Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Het Musiater
Zevenaar
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Theater De Veste
Delft
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
11:00
Westzijderkerk
Zaandam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Trix
Antwerpen
Dynamo
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
La Madeleine
Brussel
Maassilo
Rotterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
C.C. 't Vondel
Halle
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
G.C. De Wildeman
Herent
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
de Vechtclub
Utrecht
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Studio de Veste
Leiden
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Cultura
Ede
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Hedon
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Parktheater
Eindhoven
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
00:00
De Meenthe
Steenwijk
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
ATLAS Theater
Emmen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
woensdag 27 november 2019
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Het Musiater, Zevenaar
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
De Patrizanen - Het leven an sich
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Kom, Nieuwegein
Best of... Ton Kas
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Yora Rienstra - UP
Zaantheater, Zaandam
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Lavinia Meijer
Theater De Veste, Delft
Tino Martin
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
11:00
Robert Cekov / Wouter Harbers
Westzijderkerk, Zaandam
Blood Youth + Bury Tomorrow + Employed to Serve
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Elder Island
Melkweg, Amsterdam
19:30
Eilen Jewell
Luxor Live, Arnhem
19:30
Cult of Luna
Trix, Antwerpen
Jinjer
Dynamo, Eindhoven
19:30
Rich Brian
Melkweg, Amsterdam
20:00
O'G3NE
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ilse DeLange
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Staat
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
Patronaat, Haarlem
20:00
Chantal Ladesou
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Matt Simons
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Half Moon Run
Ancienne Belgique (AB), Brussel
White Lies
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
20:00
Christian Löffler
La Madeleine, Brussel
Sofi Tukker
Maassilo, Rotterdam
20:00
The Unknown Chaplin - Nederlands Blazers Ensemble i.s.m. Eye Filmmuseu
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Laïs
C.C. 't Vondel, Halle
20:00
Gue Pequeno
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Cameretten Festival (kwart finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Fureys
G.C. De Wildeman, Herent
20:00
South African Roadtrip
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Wooden Soldiers
de Vechtclub, Utrecht
20:00
Jungle By Night
Annabel, Rotterdam
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Studio de Veste, Leiden
20:00
Charkov City Opera
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
Wardruna
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Stargaze
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Flint, Amersfoort
20:15
NITS - Nits 2019-2020
Cultura, Ede
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Markant Uden, Uden
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
The Dire Straits Experience
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Infloyd
Hedon, Zwolle
Aldous Harding
Paradiso, Amsterdam
20:30
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Aafke Romeijn
Vera, Groningen
20:30
Yung Sham
Cinetol, Amsterdam
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Hehobros
Chassé Theater, Breda
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Bussel, Oosterhout
Lavalu - Midair
Parktheater, Eindhoven
20:30
James Vincent McMorrow
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
21:30
Lankum
Paradiso, Amsterdam
23:30
The GoToBeds
Paradiso, Amsterdam
donderdag 28 november 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
Henry van Loon - Onze Henry
Cpunt Theater, Hoofddorp
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Lisa Lois Sings Adèle
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Clean Pete - Afblijven
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Kappen, Haaksbergen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Meenthe, Steenwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
ATLAS Theater, Emmen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lebbis - De Ervaring
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen