PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -140
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 28 nov
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
1
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Der Aa-theater
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
3
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
4
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
AFAS Live
Amsterdam
1
1
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Paard
Den Haag
Hall Of Fame
Tilburg
2
20:00
013
Tilburg
20:00
Mezz
Breda
20:00
C.C. De Plomblom
Ninove
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:00
Martiniplaza
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
2
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Back&Fourth
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Mezz
Breda
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:30
Vera
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Hedon
Zwolle
2
21:00
Hofman Café
Utrecht
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
TivoliVredenburg
Utrecht
2

donderdag 28 november 2019

19:30
Maceo Parker Effenaar, Eindhoven
19:30
Mick Spek Gebr. De Nobel, Leiden
Foto Ilse DeLange
Ilse DeLange Schouwburg Amphion, Doetinchem
1
20:00
Chantal Ladesou Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen Der Aa-theater, Groningen
Foto De Staat
De Staat Doornroosje, Nijmegen
3
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd De Helling, Utrecht
20:00
Matt Simons Patronaat, Haarlem
20:00
Stef Kamil Carlens De Roma, Antwerpen
20:00
Eilen Jewell De Oosterpoort, Groningen
Foto White Lies
White Lies TivoliVredenburg, Utrecht
4
20:00
Xander De Rycke houdt het voor bekeken 2018-2019 La Madeleine, Brussel
20:00
SONS M.C. Cactus, Sint-Andries
Foto Dermot Kennedy
Dermot Kennedy AFAS Live, Amsterdam
1
1
20:00
Altın Gün Patronaat, Haarlem
20:00
Kelvin Jones Melkweg, Amsterdam
20:00
Snelle Het Depot, Leuven
20:00
Knight Area Paard, Den Haag
Foto Gold
Gold Hall Of Fame, Tilburg
2
20:00
Ty Dolla $ign / YG 013, Tilburg
20:00
Raketkanon Mezz, Breda
20:00
Laïs C.C. De Plomblom, Ninove
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Cameretten Festival (kwart finale) Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pussy Riot Handelsbeurs, Gent
20:00
De Messen Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Ali B - Koorts Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Daan Boom - De Eerste Het Postkantoor, Bovenkarspel
Foto Stake
Stake Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:00
Charly Luske - The story of George Michael Martiniplaza, Groningen
Foto Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran Jan van Besouw, Goirle
2
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Corry - The rocky road to Dublin Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
The Fureys Zaantheater, Zaandam
20:00
Symfo Classics Agnietenhof, Tiel
20:00
The Kilkennys - Blowin' in the wind Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Coilguns / The Invict / Yautja Groene Engel, Oss
20:00
Doka Live | Afrogrooves Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:00
Doka Live | Afrogrooves Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:00
Mona Haydar Paradiso, Amsterdam
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners De Meenthe, Steenwijk
20:00
Alain Clark Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ana Popovic De Flux, Zaandam
20:00
BLUE THIRSTY: Blues Shack Back&Fourth, Utrecht
20:15
Kiki Schippers De Maaspoort, Venlo
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Dennis van Aarssen Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
South African Road Trip - Good Hope De Maaspoort, Venlo
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten De Skâns, Gorredijk
20:15
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Het Klooster, Woerden
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Dutch Eagles Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes Theater De Veste, Delft
20:15
Percossa - DOUBLE BILL De Muze, Noordwijk
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Het Musiater, Zevenaar
20:15
Ruben Hein - Boventoon Cultura, Ede
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Top 2000 Live - CRAZY! Theater De Storm, Winterswijk
20:30
De Dijk Metropool Enschede, Enschede
20:30
Jungle By Night Paradiso, Amsterdam
20:30
Erik van Muiswinkel Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest Mezz, Breda
20:30
Eric Harland Bimhuis, Amsterdam
20:30
Esther Groenenberg Cacaofabriek, Helmond
20:30
Pieter Jouke Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Feeder
Feeder Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:30
Mooon Vera, Groningen
20:30
One Louder: Chris Cresswell (The Flatliners) EKKO, Utrecht
20:30
De Kift - BAL Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Edson Da Graça - Wakker Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Rietveld Theater, Delft
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Posttheater, Arnhem
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Werftheater, Utrecht
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Love Couple Paard, Den Haag
20:30
Chali 2Na & Krafty Kuts Q-Factory, Amsterdam
20:30
Karin Bloemen en de Old School Band HAL60, Roelofarendsveen
20:30
Lavalu - Midair Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Marcel de Groot - DOOR De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
K-boy en de Goedzo Jongens / Mo Bedick Simplon, Groningen
20:30
Best of Stand-Up (UK) with Alfie Brown and more Comedy Club Haug, Rotterdam
20:45
The Dire Straits Experience Podium Victorie, Alkmaar
Foto Grandmaster Flash
Grandmaster Flash Hedon, Zwolle
2
21:00
Hofman Live: Jessy Yasmeen + Lewin Hofman Café, Utrecht
21:00
Vojak - Muziek op Donderdag Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Foto Ruben Annink
Ruben Annink TivoliVredenburg, Utrecht
2
Pagina -140