PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -141
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 sep
20:00
Capitole
Gent
Ethias Arena
Hasselt
dB's
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Le Forum
Liège
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
20:00
C-Mill
Heerlen
Zalencentrum De Colle
Kollum
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Pul
Uden
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Mezz
Breda
1
Spirit of 66
Verviers
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
EKKO
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:45
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Q-Factory
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Markant Uden
Uden
21:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Warehouse
Amsterdam
zo 13 sep
Mainstage
's-Hertogenbosch
Westbroekpark
Den Haag
10:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
TivoliVredenburg
Utrecht
12:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
Gerrits Tuin
Zwolle
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
A4 Drive-in
Roelofarendsveen
15:00
Thiemeloods
Nijmegen
Hedon
Zwolle
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paard
Den Haag
16:00
Poppodium Volt
Sittard
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Café de Cactus
Hengelo
17:00
Muziekgieterij
Maastricht
17:30
De Maaspoort
Venlo
17:45
Fruittuin van West
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Paradiso
Amsterdam
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Markant Uden
Uden
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
20:00
Paradiso
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
BIRD
Rotterdam
Musis
Arnhem
Trix
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gerrits Tuin
Zwolle
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Vera
Groningen
Metropool
Hengelo
Paard
Den Haag
21:00
Bimhuis
Amsterdam
ma 14 sep
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Helling
Utrecht
19:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
Het Depot
Leuven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel

zaterdag 12 september 2020

20:00
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77 Capitole, Gent
Clouseau Ethias Arena, Hasselt
Het Bewind dB's, Utrecht
X-Qlusive: Phuture Noize AFAS Live, Amsterdam
20:00
Ibrahim Maalouf Le Forum, Liège
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
De Sluwe Vos Het Sieraad, Amsterdam
20:00
Opera Alaska - Playa Urbana Zomersessies C-Mill, Heerlen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Zalencentrum De Colle, Kollum
20:00
Dri3man / Glennis Grace Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Viggo Waas - De Meestervoorspeller Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Delore Simplon, Groningen
20:00
Ruben Annink De Pul, Uden
20:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Joel Borelli Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Arie Koomen - BOE! Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Edwin Evers Band Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Roosbeef + Figgie Mezz, Breda
1
Gallows Pole / Laurent Rieppi Spirit of 66, Verviers
Carl Palmer Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Josbros en SiNNiWAVi EKKO, Utrecht
Nona Boerderij, Zoetermeer
20:30
Jennie Lena Bibelot, Dordrecht
20:30
Comedytunes Comedynight Metropool, Hengelo
20:30
Tangarine Het Podium, Hoogeveen
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik Theater Ludens, Voorburg
20:45
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tony MacAlpine Q-Factory, Amsterdam
Son Mieux Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Buscemi Markant Uden, Uden
21:00
Nick & Simon Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
Popronde Poppodium Pre-Party Doornroosje, Nijmegen
21:00
Cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis Orpheus, Apeldoorn
21:30
Alex Ploeg Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
3J'S - Het Beest Uitgekleed Schouwburg Het Park, Hoorn
22:00
LIVE: Beth Hart, tribute by Delicous Surprise + Moondaze Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Racoon Openluchttheater Hertme, Hertme
22:00
Oldenhermanns / Remy Evers / Thjum Arts - cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
Dax J B2B Kobosil Warehouse, Amsterdam

zondag 13 september 2020

Najib Amhali - Waar was ik? Mainstage, 's-Hertogenbosch
TREK Den Haag Westbroekpark, Den Haag
10:30
Alma Quartet Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Amsterdam Sinfonietta / Arthur en Lucas Jussen TivoliVredenburg, Utrecht
12:30
Alma Quartet Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:30
Sytse Buwalda Gelderlandfabriek, Culemborg
Danny Bryant Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
Thomas Pol: Room For Jazz - Gerrits Tuin Gerrits Tuin, Zwolle
15:00
Collignon / Maurino - Buitenspelen voor de GRAP Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
The Billy Joel Experience A4 Drive-in, Roelofarendsveen
15:00
Well Well Well Thiemeloods, Nijmegen
Alain Clark Hedon, Zwolle
16:00
Eric Ineke Quartet plays Charlie Parker feat. Tineke Postma TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Atlantis In Mare Nostrum Paradiso, Amsterdam
16:00
Roosbeef Paard, Den Haag
16:00
Lorrèn Poppodium Volt, Sittard
16:00
Amsterdam Sinfonietta / Arthur en Lucas Jussen TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
René Froger Olympisch Stadion, Amsterdam
16:15
Valentino Gigant, Apeldoorn
17:00
Collignon / Maurino - Buitenspelen voor de GRAP Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Leif de Leeuw Band Café de Cactus, Hengelo
17:00
Imagine Netherlands Finale Muziekgieterij, Maastricht
17:30
Viva Classic Live 2020 - Sef Thissen en diverse gastsolisten De Maaspoort, Venlo
17:45
Milou Mignon Fruittuin van West, Amsterdam
Suzan & Freek TivoliVredenburg, Utrecht
Trijntje Oosterhuis Melkweg, Amsterdam
Leo Sayer Kursaal Oostende, Oostende
Jack and the Weatherman Paradiso, Amsterdam
19:30
The Snuts Hall Of Fame, Tilburg
19:30
Roosbeef Paard, Den Haag
19:30
Leonie Meijer - Perfect Solitude Markant Uden, Uden
Clouseau Ancienne Belgique (AB), Brussel
Ilse DeLange De Oosterpoort, Groningen
Jimi Hendrix Tribute De Oosterpoort, Groningen
20:00
Joris Linssen & Caramba Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
20:00
Camel Power Club Paradiso, Amsterdam
Foto Maluma
Maluma Sportpaleis, Antwerpen
City of the Sun BIRD, Rotterdam
Bløf Musis, Arnhem
Set If Off Trix, Antwerpen
20:00
Ags Connolly TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Benjamin Herman / Thomas Pol / Timothy Banchet / Tim Hennekes - Gerrit Gerrits Tuin, Zwolle
20:00
Songwriter Circle: Judy Blank / Tangarine / Tim Knol De Oosterpoort, Groningen
20:00
Seein' Red dB's, Utrecht
20:00
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie Meervaart, Amsterdam
20:00
René Froger Olympisch Stadion, Amsterdam
Protomartyr Vera, Groningen
Geoff Tate Metropool, Hengelo
David Benjamin Paard, Den Haag
21:00
Yuri Honing Quartet - Bluebeard Bimhuis, Amsterdam

maandag 14 september 2020

Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA Capitole, Gent
Henry van Loon - Onze Henry Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stand Atlantic De Helling, Utrecht
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Melanie TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jackie Venson Spirit of 66, Verviers
Kensington Het Depot, Leuven
20:00
Scylla Ancienne Belgique (AB), Brussel
Pagina -141