Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
P3
Purmerend
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
ACU
Utrecht
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
La Madeleine
Brussel
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Paard
Den Haag
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
21:00
So What!
Gouda
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
Café De Lijst
Hoogeveen
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:45
Hedon
Zwolle
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
De Oosterpoort
Groningen
23:00
Patronaat
Haarlem
De Meerpaal
Dronten
C.C. Stroud
Putten
Musis
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Klooster
Woerden
Vestzaktheater
Son
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Hoftheater
Raalte
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Helsdingen
Vianen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
ATLAS Theater
Emmen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Gooiland
Hilversum
Partycentrum De Pleats
Burgum
Agnietenhof
Tiel
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Koningshof
Maassluis
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
10:00
Kursaal Oostende
Oostende
Concertgebouw
Amsterdam
15:00
AFAS Live
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
15:00
Janskerk
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Effenaar
Eindhoven
18:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:30
Sint Janskerk
Kaatsheuvel
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Cacaofabriek
Helmond
vrijdag 06 december 2019
20:30
Hong Kong Stars
Spirit of 66, Verviers
20:30
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Khruangbin
Paradiso, Amsterdam
20:30
Max & Iggor Cavalera
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
L’Épée
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Okilly Dokilly
P3, Purmerend
20:30
Anuar - EERLIJK
Meervaart, Amsterdam
20:30
De Kift - BAL
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Dave Budha
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
FOSS (EP release)
ACU, Utrecht
20:30
Daan Boom - De Eerste
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Hehobros
Parktheater, Eindhoven
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Vanesa Martín
La Madeleine, Brussel
20:30
Hartman
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Karin Bloemen en de Old School Band
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Marcel de Groot - DOOR
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Max Meser Group
Cinetol, Amsterdam
20:30
Daniela Ziegler / Helmut Baumann
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Jazzcafe: Prashant Samlal Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Erwin Leon en Woezels
Paard, Den Haag
21:00
CloudNights - DASH! | Wired Up
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
The Tambles
V11, Rotterdam
21:00
Iris Penning / Roos Blufpand
So What!, Gouda
21:00
Bummy Boys
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Mouna Laroussi - Schijtziek
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Massive Assault
Café De Lijst, Hoogeveen
21:30
On The House: Heavy!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
Creedence Clearwater Survival
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:45
Hardstyle Pianist
Hedon, Zwolle
22:00
Jesse Marchant
Merleyn, Nijmegen
22:00
Omar Souleyman
De Oosterpoort, Groningen
23:00
Hello Friday
Patronaat, Haarlem
zaterdag 07 december 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Meerpaal, Dronten
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Stroud, Putten
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Musis, Arnhem
Sara Kroos - Verte
Theater de Spiegel, Zwolle
Maaike Ouboter
Het Klooster, Woerden
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Vestzaktheater, Son
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
René van Meurs - Hunkert
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Hoftheater, Raalte
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Jan Beuving - Rotatie
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Schalm, Veldhoven
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Helsdingen, Vianen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
ATLAS Theater, Emmen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Best of... Ton Kas
Theater Gooiland, Hilversum
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Partycentrum De Pleats, Burgum
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato and beyond
Agnietenhof, Tiel
00:00
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Koningshof, Maassluis
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Orpheus, Apeldoorn
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nick & Simon Are Coming To Town
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Top 2000 Live - CRAZY!
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Yora Rienstra - UP
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke
Schouwburg de Lawei, Drachten
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
10:00
The Roy Orbison Story
Kursaal Oostende, Oostende
Gustavo Corrales Romero & Ramón Valle
Concertgebouw, Amsterdam
15:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
AFAS Live, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
15:00
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Janskerk, Utrecht
Altın Gün / Fat White Family / L’Épée
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Efraim Trujillo / The Funkstamatics
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Come As You Are
Effenaar, Eindhoven
18:00
Archspire
Baroeg, Rotterdam
19:00
The Simon & Garfunkel Story
Kursaal Oostende, Oostende
19:15
Davina Michelle Skyward Clubtour
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Zuco 103
Paard, Den Haag
19:30
Next of Kin: The Dawn Brothers, DeWolff, Tim Knol en Friends
Hedon, Zwolle
19:30
Whispering Sons
Muziekgieterij, Maastricht
19:30
Tantric
Melkweg, Amsterdam
19:30
Dennis Lloyd
Melkweg, Amsterdam
19:30
LYRICAL: PJOTR + DANIËL BUSSER EN MEER
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:30
Het Urker Mannenkoor "Halleluja"
Sint Janskerk, Kaatsheuvel
20:00
Bløf
Lotto Arena, Antwerpen
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
ERA
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Haroun
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Roxeanne Hazes
De Oosterpoort, Groningen
Sacred Reich
Cacaofabriek, Helmond