PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1379
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 jan
Patronaat
Haarlem
1
1
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
N9
Eeklo
21:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Mezz
Breda
1
Gigant
Apeldoorn
1
21:30
The Rambler
Eindhoven
Rotown
Rotterdam
4
1
21:30
De Engel
Den Helder
22:00
De Fles
Spijkenisse
22:30
Patronaat
Haarlem
23:00
SuperMarkt
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
2
23:00
Dolhuis
Dordrecht
23:00
Luxor Live
Arnhem
zo 13 jan
Vredenburg
Utrecht
De Molenberg
Delfzijl
Kinki Kappers Utrecht
Utrecht
Agora Theater Druten
Druten
11:00
Vredenburg
Utrecht
14:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
dB's
Utrecht
15:00
DeLaMar
Amsterdam
15:30
Patronaat
Haarlem
15:30
BIRD
Rotterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
1
16:00
Vredenburg
Utrecht
16:30
Mezz
Breda
17:00
De Fles
Spijkenisse
17:00
Kraaij & Balder
Eindhoven
18:00
The Rambler
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
1
1
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Waalse Kerk
Amsterdam
20:00
NatLab
Eindhoven
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:15
013
Tilburg
20:30
013
Tilburg
20:30
Doornroosje
Nijmegen
7
1
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
2
ma 14 jan
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
di 15 jan
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Almere
Almere
Posttheater
Arnhem
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater De Lievekamp
Oss
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:00
Dizzy
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater de Spiegel
Zwolle
1
1
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
2
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
De Duif
Amsterdam
2
wo 16 jan
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Muzeval
Emmen
Vera
Groningen
5
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Wennekerpand
Schiedam
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Almere
Almere
C.C. Biekorf
Lebbeke
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
013
Tilburg
8
2
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Concertgebouw
Amsterdam

zaterdag 12 januari 2013

Foto 25 jaar De Kift
25 jaar De Kift Patronaat, Haarlem
1
1
21:00
T-strijd voorronde Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
James & Black ft. Phil Ross (US) - blues/soul N9, Eeklo
21:00
Rembrandt Frerichs PlusEtage, Baarle-Nassau
Foto Gare Du Nord
Gare Du Nord Mezz, Breda
1
Foto DeWolff
DeWolff Gigant, Apeldoorn
1
21:30
The Red Phone The Rambler, Eindhoven
Foto Kodaline
Kodaline Rotown, Rotterdam
4
1
21:30
Maslov & Chasing Faith De Engel, Den Helder
22:00
Boneheadz De Fles, Spijkenisse
22:30
Reggae Movement: Dreadless / Empress Messenjah / S Patronaat, Haarlem
23:00
Leroy Joy SuperMarkt, Den Haag
23:00
Joy Orbison / Will Saul Doornroosje, Nijmegen
2
23:00
S.Y.L. 1 Year Anniversary Dolhuis, Dordrecht
23:00
90's Now Luxor Live, Arnhem

zondag 13 januari 2013

Foto Ane Brun
Ane Brun Vredenburg, Utrecht
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. De Molenberg, Delfzijl
Lancering BLAAHDERDt Kinki Kappers Utrecht, Utrecht
Berry Lussenburg - Verwhard Agora Theater Druten, Druten
11:00
Frank Groothof - Carmen Vredenburg, Utrecht
14:00
Aurora Project 't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
Hippe Gasten ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Aestrid / Purest Of Pain / Sofie Letitre / The Pus dB's, Utrecht
15:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort DeLaMar, Amsterdam
15:30
Help Belle de berg op: Dizzy Fingers / Low Budgeta Patronaat, Haarlem
15:30
BIRD presents Sherry Sunday BIRD, Rotterdam
16:00
Adrian Crowley Concerto, Amsterdam
1
16:00
Dig d'Diz - Fay Claassen Vredenburg, Utrecht
16:30
Qeaux Qeaux Joans Mezz, Breda
17:00
69 Comeback De Fles, Spijkenisse
17:00
FATS (Fire At The Sun) Kraaij & Balder, Eindhoven
18:00
Honeytrap The Rambler, Eindhoven
Foto Efterklang
Efterklang Melkweg, Amsterdam
1
1
20:00
Frédérique Spigt Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Vonder & Bloom Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Marina Zettl Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Holland Baroque Society: Hoofd en Hart Waalse Kerk, Amsterdam
20:00
Efterklang NatLab, Eindhoven
20:00
Greek Music Night CC Muziekcafé, Amsterdam
20:15
The Hackensaw Boys 013, Tilburg
20:30
Agent Side Grinder 013, Tilburg
20:30
The Sword Doornroosje, Nijmegen
7
1
21:00
Swinging Cats De Badcuyp, Amsterdam
Foto Kodaline
Kodaline Bitterzoet, Amsterdam
2

maandag 14 januari 2013

Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Ellen Dikker - Horten en stoten Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Coco's Live Music PopShow CC Muziekcafé, Amsterdam
20:30
Trevor Noah Toomler Theater, Amsterdam

dinsdag 15 januari 2013

Henry van Loon - Electropis Theater Bellevue, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric Koller - Fire in the hole TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Van nature De Kleine Komedie, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End Fulcotheater, IJsselstein
Schudden - We vieren het maar Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Wigwam Schouwburg Almere, Almere
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Posttheater, Arnhem
Jeffrey Spalburg - Thuus Theater Peeriscoop, Gorinchem
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater De Lievekamp, Oss
Op Sterk Water - Alfa Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:00
Mischa van der Wekken Quintet Dizzy, Rotterdam
20:00
Clannad Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Foto Ane Brun
Ane Brun Theater de Spiegel, Zwolle
1
1
20:00
Laura Stavinoha CC Muziekcafé, Amsterdam
Foto Will And The People
Will And The People Doornroosje, Nijmegen
2
20:30
Trevor Noah Toomler Theater, Amsterdam
Foto James Walsh
James Walsh De Duif, Amsterdam
2

woensdag 16 januari 2013

Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater Zinin, Nijverdal
Roué Verveer - In zeer goede staat Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Droog Brood - Dat wordt oorlog Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Theater de Koornbeurs, Franeker
Henry van Loon - Electropis Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Schouwburg de Lawei, Drachten
Sara Kroos - Voor de leeuwen Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Treasures Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Van nature De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij Theater De Muzeval, Emmen
Foto Will And The People + Dubhearts
Will And The People + Dubhearts Vera, Groningen
5
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Speelman & Speelman - Optimisten Het Wennekerpand, Schiedam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Posttheater, Arnhem
Peter Heerschop - Gelukzoekers Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - De Revue Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Wigwam Schouwburg Almere, Almere
Alex Agnew - Interesting times C.C. Biekorf, Lebbeke
Anuar - Vastberaden Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Guldenberg, Wevelgem
Berry Lussenburg - Verwhard Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Karsu Donmez Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
JAZZ & MORE CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Bromley Paard, Den Haag
20:00
How Low Can You Go De Badcuyp, Amsterdam
Foto Lindsey Stirling
Lindsey Stirling 013, Tilburg
8
2
20:00
Lucas Hamming Paradiso, Amsterdam
20:00
The Phanton Shakers Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Ramon Fielmich / Vincent Geers De Vorstin, Hilversum
20:00
Normaal Theaterhotel Almelo, Almelo
Foto Amsterdam Sinfonietta / Kris Berry / Ruben Hein /
Amsterdam Sinfonietta / Kris Berry / Ruben Hein / Concertgebouw, Amsterdam
Pagina -1379