PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1378
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 18 jan
Boode in Bathmen
Bathmen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
AIR
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
SplotsZ
Roelofarendsveen
C.C. d'Lefte
Deerlijk
Zalencentrum de Treemter
Balk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Spieghel
Groningen
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:30
Botanique
Brussel
20:00
Little Devil
Tilburg
2
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Mezz
Breda
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Pul
Uden
20:00
013
Tilburg
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Paradiso
Amsterdam
Poppodium Romein
Leeuwarden
1
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Vredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Doornroosje
Nijmegen
3
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
P60
Amstelveen
5
Melkweg
Amsterdam
5
20:30
Lakei
Helmond
20:30
Paard
Den Haag
1
Victorie
Alkmaar
1
Paard
Den Haag
8
21:00
N9
Eeklo
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Winston
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
2
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Sjor
Roggel
1
21:00
SuperMarkt
Den Haag
21:30
Hedon
Zwolle
21:30
The Rambler
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Scooter'S
Leeuwarden
1
23:00
Paard
Den Haag
23:00
Dolhuis
Dordrecht
za 19 jan
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
1
Zaantheater
Zaandam
De Kluit
Zeewolde
De Bres
Leeuwarden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
C.C. De Kei
Reusel
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Junushoff Theater
Wageningen
1
S.C.C. De Enck
Oirschot
De Meerpaal
Dronten
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Kampanje
Den Helder
1
Meervaart
Amsterdam

vrijdag 18 januari 2013

Piepschuim - In veel te strakke broeken Boode in Bathmen, Bathmen
Speelman & Speelman - Optimisten Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Daniël Arends - De zachte heelmeester Theater De Leest, Waalwijk
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Droog Brood - Dat wordt oorlog Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Electropis Theater Bellevue, Amsterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice De Kattendans, Bergeijk
Ashton Brothers - Treasures Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Prei met mij C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
André Manuel - Bonzaai!!! TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
Ellen Dikker - Horten en stoten Schaffelaartheater, Barneveld
Anuar - Vastberaden Posttheater, Arnhem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater de Kampanje, Den Helder
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Schouwburg De Kring, Roosendaal
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ode aan Annie De Kleine Komedie, Amsterdam
Official Amsterdam Fashion Week Opening Party AIR, Amsterdam
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater de Stoep, Spijkenisse
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w SplotsZ, Roelofarendsveen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. d'Lefte, Deerlijk
Yora Rienstra - We maken er wat van Zalencentrum de Treemter, Balk
Tim Akkerman: The Buddy Holly Story Theater De Lampegiet, Veenendaal
Peter Heerschop - Gelukzoekers Fransche School Culemborg, Culemborg
Eric Koller - Fire in the hole Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Breitner / The Maureens De Spieghel, Groningen
Alex Agnew - Interesting times C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Berry Lussenburg - Verwhard Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:30
Baden Baden Botanique, Brussel
20:00
Magnacult Little Devil, Tilburg
2
20:00
Vive La Fête Ancienne Belgique (AB), Brussel
Jim Breuer 013, Tilburg
20:00
Jack's Friday: L.T.S. Patronaat, Haarlem
20:00
WC Experience Mezz, Breda
Foto Waylon - Unplugged & Unreal
Waylon - Unplugged & Unreal Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:00
Hans Liberg Ick Hans Liberg (Reprise) Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Marco Roelofs Theater PePijn, Den Haag
20:00
Eva de Roovere Agnietenhof, Tiel
20:00
Amenti De Pul, Uden
20:00
BRRRAP #5 013, Tilburg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Qeaux Qeaux Joans Doornroosje, Nijmegen
20:00
Motel Westcoast Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
The Fruitmachine CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Ashes Of Many / El Jando / Hadrian’s Wall / The Hu Willemeen, Arnhem
20:00
DeWolff Gigant, Apeldoorn
20:00
The Aboriginals Paradiso, Amsterdam
Foto Wishbone Ash
Wishbone Ash Poppodium Romein, Leeuwarden
1
20:15
Tribute to Cliff & The Shadows Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Radio Filharmonisch Orkest Vredenburg, Utrecht
20:15
Sounds of Voices Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Born Gold Luxor Live, Arnhem
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Agora Theater Druten, Druten
Foto Bettie Serveert
Bettie Serveert Doornroosje, Nijmegen
3
20:30
Camerettten - Finaletournee Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Mathilde Santing - Recital Schouwburg Het Park, Hoorn
Foto The Gathering
The Gathering P60, Amstelveen
5
Foto Che Sudaka
Che Sudaka Melkweg, Amsterdam
5
20:30
Eric Steckel & Band Lakei, Helmond
20:30
Vanderbuyst Paard, Den Haag
1
Foto De Kift - Jubileumtour 25 jaar
De Kift - Jubileumtour 25 jaar Victorie, Alkmaar
1
Foto Will And The People
Will And The People Paard, Den Haag
8
21:00
Michael de Jong (NL) N9, Eeklo
21:00
Kairos 4tet North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Def Americans: House of Cash Patronaat, Haarlem
21:00
Sunday Kids Winston, Amsterdam
Foto Rapalje
Rapalje Effenaar, Eindhoven
2
21:00
Kicks! 'n Zwart Licht Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
Gare Du Nord Hedon, Zwolle
21:00
Free Nuts Sjor, Roggel
1
21:00
The Dirty Reminders SuperMarkt, Den Haag
21:30
Lost Bear Hedon, Zwolle
21:30
Discharger + Stealers + Midnight Tattoo The Rambler, Eindhoven
22:00
A Polaroid View Paradiso, Amsterdam
22:00
Voorronde Kleine Prijs van Fryslan - Buffalo Roam Scooter'S, Leeuwarden
1
23:00
Wipneus & Pim Paard, Den Haag
23:00
FS Green Dolhuis, Dordrecht

zaterdag 19 januari 2013

Sara Kroos - Voor de leeuwen De Kleine Komedie, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End Theater Concordia, Enschede
Jandino Asporaat - De Revue Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
1
Andr - Bonzaai!!! Zaantheater, Zaandam
Silvester Zwaneveld - In de lift De Kluit, Zeewolde
Poolvogel - Poolvogel De Bres, Leeuwarden
Sjaak Bral - HIER en NU Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
SHTAK: H-SIK / Moresounds / Frenchalex Patronaat, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Treasures Parktheater, Eindhoven
Schudden - We vieren het maar C.C. De Kei, Reusel
Roué Verveer - In zeer goede staat Spant!, Bussum
Jeroen Leenders - Geen idee Schouwburg Het Park, Hoorn
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Junushoff Theater, Wageningen
1
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger S.C.C. De Enck, Oirschot
Eric Koller - Fire in the hole De Meerpaal, Dronten
Yora Rienstra - We maken er wat van Deventer Schouwburg, Deventer
Berry Lussenburg - Verwhard Theater de Schuur, Zevenbergen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater de Kampanje, Den Helder
1
Wilfried de Jong - Non-stop New York Meervaart, Amsterdam
Pagina -1378