PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1406
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 25 nov
16:00
Backroads Music Club
Utrecht
16:15
Gigant
Apeldoorn
1
16:30
Schouwburg Almere
Almere
16:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
16:30
Area 51 Skatepark
Eindhoven
16:30
Mezz
Breda
16:30
Patronaat
Haarlem
1
De Bosuil
Weert
17:00
De Fles
Spijkenisse
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
18:30
013
Tilburg
15
10
Burgerweeshuis
Deventer
1
19:00
Theater Branoul
Den Haag
19:00
Luxor Live
Arnhem
1
19:30
Botanique
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Sporthal Piushof
Panningen
20:00
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Heineken Music Hall
Amsterdam
1
2
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
Hedon
Zwolle
11
1
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
27
3
20:00
Oude Dorpskerk
Blaricum
20:00
Mezz
Breda
Biebob
Vosselaar
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
013
Tilburg
2
Tivoli
Utrecht
5
Paradiso
Amsterdam
3
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Perron 55
Venlo
1
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
1
Doornroosje
Nijmegen
1
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
4
8
23:00
Sugar Factory
Amsterdam
ma 26 nov
Diligentia
Den Haag
Toneelschuur
Haarlem
Ekerse Theaterzaal
Ekeren
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Metropool
Hengelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
Melkweg
Amsterdam
9
1
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
21:15
Hofman Café
Utrecht
di 27 nov
De Meenthe
Steenwijk
Diligentia
Den Haag
Theater 't Pand
Gorinchem
Toneelschuur
Haarlem
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Parktheater
Eindhoven
1
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Kruithuis
Groningen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Wilminktheater
Enschede
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Biebob
Vosselaar
3
1
Theater de Kampanje
Den Helder
De Oosterpoort
Groningen
Brielpoort
Deinze
3
1
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
12
1
De Duif
Amsterdam
4
1
Paradiso
Amsterdam
2
2
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Amsterdam Tattoo Museum
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
2
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Mezz
Breda
21:00
EKKO
Utrecht
1
21:00
The Rambler
Eindhoven
21:30
Dizzy
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
1

zondag 25 november 2012

16:00
Cam Penner Backroads Music Club, Utrecht
16:15
Sunday Sun Gigant, Apeldoorn
1
16:30
Miss Molly & Me Schouwburg Almere, Almere
16:30
Danny Bryant Café Wilhelmina, Eindhoven
16:30
Crocodiles Area 51 Skatepark, Eindhoven
16:30
Peter Doran (IE) Mezz, Breda
16:30
De Haarlemse Jazzclub: Rommy Halifax and the fabul Patronaat, Haarlem
1
The Scene De Bosuil, Weert
17:00
Rob Orlemans & Half Past Midnight De Fles, Spijkenisse
17:30
Alderliefste Beauforthuis, Austerlitz
18:30
Into Darkness: Pain + Moonspell a.o. 013, Tilburg
15
10
Obituary Burgerweeshuis, Deventer
1
19:00
Dyzack / Peter Doran Theater Branoul, Den Haag
19:00
Sundaypeople Luxor Live, Arnhem
1
19:30
The Luyas Botanique, Brussel
20:00
Allo Darlin Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Sjloetingstied Sporthal Piushof, Panningen
20:00
De Wonderen der Wildernis Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
20:00
Boudewijn de Groot Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Rufus Wainwright
Rufus Wainwright Heineken Music Hall, Amsterdam
1
2
Foto Garbage
Garbage Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
Foto Royal Republic
Royal Republic Hedon, Zwolle
11
1
20:00
Fink Het Depot, Leuven
20:00
Tigran Hamasyan Trio North Sea Jazz Club, Amsterdam
Foto Skunk Anansie
Skunk Anansie Ziggo Dome, Amsterdam
27
3
20:00
De Ministers Oude Dorpskerk, Blaricum
20:00
Elske DeWall + Jenni Alpert (US) Mezz, Breda
Dark Tranquillity Biebob, Vosselaar
20:00
Sunday Night Jazz De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Tommy Emmanuel Flint, Amersfoort
20:15
Opera Familia Theater de Hofnar, Valkenswaard
Foto a balladeer
a balladeer 013, Tilburg
2
Foto Electric Six
Electric Six Tivoli, Utrecht
5
Foto Shantel & Bucovina Club Orkestar
Shantel & Bucovina Club Orkestar Paradiso, Amsterdam
3
20:30
Captains of Industry EKKO, Utrecht
20:30
Christopher Green Perron 55, Venlo
1
20:30
Max van den Burg - Schlemiel Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Great Lake Swimmers + Dusted Patronaat, Haarlem
21:00
The Pharcyde Melkweg, Amsterdam
21:00
Rachel Sermanni Hedon, Zwolle
1
Foto Ewert and the Two Dragons
Ewert and the Two Dragons Doornroosje, Nijmegen
1
1
22:00
The Bots Paradiso, Amsterdam
4
8
23:00
Wicked Jazz Sounds Sugar Factory, Amsterdam

maandag 26 november 2012

Caribbean Combo - Ze zijn er weer! Diligentia, Den Haag
Carolien Borgers - Happy End Toneelschuur, Haarlem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk Ekerse Theaterzaal, Ekeren
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater de Kampanje, Den Helder
André Manuel - Bonzaai!!! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Marcus Miller
Marcus Miller Metropool, Hengelo
Youp van 't Hek - Wigwam Theater de Stoep, Spijkenisse
Foto Two Door Cinema Club
Two Door Cinema Club Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
Foto DragonForce
DragonForce Melkweg, Amsterdam
9
1
19:30
Shuggie Otis Trix, Antwerpen
20:00
Rebecca Sier Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Leon van der Zanden - Vruchtvlees Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Allen Stone Melkweg, Amsterdam
20:00
Christophe Willem Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Diana Krall Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Coco's Live Music PopShow CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012 Wilminktheater, Enschede
21:15
Tom Meijer Hofman Café, Utrecht

dinsdag 27 november 2012

Ashton Brothers - Treasures De Meenthe, Steenwijk
Caribbean Combo - Ze zijn er weer! Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater 't Pand, Gorinchem
Carolien Borgers - Happy End Toneelschuur, Haarlem
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Theater Peeriscoop, Gorinchem
Daniël Arends - De zachte heelmeester Parktheater, Eindhoven
1
Youp van 't Hek - Wigwam Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bert Visscher - Afijn TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Op Sterk Water - Alfa Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - Bonzaai!!! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rachel Sermanni Het Kruithuis, Groningen
Wilko Terwijn Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ali B - Ali geeft antwoord Wilminktheater, Enschede
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Foto Gojira
Gojira Biebob, Vosselaar
3
1
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater de Kampanje, Den Helder
Eric Bibb De Oosterpoort, Groningen
Foto Status Quo
Status Quo Brielpoort, Deinze
3
1
Marcus Miller 013, Tilburg
Foto Bat For Lashes
Bat For Lashes Paradiso, Amsterdam
12
1
Foto Everlast
Everlast De Duif, Amsterdam
4
1
Foto Ewert and the Two Dragons
Ewert and the Two Dragons Paradiso, Amsterdam
2
2
20:00
Maya's Moving Castle Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Cam Penner Amsterdam Tattoo Museum, Amsterdam
20:00
Rap Mayhem Festival Tour Melkweg, Amsterdam
20:00
Clean Pete De Nieuwe Anita, Amsterdam
Leon van der Zanden - Vruchtvlees Theater de Blauwe Kei, Veghel
1
20:00
Rufus Wainwright Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Liam McGenity/Sarah Lewis CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012 Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:00
Patricia Kaas Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
2
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Guus Meeuwis De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Miss Molly & Me Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Uit Je Hok: From Now On + Crossroads Experience Mezz, Breda
21:00
Colin Stetson EKKO, Utrecht
1
21:00
Iron Cross The Rambler, Eindhoven
21:30
Great Eyeballs Dizzy, Rotterdam
22:00
Lumerians Paradiso, Amsterdam
1
Pagina -1406