PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -141
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 29 nov
00:00
Markant Uden
Uden
00:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Leest
Waalwijk
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Melkweg
Amsterdam
1
1
19:00
Koorenhuis
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
La Madeleine
Brussel
Ahoy
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
1
AFAS Live
Amsterdam
4
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Podium 't Beest
Goes
1
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Spot
Middelburg
Doornroosje
Nijmegen
3
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Patronaat
Haarlem
1
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
013
Tilburg
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Zalen Schaaf
Leeuwarden
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Hofman Café
Utrecht
20:00
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
De Piek
Vlissingen
20:00
Stadstheater Emmen
Emmen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Mezz
Breda
1
20:30
Mezz
Breda
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn

vrijdag 29 november 2019

00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop Markant Uden, Uden
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tineke Schouten - Highlights Theater De Leest, Waalwijk
19:00
Véronic DiCaire Koninklijk Circus, Brussel
Foto Skindred
Skindred Melkweg, Amsterdam
1
1
19:00
Europalia: Lucian Ban & Mat Maneri – Oedipe Redux / Alex Simu Quintet Koorenhuis, Den Haag
19:30
Pippo Pollina Melkweg, Amsterdam
19:30
J WARD BREW Paard, Den Haag
19:30
Black Leather Jacket Trix, Antwerpen
19:30
Kraak & Smaak Paard, Den Haag
19:30
Memphis Maniacs Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
La Grande Sophie La Madeleine, Brussel
Foto Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Waylon - Top 1000 allertijden in concert Ahoy, Rotterdam
Foto O'G3NE
O'G3NE Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
1
Foto Beth Hart
Beth Hart AFAS Live, Amsterdam
4
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadstheater Arnhem, Arnhem
Foto Monomyth
Monomyth Podium 't Beest, Goes
1
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd De Spot, Middelburg
Foto De Staat
De Staat Doornroosje, Nijmegen
3
20:00
Davina Michelle Skyward Clubtour Metropool, Hengelo
20:00
Suzan & Freek Theatertour Theater De Lievekamp, Oss
Foto Eilen Jewell
Eilen Jewell Patronaat, Haarlem
1
20:00
The Perfect Tool + The Last Supper De Vorstin, Hilversum
20:00
Tabitha 013, Tilburg
20:00
The Bluebirds De Helling, Utrecht
20:00
Axelle Red C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Cheap Thrills - A tribute to Frank Zappa Manifesto, Hoorn
20:00
Urbanus Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
The Hillbilly Moonshiners Het Bolwerk, Sneek
20:00
Danny Vera Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sarah Klang Paradiso, Amsterdam
20:00
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de Blues Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Fulco M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Bach Orkestsuites - Ad Mosam Barock De Maaspoort, Venlo
Foto Snelle
Snelle De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Bummy Boys Fluor, Amersfoort
20:00
J.I.D. Melkweg, Amsterdam
20:00
Vandenberg's Moonkings Zalen Schaaf, Leeuwarden
20:00
REC. De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Cameretten Festival (halve finale) Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Kulturhus Holten, Holten
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Zeroguap Hedon, Zwolle
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jacob Spoelstra C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
Marcel de Groot - DOOR Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Burgers, Beers & Bands: Halverwege Hofman Café, Utrecht
20:00
The Fureys Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
The Mauskovic Dance Band BIRD, Rotterdam
20:00
Max Meser Group De Piek, Vlissingen
20:00
Frank Blueka Stadstheater Emmen, Emmen
20:00
Bart Peeters Deluxe Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Peter Heerschop Diligentia, Den Haag
1
20:15
Ilse DeLange Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Bökkers Hedon, Zwolle
20:15
Trijntje Oosterhuis Luxor Live, Arnhem
20:15
Kaj Gorgels - Effe relativeren De Maaspoort, Venlo
20:15
Dennis van Aarssen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Foto Edwin Evers Band
Edwin Evers Band Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
20:15
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Esther Groenenberg De Maaspoort, Venlo
Foto San Holo
San Holo TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa Cultura, Ede
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Theater Dakota, Den Haag
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Het Klooster, Woerden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten BaronTheater, Opende
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Enge Buren - BASTA! Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Henk Poort en de Helden De Muze, Noordwijk
20:15
Karin Bloemen en de Old School Band Koningshof, Maassluis
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf Munttheater, Weert
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Nederpop All Stars Theater Sneek, Sneek
20:15
Percossa - DOUBLE BILL Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Peter Corry - The rocky road to Dublin Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Supertrap - Breakfast in America Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Top 2000 Live - CRAZY! Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Infloyd Boerderij, Zoetermeer
Foto Flavium
Flavium Mezz, Breda
1
20:30
Crazy Little Things Mezz, Breda
20:30
Layla Zoe Spirit of 66, Verviers
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest Gigant, Apeldoorn
20:30
Ben van Gelder Bimhuis, Amsterdam
20:30
We Stood Like Kings Gigant, Apeldoorn
Pagina -141