Groot - DOOR
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
South African Road Trip - Good Hope
De Maaspoort, Venlo
20:15
Kiki Schippers
De Maaspoort, Venlo
20:00
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
De Muze, Noordwijk
20:00
Eilen Jewell
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Stef Kamil Carlens
De Roma, Antwerpen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Skâns, Gorredijk
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Der Aa-theater, Groningen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Doka Live | Afrogrooves
Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:00
Doka Live | Afrogrooves
Doka - Volkshotel, Amsterdam
De Staat
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Maceo Parker
Effenaar, Eindhoven
20:30
One Louder: Chris Cresswell (The Flatliners)
EKKO, Utrecht
19:30
Mick Spek
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Matt Bianco
Gebr. De Nobel, Leiden
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Coilguns / The Invict / Yautja
Groene Engel, Oss
20:30
Karin Bloemen en de Old School Band
HAL60, Roelofarendsveen
Gold
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Pussy Riot
Handelsbeurs, Gent
Grandmaster Flash
Hedon, Zwolle
19:30
Toxik
Hedon, Zwolle
20:00
Snelle
Het Depot, Leuven
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Klooster, Woerden
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Daan Boom - De Eerste
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Hofman Live: Jessy Yasmeen + Lewin
Hofman, Utrecht
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Jan van Besouw, Goirle
20:30
De Kift - BAL
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
The Kilkennys - Blowin' in the wind
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Chantal Ladesou
Koninklijk Circus, Brussel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Xander De Rycke houdt het voor bekeken 2018-2019
La Madeleine, Brussel
Charly Luske - The story of George Michael
Martiniplaza, Groningen
20:00
Kelvin Jones
Melkweg, Amsterdam
19:30
Calcutta
Melkweg, Amsterdam
20:30
De Dijk
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Mezz, Breda
Raketkanon
Mezz, Breda
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Cameretten Festival (kwart finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Love Couple
Paard, Den Haag
20:00
Knight Area
Paard, Den Haag
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Jungle By Night
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mona Haydar
Paradiso, Amsterdam
20:30
Pieter Jouke
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:00
Altın Gün
Patronaat, Haarlem
20:00
Matt Simons
Patronaat, Haarlem
20:00
De Messen
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:45
The Dire Straits Experience
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Posttheater, Arnhem
20:30
Chali 2Na & Krafty Kuts
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Rietveld Theater, Delft
20:00
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ilse DeLange
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hehobros
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Belle Perez - Fiesta Perez!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
K-boy en de Goedzo Jongens / Mo Bedick
Simplon, Groningen
20:15
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Clean Pete - Afblijven
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg