Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Markant Uden
Uden
Kursaal Oostende
Oostende
Paradiso
Amsterdam
20:00
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gerrits Tuin
Zwolle
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
BIRD
Rotterdam
Musis
Arnhem
Trix
Antwerpen
Vera
Groningen
Metropool
Hengelo
21:00
Bimhuis
Amsterdam
Paard
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Capitole
Gent
19:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Helling
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
Het Depot
Leuven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Effenaar
Eindhoven
21:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Capitole
Gent
19:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
TivoliVredenburg
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Spirit of 66
Verviers
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Effenaar
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
21:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
013
Tilburg
Flint
Amersfoort
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Purmaryn
Purmerend
Vera
Groningen
Capitole
Gent
Boerderij
Zoetermeer
19:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
19:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Cultura
Ede
19:00
Chassé Theater
Breda
Paradiso
Amsterdam
19:30
Musis
Arnhem
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Theater De Omval
Diemen
Luxor Live
Arnhem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Reflektor
Liège
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
TivoliVredenburg
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
Melkweg
Amsterdam
Grenswerk
Venlo
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Chassé Theater
Breda
21:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:30
Cultura
Ede
21:30
Theater De Omval
Diemen
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
013
Tilburg
De Kattendans
Bergeijk
De Toegift
Den Hoorn
Orpheus
Apeldoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Zundert
Zundert
zondag 13 september 2020
19:30
The Snuts
Hall Of Fame, Tilburg
19:30
Roosbeef
Paard, Den Haag
19:30
Leonie Meijer - Perfect Solitude
Markant Uden, Uden
Leo Sayer
Kursaal Oostende, Oostende
Jack and the Weatherman
Paradiso, Amsterdam
20:00
Joris Linssen & Caramba
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
20:00
Camel Power Club
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ags Connolly
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Benjamin Herman / Thomas Pol / Timothy Banchet / Tim Hennekes - Gerrit
Gerrits Tuin, Zwolle
20:00
Songwriter Circle: Judy Blank / Tangarine / Tim Knol
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Seein' Red
dB's, Utrecht
20:00
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
20:00
René Froger
Olympisch Stadion, Amsterdam
Clouseau
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Ilse DeLange
De Oosterpoort, Groningen
Jimi Hendrix Tribute
De Oosterpoort, Groningen
Maluma
Sportpaleis, Antwerpen
City of the Sun
BIRD, Rotterdam
Bløf
Musis, Arnhem
Set If Off
Trix, Antwerpen
Protomartyr
Vera, Groningen
Geoff Tate
Metropool, Hengelo
21:00
Yuri Honing Quartet - Bluebeard
Bimhuis, Amsterdam
David Benjamin
Paard, Den Haag
maandag 14 september 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Stand Atlantic
De Helling, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Melanie
TivoliVredenburg, Utrecht
Jackie Venson
Spirit of 66, Verviers
Kensington
Het Depot, Leuven
Scylla
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
The Isolation Sessions: Tony & The Wild
Effenaar, Eindhoven
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
dinsdag 15 september 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
19:00
Danny Vera - The Lone Stranger
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
Bicep
Ancienne Belgique (AB), Brussel
King's X
Spirit of 66, Verviers
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Hof 88, Almelo
20:30
The Isolation Sessions: Shaemless
Effenaar, Eindhoven
JoJo
Paradiso, Amsterdam
21:30
Danny Vera - The Lone Stranger
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 16 september 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Flint, Amersfoort
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Kardol - Welkom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roosbeef
Vera, Groningen
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
The Jimi Hendrix Music Festival Zoetermeer
Boerderij, Zoetermeer
19:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Percossa - UNPLUGGED
Cultura, Ede
19:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
Indiestadt
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jeangu Macrooy
Musis, Arnhem
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
Procol Harum
Luxor Live, Arnhem
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Threshold
De Bosuil, Weert
20:00
Mintzkov
Het Depot, Leuven
20:00
AaRON
Reflektor, Liège
20:00
Apneu / Blue Crime / Global Charming
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show
Boerderij, Zoetermeer
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
Little Caesar
Spirit of 66, Verviers
Aterciopelados
Melkweg, Amsterdam
Suzan & Freek
Grenswerk, Venlo
Rewind: Soulsister plays 'Heat'
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jörgen Raymann - FF eruit
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
The Isolation Sessions: Reminder
Effenaar, Eindhoven
20:30
Whilk and Misky
Paard, Den Haag
21:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:30
Percossa - UNPLUGGED
Cultura, Ede
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 17 september 2020
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
De Toegift, Den Hoorn
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Orpheus, Apeldoorn
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Rob Scheepers - Gulzig
C.C. Zundert, Zundert