PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 06 mei
Junushoff Theater
Wageningen
Wilminktheater
Enschede
Theater De Lievekamp
Oss
Anna Amstelveen
Amstelveen
Livestream
Online
Botanique
Brussel
19:30
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Vooruit
Gent
Metropool Enschede
Enschede
Kursaal Oostende
Oostende
De Warande
Turnhout
20:00
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Koninklijk Circus
Brussel
Vooruit
Gent
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Baroeg
Rotterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Meerpaal
Dronten
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Strombeek
Grimbergen
vr 07 mei
Het Bolwerk
Sneek
Doornroosje
Nijmegen
Podium Victorie
Alkmaar
Wilminktheater
Enschede
Leidse Schouwburg
Leiden
Anna Amstelveen
Amstelveen
1
Markant Uden
Uden
Theater aan het Spui
Den Haag
Festivalterrein Meijelsedijk
Ospel
Livestream
Online
Livestream
Online
19:00
Baroeg
Rotterdam
De Vorstin
Hilversum
Effenaar
Eindhoven
013
Tilburg
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
De Vorstin
Hilversum
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Roma
Antwerpen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Patronaat
Haarlem
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Trinitatiskapel
Dordrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Vooruit
Gent
Koninklijk Circus
Brussel
Concertgebouw
Brugge
dB's
Utrecht
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
Het Depot
Leuven
BIRD
Rotterdam
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Boerderij
Zoetermeer
1
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
C.C. De tippe
Vledder
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Mezz
Breda
Vera
Groningen
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Spirit of 66
Verviers
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen

donderdag 06 mei 2021

Wende Junushoff Theater, Wageningen
Najib Amhali - Waar was ik? Wilminktheater, Enschede
Frank Boeijen - Theatertour 2020 Theater De Lievekamp, Oss
Anneke van Giersbergen Anna Amstelveen, Amstelveen
Rewire Festival Livestream, Online
Aloïse Sauvage / Julien Granel Botanique, Brussel
19:30
Still Collins Effenaar, Eindhoven
SONS Effenaar, Eindhoven
De Mens Vooruit, Gent
Altın Gün Metropool Enschede, Enschede
Abba Gold Kursaal Oostende, Oostende
Milow De Warande, Turnhout
20:00
Alex Agnew Chassé Theater, Breda
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Typh Barrow Koninklijk Circus, Brussel
Blackwave. Vooruit, Gent
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jaguar Jaguar Paradiso, Amsterdam
DeWolff De Oosterpoort, Groningen
20:00
BAROEG GAAT LIVE: 40 JAAR BAROEG BINGO MET ERIK DE BOER + INGE JANSE Baroeg, Rotterdam
Vicente Amigo Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Jandino - Opgefokt De Maaspoort, Venlo
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Vreemde Kostgangers - doen het weer Zaantheater, Zaandam
20:15
Henk Poort en de Helden Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
René van Meurs - Hunkert Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Eric Vloeimans takes on Licks & Brains Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin! De Meerpaal, Dronten
HAEVN Paradiso, Amsterdam
20:30
Janne Schra - Janne & de Vogels De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Parktheater, Eindhoven
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stef Bos - Tijd C.C. Strombeek, Grimbergen

vrijdag 07 mei 2021

Oranssi Pazuzu Het Bolwerk, Sneek
Sonic Whip Doornroosje, Nijmegen
Wende Podium Victorie, Alkmaar
Najib Amhali - Waar was ik? Wilminktheater, Enschede
Frank Boeijen - Theatertour 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk Markant Uden, Uden
Plein Open Theater aan het Spui, Den Haag
Moulin Blues Festivalterrein Meijelsedijk, Ospel
Rewire Festival Livestream, Online
Moulin Blues at Home Livestream, Online
19:00
Enforcer + Skull Fist + Ambush Baroeg, Rotterdam
Patat Met De Vorstin, Hilversum
Fresku Effenaar, Eindhoven
Ares 013, Tilburg
20:00
L.A. Vation Grenswerk, Venlo
Hollow Coves Ancienne Belgique (AB), Brussel
Steel Pulse De Roma, Antwerpen
Noordkaap Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bintangs Patronaat, Haarlem
Zugezogen Maskulin Q-Factory, Amsterdam
20:00
Paul de Munnik Trinitatiskapel, Dordrecht
HAEVN Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
René van Meurs - Hunkert Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Vreemde Kostgangers - doen het weer Chassé Theater, Breda
20:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Más Viento Zonda! ECI Cultuurfabriek, Roermond
Secret Rendezvous Poppodium Volt, Sittard
20:00
Basily Gipsy Band - Het verborgen land van de zigeuners Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Blanks Vooruit, Gent
Typh Barrow Koninklijk Circus, Brussel
Wim Mertens Ensemble Concertgebouw, Brugge
Sacri Monti / Temple Fang dB's, Utrecht
Stef Bos - Tijd Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
Spinvis Het Depot, Leuven
Gerson Main BIRD, Rotterdam
Foto IQ
IQ Boerderij, Zoetermeer
1
Shantalla TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Zaantheater, Zaandam
20:15
Jandino - Opgefokt Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt! C.C. De tippe, Vledder
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Eva de Roovere / Stephanie Struijk - Overal kom ik thuis Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
DansPaleis Van Kooten - van Toppop tot TMF Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin! Meervaart, Amsterdam
20:15
OG3NE - Sweet Harmony Tour Kennemer Theater, Beverwijk
Muyayo Rif Vera, Groningen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Janne Schra - Janne & de Vogels Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Kennemer Theater, Beverwijk
Layla Zoe Spirit of 66, Verviers
Fleddy Melculy Clubtour 2020 Bibelot, Dordrecht
Della Mae De Oosterpoort, Groningen
Pagina 1