PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1373
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 30 jan
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Bouwkunde
Deventer
Brielpoort
Deinze
4
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. De Werf
Aalst
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Ploter
Ternat
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:00
Willemeen
Arnhem
19:00
Willemeen
Arnhem
19:00
Baroeg
Rotterdam
1
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
OT301
Amsterdam
2
1
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Paradiso
Amsterdam
2
1
20:00
De Machinist
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
1
20:30
Melkweg
Amsterdam
1
20:30
EKKO
Utrecht
1
20:30
Podium 't Beest
Goes
21:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
do 31 jan
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Munttheater
Weert
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Ploter
Ternat
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Kolk
Assen
Theater de Speeldoos
Baarn
Melkweg
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Het Kielzog
Hoogezand
Theater De Veste
Delft
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater PePijn
Den Haag
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Meerpaal
Dronten
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
9
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Vredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Cafe de Overkant
Wageningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Mezz
Breda
1
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS)
Brussel
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
't Nonnetje
Amersfoort
Metropool
Hengelo
7
1
20:00
Dolhuis
Dordrecht
20:00
Luxor Live
Arnhem
1
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Helling
Utrecht
1
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
1
1
20:45
EKKO
Utrecht
1
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:30
De Badcuyp
Amsterdam
21:30
The Rambler
Eindhoven
22:00
013
Tilburg
22:00
Patronaat
Haarlem
vr 01 feb
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Posthuis Theater
Heerenveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. De Adelberg
Lommel

woensdag 30 januari 2013

Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Theater Bouwkunde, Deventer
Foto Dropkick Murphys / Frank Turner
Dropkick Murphys / Frank Turner Brielpoort, Deinze
4
Acda en de Munnik - 't Heerst Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ashton Brothers - Treasures C.C. De Werf, Aalst
Daniël Arends - De zachte heelmeester Zaantheater, Zaandam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. De Ploter, Ternat
André Manuel - Bonzaai!!! Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jeffrey Spalburg - Thuus Lindenberg Theater, Nijmegen
19:00
Am Tuat / Panoptikon Willemeen, Arnhem
19:00
Desecreted Sphere Willemeen, Arnhem
19:00
TV Smith / UK Subs Baroeg, Rotterdam
1
20:00
Arno De Kreun, Kortrijk
20:00
LA The Voices Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Chrisette Michele Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Theater De Muzeval, Emmen
Foto Jacco Gardner
Jacco Gardner OT301, Amsterdam
2
1
20:00
Gidon Nunez Vaz Trio De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Heiko Dijker / Lenneke van Staalen Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Motel Westcoast Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
The Soft Pack Paradiso, Amsterdam
2
1
20:00
Lulu Doxin De Machinist, Rotterdam
20:00
Conor Oberst Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:15
Camerettten - Finaletournee Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Foto Golden Earring
Golden Earring Schouwburg Het Park, Hoorn
1
20:30
Killer Mike Melkweg, Amsterdam
1
20:30
Lilian Hak EKKO, Utrecht
1
20:30
Beatrice van der Poel Podium 't Beest, Goes
21:00
Fabiana Dammers Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Gedignag: Sven Ratzke (met pianist)+ Irene Wiersma Vera, Groningen

donderdag 31 januari 2013

Jeffrey Spalburg - Thuus Theater de Kappen, Haaksbergen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Sara Kroos - Voor de leeuwen Munttheater, Weert
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater de Voorveghter, Hardenberg
Silvester Zwaneveld - In de lift Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. De Ploter, Ternat
Lebbis - Het grijze gebied Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Daniël Arends - De zachte heelmeester Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Acda en de Munnik - 't Heerst Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater De Kolk, Assen
Anuar - Vastberaden Theater de Speeldoos, Baarn
Neon Trees Melkweg, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Wilminktheater, Enschede
Eric Koller - Fire in the hole Het Kielzog, Hoogezand
Schudden - We vieren het maar Theater De Veste, Delft
Peter Heerschop - Gelukzoekers Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Max van den Burg - Schlemiel C.C. De Pas, Heesch
Thijs Maas - Concert Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
De Hyena's - De Hyena's Comedy Theater PePijn, Den Haag
Jeroen Leenders - Geen idee Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Wigwam Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
André Manuel - Bonzaai!!! Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Treasures Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Op Sterk Water - Alfa Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Joost van Hyfte - KOK Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Speelman & Speelman - Optimisten Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Van nature De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg De Meerpaal, Dronten
20:00
traumahelikopter / Vanderbuyst Ziggo Dome, Amsterdam
9
20:00
Motel Westcoast Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Lunapark Vredenburg, Utrecht
20:00
Jurk! Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Herrek Cafe de Overkant, Wageningen
20:00
Tomatito y Grupo Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York De Muze, Noordwijk
20:00
Alex Klaasen Theater de Purmaryn, Purmerend
Foto The Kik
The Kik Mezz, Breda
1
20:00
Normaal Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Arno Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS), Brussel
20:00
Spinvis Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Breitner / The Maureens 't Nonnetje, Amersfoort
Foto Royal Republic
Royal Republic Metropool, Hengelo
7
1
20:00
Please Be Frank Dolhuis, Dordrecht
20:00
Few Bits / Isbells / Rogier Pelgrim Luxor Live, Arnhem
1
20:00
Frans Bauer Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Berry Lussenburg Verwhard Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Tim Akkerman - The Buddy Holly Story Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Def P. & The Beatbusters De Helling, Utrecht
1
20:15
Percossa Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
Camerettten - Finaletournee Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:30
June Noa Paradiso, Amsterdam
20:30
Ramsey Nasr met Metropole Orkest Paradiso, Amsterdam
Foto Fresku
Fresku Effenaar, Eindhoven
1
1
20:45
Maria Minerva EKKO, Utrecht
1
21:00
Mykki Blanco Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Paint The Town Red Sugar Factory, Amsterdam
21:30
Yishai Glick Quintet De Badcuyp, Amsterdam
21:30
Dyzack The Rambler, Eindhoven
22:00
De Cultuurbarbaren 013, Tilburg
22:00
Cory Chisel Patronaat, Haarlem

vrijdag 01 februari 2013

Schudden - We vieren het maar Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eric Koller - Fire in the hole Posthuis Theater, Heerenveen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. De Adelberg, Lommel
Pagina -1373