Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Hofman
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
La Madeleine
Brussel
Martiniplaza
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
Werftheater
Utrecht
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ahoy
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
00:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
BaronTheater
Opende
22:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
donderdag 28 november 2019
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Klooster, Woerden
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Daan Boom - De Eerste
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Hofman Live: Jessy Yasmeen + Lewin
Hofman, Utrecht
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Jan van Besouw, Goirle
20:30
De Kift - BAL
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
The Kilkennys - Blowin' in the wind
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Chantal Ladesou
Koninklijk Circus, Brussel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Xander De Rycke houdt het voor bekeken 2018-2019
La Madeleine, Brussel
Charly Luske - The story of George Michael
Martiniplaza, Groningen
20:00
Kelvin Jones
Melkweg, Amsterdam
19:30
Calcutta
Melkweg, Amsterdam
20:30
De Dijk
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Mezz, Breda
Raketkanon
Mezz, Breda
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Cameretten Festival (kwart finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Love Couple
Paard, Den Haag
20:00
Knight Area
Paard, Den Haag
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Jungle By Night
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mona Haydar
Paradiso, Amsterdam
20:30
Pieter Jouke
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:00
Altın Gün
Patronaat, Haarlem
20:00
Matt Simons
Patronaat, Haarlem
20:00
De Messen
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:45
The Dire Straits Experience
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Posttheater, Arnhem
20:30
Chali 2Na & Krafty Kuts
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Rietveld Theater, Delft
20:00
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ilse DeLange
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hehobros
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Belle Perez - Fiesta Perez!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
K-boy en de Goedzo Jongens / Mo Bedick
Simplon, Groningen
20:15
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Clean Pete - Afblijven
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Lavalu - Midair
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Alain Clark
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Kappen, Haaksbergen
Rob de Nijs
Theater de Kom, Nieuwegein
Lisa Lois Sings Adèle
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Dennis van Aarssen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater De Veste, Delft
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Willem, Papendrecht
Lebbis - De Ervaring
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Dutch Eagles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
Ruben Annink
TivoliVredenburg, Utrecht
White Lies
TivoliVredenburg, Utrecht
Feeder
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Mooon
Vera, Groningen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Werftheater, Utrecht
21:00
Vojak - Muziek op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
The Fureys
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 29 november 2019
20:00
Tabitha
013, Tilburg
Beth Hart
AFAS Live, Amsterdam
South African Roadtrip
Agnietenhof, Tiel
00:00
Theo Nijland - En de rest is onzin
Agnietenhof, Tiel
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Agora Theater Druten, Druten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
21:00
Nashville Now
Altstadt, Eindhoven
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
BaronTheater, Opende
22:30
Youngwoo Lee
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ben van Gelder
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The Mauskovic Dance Band
BIRD, Rotterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Infloyd
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
BREStheater, Brielle
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Burgerweeshuis, Deventer