PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -140
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 sep
Deventer Schouwburg
Deventer
Annie M.G. Schmidtpark
Bergschenhoek
12:00
Baroeg
Rotterdam
12:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
14:30
C-Mill
Heerlen
Mainstage
's-Hertogenbosch
15:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Meervaart
Amsterdam
17:30
De Maaspoort
Venlo
17:30
Dordrechts Museum
Dordrecht
17:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:30
Effenaar
Eindhoven
18:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Het Bolwerk
Sneek
19:00
Gerrits Tuin
Zwolle
19:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
19:30
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Theater Kulturhus
Borne
19:30
Theater De Veste
Delft
TivoliVredenburg
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Botanique
Brussel
Der Aa-theater
Groningen
Kursaal Oostende
Oostende
Theaterhotel Almelo
Almelo
Groene Engel
Oss
Paleis 12
Brussel
Paard
Den Haag
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Capitole
Gent
Ethias Arena
Hasselt
dB's
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Le Forum
Liège
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
20:00
C-Mill
Heerlen
Zalencentrum De Colle
Kollum
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Pul
Uden
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Mezz
Breda
1
Spirit of 66
Verviers
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
EKKO
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:45
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Q-Factory
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Markant Uden
Uden
21:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Warehouse
Amsterdam
zo 13 sep
Mainstage
's-Hertogenbosch
Westbroekpark
Den Haag
10:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
TivoliVredenburg
Utrecht
12:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
Gerrits Tuin
Zwolle
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
A4 Drive-in
Roelofarendsveen
15:00
Thiemeloods
Nijmegen
Hedon
Zwolle
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paard
Den Haag

zaterdag 12 september 2020

Joris Linssen & Caramba - RAAK! Deventer Schouwburg, Deventer
Opperdepop Festival Annie M.G. Schmidtpark, Bergschenhoek
12:00
Baroeg Open Air Baroeg, Rotterdam
12:00
Danny Vera Dordrechts Museum, Dordrecht
14:30
Laïs - Playa Urbana Zomersessies C-Mill, Heerlen
Najib Amhali - Waar was ik? Mainstage, 's-Hertogenbosch
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Schouwburg Hengelo, Hengelo
15:00
Wies - Buitenspelen voor de GRAP Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:30
Naked Ears Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Snelle Olympisch Stadion, Amsterdam
17:00
Wies - Buitenspelen voor de GRAP Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Jawad El Soufi-Tour de Sloegie Meervaart, Amsterdam
17:30
Viva Classics Live 2020 -Sef Thissen en diverse gastsolisten De Maaspoort, Venlo
17:30
Danny Vera Dordrechts Museum, Dordrecht
17:30
Nick & Simon Openluchttheater Cabrio, Soest
Son Mieux Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:30
Gourmetal: Bodyfarm / Carnation Effenaar, Eindhoven
18:30
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond) Melkweg, Amsterdam
19:00
Bruut! & Anton Goudsmit Het Bolwerk, Sneek
19:00
Pjotr - Gerrits Tuin Gerrits Tuin, Zwolle
19:00
Racoon Openluchttheater Hertme, Hertme
19:00
Lebbis - Stand-up Corona Comedy Club Haug, Rotterdam
19:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis Orpheus, Apeldoorn
19:30
Alex Ploeg Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
3J'S - Het Beest Uitgekleed Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Jawad El Soufi- Tour de Sloegie Meervaart, Amsterdam
19:30
Oldenhermanns / Remy Evers / Thjum Arts - cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Flip Noorman - Leonard Cohen Theater Kulturhus, Borne
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater De Veste, Delft
Tabitha TivoliVredenburg, Utrecht
Foto The Analogues
The Analogues Ziggo Dome, Amsterdam
Protomartyr Rotown, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
JoJo Botanique, Brussel
Joshua Ray Walker / Whitney Rose Der Aa-theater, Groningen
Queenz of Piano Kursaal Oostende, Oostende
Waylon - Heroes Have Always Been Cowboys Theaterhotel Almelo, Almelo
Rootsriders Groene Engel, Oss
Foto Evanescence / Within Temptation
Evanescence / Within Temptation Paleis 12, Brussel
Gallowstreet Paard, Den Haag
Jimi Hendrix Tribute Q-Factory, Amsterdam
Margaret Glaspy Paradiso, Amsterdam
20:00
Dikke Dennis & de Røckers De Bosuil, Weert
Melanie Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77 Capitole, Gent
Clouseau Ethias Arena, Hasselt
Het Bewind dB's, Utrecht
X-Qlusive: Phuture Noize AFAS Live, Amsterdam
20:00
Ibrahim Maalouf Le Forum, Liège
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
De Sluwe Vos Het Sieraad, Amsterdam
20:00
Opera Alaska - Playa Urbana Zomersessies C-Mill, Heerlen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Zalencentrum De Colle, Kollum
20:00
Dri3man / Glennis Grace Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Viggo Waas - De Meestervoorspeller Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Delore Simplon, Groningen
20:00
Ruben Annink De Pul, Uden
20:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Joel Borelli Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Arie Koomen - BOE! Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Edwin Evers Band Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Roosbeef + Figgie Mezz, Breda
1
Gallows Pole / Laurent Rieppi Spirit of 66, Verviers
Carl Palmer Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Josbros en SiNNiWAVi EKKO, Utrecht
Nona Boerderij, Zoetermeer
20:30
Jennie Lena Bibelot, Dordrecht
20:30
Comedytunes Comedynight Metropool, Hengelo
20:30
Tangarine Het Podium, Hoogeveen
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik Theater Ludens, Voorburg
20:45
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tony MacAlpine Q-Factory, Amsterdam
Son Mieux Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Buscemi Markant Uden, Uden
21:00
Nick & Simon Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
Popronde Poppodium Pre-Party Doornroosje, Nijmegen
21:00
Cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis Orpheus, Apeldoorn
21:30
Alex Ploeg Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
3J'S - Het Beest Uitgekleed Schouwburg Het Park, Hoorn
22:00
LIVE: Beth Hart, tribute by Delicous Surprise + Moondaze Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Racoon Openluchttheater Hertme, Hertme
22:00
Oldenhermanns / Remy Evers / Thjum Arts - cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
Dax J B2B Kobosil Warehouse, Amsterdam

zondag 13 september 2020

Najib Amhali - Waar was ik? Mainstage, 's-Hertogenbosch
TREK Den Haag Westbroekpark, Den Haag
10:30
Alma Quartet Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Amsterdam Sinfonietta / Arthur en Lucas Jussen TivoliVredenburg, Utrecht
12:30
Alma Quartet Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:30
Sytse Buwalda Gelderlandfabriek, Culemborg
Danny Bryant Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
Thomas Pol: Room For Jazz - Gerrits Tuin Gerrits Tuin, Zwolle
15:00
Collignon / Maurino - Buitenspelen voor de GRAP Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
The Billy Joel Experience A4 Drive-in, Roelofarendsveen
15:00
Well Well Well Thiemeloods, Nijmegen
Alain Clark Hedon, Zwolle
16:00
Eric Ineke Quartet plays Charlie Parker feat. Tineke Postma TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Atlantis In Mare Nostrum Paradiso, Amsterdam
16:00
Roosbeef Paard, Den Haag
Pagina -140