PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1421
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 04 nov
16:00
Vredenburg
Utrecht
3
Gigant
Apeldoorn
16:30
Mezz
Breda
17:00
De Fles
Spijkenisse
Effenaar
Eindhoven
10
Magasin 4
Brussel
18:00
The Rambler
Eindhoven
19:00
Paradiso
Amsterdam
2
Luxor Live
Arnhem
1
19:45
Patronaat
Haarlem
20:00
Lakei
Helmond
20:00
Vk*
Brussel
1
20:00
013
Tilburg
1
20:00
013
Tilburg
6
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Dordrechts museum
Dordrecht
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
013
Tilburg
14
2
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Buze
Steenwijk
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
2
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
't Nonnetje
Amersfoort
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Oosterpoort
Groningen
1
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Helling
Utrecht
6
1
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
2
20:30
EKKO
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
1
2
20:30
Hedon
Zwolle
21:00
Manifesto
Hoorn
Vera
Groningen
1
21:30
Rotown
Rotterdam
21:45
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Sugar Factory
Amsterdam
ma 05 nov
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Veste
Delft
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Rataplan
Borgerhout
Singer Theater
Laren
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
10
1
20:00
OT301
Amsterdam
3
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
8
1
21:00
dB's
Utrecht
di 06 nov
Rataplan
Borgerhout
Theater de Blauwe Kei
Veghel
J.C. De Klinker
Aarschot
Havezathe het Everloo
Rossum
Agnietenhof
Tiel
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Q-bus
Leiden
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Veste
Delft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Peeriscoop
Gorinchem
St. Catherinakerk
Eindhoven
3
9
Theater Walhalla
Rotterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
1
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Theater de Spiegel
Zwolle
19:00
Magasin 4
Brussel
19:00
Dizzy
Rotterdam
19:00
Magasin 4
Brussel
De Pul
Uden
4
19:30
Musis
Arnhem
20:00
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
2
20:00
Fenix
Sittard
Heineken Music Hall
Amsterdam
16
2
Paradiso
Amsterdam
14
2
013
Tilburg
3
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Kreun
Kortrijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:00
Club-8
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
2
20:15
Tivoli
Utrecht
6

zondag 04 november 2012

16:00
Nordic Delight Vredenburg, Utrecht
3
Nielson Gigant, Apeldoorn
16:30
Alexander McKenzie & The Underpaid (CA/NL) Mezz, Breda
17:00
Cosmo's Foger-T De Fles, Spijkenisse
Foto Kreator + Morbid Angel + Nile
Kreator + Morbid Angel + Nile Effenaar, Eindhoven
10
Nosaj Thing Magasin 4, Brussel
18:00
Mike & the Rhythm Stars (UK) (ROCKABILLY) The Rambler, Eindhoven
19:00
Royal Southern Brotherhood Paradiso, Amsterdam
2
Foto Steve Harley
Steve Harley Luxor Live, Arnhem
1
19:45
The Aggrolites Patronaat, Haarlem
20:00
Rob Tognoni band Lakei, Helmond
20:00
Coheed & Cambria Vk*, Brussel
1
20:00
The Deaf 013, Tilburg
1
20:00
Disco Ensemble 013, Tilburg
6
1
20:00
Grizzly Bear Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Sylvain Chauveau Dordrechts museum, Dordrecht
20:00
DAFNI AND FRIENDS Greek Music Night CC Muziekcafé, Amsterdam
Foto Anathema play 'Weather Systems' in its entirety
Anathema play 'Weather Systems' in its entirety 013, Tilburg
14
2
20:00
Micachu & the Shapes Paard, Den Haag
20:00
Hugh Cornwell (former frontman of The Stranglers) De Buze, Steenwijk
20:00
Sunday Night Jazz De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Dené Theron OT301, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:00
Jonathan Jeremiah / Metropole Orkest / Michael Kiw Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
2
20:00
Gruppo Sportivo De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Colin Blunstone Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
The Jig 't Nonnetje, Amersfoort
20:00
Zita Swoon Group Burgerweeshuis, Deventer
Foto Joe Jackson
Joe Jackson De Oosterpoort, Groningen
1
20:15
Boudewijn de Groot Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Face Tomorrow + Green Lizard - Hello, Goodbye Tour De Helling, Utrecht
6
1
20:30
Terry Bozzio Paard, Den Haag
20:30
Michachu Paard, Den Haag
20:30
De Dijk Gigant, Apeldoorn
20:30
Ken Stringfellow Tivoli, Utrecht
20:30
Jimmy LaFave Bitterzoet, Amsterdam
2
20:30
Savages EKKO, Utrecht
Foto Kosheen
Kosheen Melkweg, Amsterdam
1
2
20:30
Israel Nash Gripka Hedon, Zwolle
21:00
Erwin Nyhoff Manifesto, Hoorn
Foto Triggerfinger + Walter Broes ft. Bernd Batke
Triggerfinger + Walter Broes ft. Bernd Batke Vera, Groningen
1
21:30
Citizens! Rotown, Rotterdam
21:45
Hooded Fang Doornroosje, Nijmegen
23:00
Wicked Jazz Sounds Sugar Factory, Amsterdam

maandag 05 november 2012

Opossom Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Gregory Alan Isakov
Gregory Alan Isakov Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
Theo Maassen - Met alle respect Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater De Veste, Delft
Stef Bos Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk Rataplan, Borgerhout
Youp van 't Hek - Wigwam Singer Theater, Laren
Foto The Heavy
The Heavy Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Shabazz Palaces De Kreun, Kortrijk
20:00
Hugh Cornwell Podium 't Beest, Goes
20:00
I Got You On Tape Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Cranberries Heineken Music Hall, Amsterdam
10
1
20:00
Liars OT301, Amsterdam
3
1
20:00
Sam Sparro Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Coco's Live Music PopShow CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Guus Meeuwis Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Herbie Hancock
Herbie Hancock Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012 Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Cody ChesnuTT Paradiso, Amsterdam
Foto Grizzly Bear
Grizzly Bear Paradiso, Amsterdam
8
1
21:00
Zun Zun Egui dB's, Utrecht

dinsdag 06 november 2012

Wouter Deprez - Hier is wat ik denk Rataplan, Borgerhout
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Theater de Blauwe Kei, Veghel
Every Time I Die J.C. De Klinker, Aarschot
Wilko Terwijn Havezathe het Everloo, Rossum
Ali B - Ali geeft antwoord Agnietenhof, Tiel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - In zeer goede staat De Kleine Komedie, Amsterdam
Gregory Alan Isakov Q-bus, Leiden
Ashton Brothers - Treasures Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater De Veste, Delft
Theo Maassen - Met alle respect TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w Theater Peeriscoop, Gorinchem
Foto Spinvis
Spinvis St. Catherinakerk, Eindhoven
3
9
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater Walhalla, Rotterdam
Foto Steve Harley
Steve Harley ECI Cultuurfabriek, Roermond
1
Don McLean Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven De Maaspoort, Venlo
Stevie Ann Theater de Spiegel, Zwolle
19:00
K-Holes Magasin 4, Brussel
19:00
Wilfried de Jong Dizzy, Rotterdam
19:00
K-Holes Magasin 4, Brussel
Foto Gotthard
Gotthard De Pul, Uden
4
19:30
Guus Tangelder / Izaline Calister Musis, Arnhem
20:00
Drew Nelson Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
Foto Alt-J
Alt-J Ancienne Belgique (AB), Brussel
2
20:00
Def Americans: House of Cash Fenix, Sittard
Foto Bon Iver
Bon Iver Heineken Music Hall, Amsterdam
16
2
Foto Blood Red Shoes
Blood Red Shoes Paradiso, Amsterdam
14
2
Foto Gabriel Iglesias
Gabriel Iglesias 013, Tilburg
3
20:00
Sophie Hunger Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Purity Ring De Kreun, Kortrijk
Foto Guus Meeuwis
Guus Meeuwis Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:00
ConFuse Night LIVE Club-8, Amsterdam
Foto Villagers
Villagers Bitterzoet, Amsterdam
2
20:15
Dry The River Tivoli, Utrecht
6
Pagina -1421