Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Lux
Nijmegen
19:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Wilminktheater
Enschede
11:00
Waalse Kerk Breda
Breda
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Trix
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
20:00
WORM
Rotterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
00:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Figi Theater
Zeist
Hedon
Zwolle
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
Patronaat
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:45
Cacaofabriek
Helmond
20:00
De Domijnen
Sittard
Nicolauskerk
Wolphaartsdijk
Mezz
Breda
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Basiliek
Veenendaal
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Dok6
Panningen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Melkweg
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
PopEi
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
La Madeleine
Brussel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Cultura
Ede
20:00
Savelberklooster
Heerlen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
maandag 02 december 2019
20:00
Chris de Burgh
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Bokassa
Trix, Antwerpen
20:45
Bløf
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Árstíðir
Lux, Nijmegen
19:00
Amon Amarth
Rockhal, Esch zur Alzette
dinsdag 03 december 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
11:00
Wouter Harbers
Waalse Kerk Breda, Breda
Tino Martin
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
The Paper Kites
Trix, Antwerpen
The New Power Generation
Melkweg, Amsterdam
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
WORM, Rotterdam
20:30
Tennis System
Cinetol, Amsterdam
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater De Veste, Delft
20:15
South African Roadtrip
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Figi Theater, Zeist
Queensryche
Hedon, Zwolle
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
Northlane
Patronaat, Haarlem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Luistervinken - Koormuziek uit Duitsland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Jordan Mackampa
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Sneek, Sneek
20:30
Hehobros
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Fulco
Het Depot, Leuven
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
FKA Twigs
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
FEET
Paradiso, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Leidse Schouwburg, Leiden
20:45
Emily Jane White
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
De Domijnen, Sittard
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Nicolauskerk, Wolphaartsdijk
De Kreuners
Mezz, Breda
City of the Sun
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cis Kroezen
Patronaat, Haarlem
20:00
Charkov City Opera
De Basiliek, Veenendaal
19:00
Bölzer / Dødheimsgard
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Bluesworld Cafe: St. Louis Slim
Hedon, Zwolle
20:00
Blackwave.
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Aya Nakamura
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Zaantheater, Zaandam
woensdag 04 december 2019
20:00
Zwoel: Darlyn / Sam & Julia
Cinetol, Amsterdam
20:30
Yuna
Tolhuistuin, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
19:30
Young Dolph & Key Glock
Melkweg, Amsterdam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:30
Ultimate Eagles (Eagles tribute band)
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Trance
Melkweg, Amsterdam
20:00
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Martiniplaza, Groningen
20:30
The New Power Generation
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Analogues
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tangarine - Uiteen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
South African Roadtrip
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Soundos - Niets te verliezen
Dok6, Panningen
Son Mieux
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Seven Drunken Nights - The Story of The Dubliners
De Maaspoort, Venlo
Ruel
Melkweg, Amsterdam
Rob de Nijs
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Willem, Papendrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Diligentia, Den Haag
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Marco Mengoni
La Madeleine, Brussel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Lavalu - Midair
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Kurt Elling
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kendji Girac
Rockhal, Esch zur Alzette
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Hof 88, Almelo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Karin Bloemen en de Old School Band
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jim Jefferies
Lotto Arena, Antwerpen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Bussel, Oosterhout
Ilse DeLange - New Amsterdam Theatertour
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Holland Baroque & London Community Gospel Choir - Gospel Baroque
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Hehobros
Het Klooster, Woerden
20:00
Gregory Page
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Fulco
De Casino, Sint-Niklaas
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt u allen mee voor Drs P.!
Cultura, Ede
20:00
Emily Jane White
Savelberklooster, Heerlen
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Zaantheater, Zaandam
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Dutch Eagles
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Goudse Schouwburg, Gouda