Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Doornroosje
Nijmegen
Tolhuistuin
Amsterdam
Paard
Den Haag
De Roma
Antwerpen
Vooruit
Gent
Melkweg
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
Lotto Arena
Antwerpen
Muziekgieterij
Maastricht
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Hoftheater
Raalte
De Maaspoort
Venlo
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Mezz
Breda
20:30
Café de Cactus
Hengelo
20:30
Villa Ockenburgh
Den Haag
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Parktheater
Eindhoven
Cinetol
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Luxor Live
Arnhem
Metropool
Hengelo
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Club Atelier
Amsterdam
21:00
Theater Hof 88
Almelo
21:30
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:30
Vera
Groningen
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Grenswerk
Venlo
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Wilminktheater
Enschede
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kattendans
Bergeijk
Diligentia
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Grote Kerk
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Trefpunt
Warmond
Beneluxtheater
Berlicum
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Evertshuis
Bodegraven
Doornroosje
Nijmegen
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Spant!
Bussum
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
Theater de Bussel
Oosterhout
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Podium Victorie
Alkmaar
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Kulturhus
Denekamp
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Parktheater
Eindhoven
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Pul
Uden
20:00
Kruisherenkapel
Uden
20:00
Fluor
Amersfoort
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
Gigant
Apeldoorn
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
C-Mill
Heerlen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
V11
Rotterdam
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
P3
Purmerend
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
So What!
Gouda
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Café Kanaalzicht
Utrecht
donderdag 17 september 2020
The Kik
Doornroosje, Nijmegen
Joe Kay
Tolhuistuin, Amsterdam
Jimi Hendrix Tribute
Paard, Den Haag
Seasick Steve
De Roma, Antwerpen
Zwangere Guy
Vooruit, Gent
Bexey
Melkweg, Amsterdam
Gramma / Rare Akuma
Dynamo, Eindhoven
Bicep
TivoliVredenburg, Utrecht
Bart Peeters
Lotto Arena, Antwerpen
Ilse DeLange
Muziekgieterij, Maastricht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
20:15
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show
De Helling, Utrecht
20:15
Jandino - Opgefokt
Koningshof, Maassluis
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Hoftheater, Raalte
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
De Maaspoort, Venlo
20:30
De Niemanders
Luxor Live, Arnhem
20:30
Jennie Lena
Mezz, Breda
20:30
Emily H & The Blues Explosion
Café de Cactus, Hengelo
20:30
Philippe Elan - Ma France en chansons
Villa Ockenburgh, Den Haag
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
Elias
Cinetol, Amsterdam
Threshold
Boerderij, Zoetermeer
Kaiser Franz Josef
Luxor Live, Arnhem
E.T. Explore ME
Metropool, Hengelo
21:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:00
Moonstruck Jazz Nights: Eric Vloeimans & Ramón Valle in concert
Club Atelier, Amsterdam
21:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
21:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Agnietenhof, Tiel
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:30
Lewsberg
Vera, Groningen
21:30
Dennis Kolen & Jop Wijlacker - Sounds of Silence
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Van Dik Hout
Theater De Lampegiet, Veenendaal
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Elias Mazian - Extra show
Melkweg, Amsterdam
vrijdag 18 september 2020
DIEHELEDING - 1001
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Doors Alive
Grenswerk, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Diligentia, Den Haag
Alex Roeka - Rauwe Genade
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
De Grote Kerk, Alkmaar
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Kardol - Welkom
Het Trefpunt, Warmond
Rob Scheepers - Gulzig
Beneluxtheater, Berlicum
Mart Hillen - In Concert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Het Evertshuis, Bodegraven
Diskodip: Kamma & Masalo And Friends (uitverkocht)
Doornroosje, Nijmegen
17:00
Guido Weijers
Dordrechts Museum, Dordrecht
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Spinvis & Saartje van Camp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Theater de Bussel, Oosterhout
19:00
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show
Muziekgieterij, Maastricht
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater aan de Schie, Schiedam
De Kift
Podium Victorie, Alkmaar
19:15
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
De Witte Kunst
Melkweg, Amsterdam
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
19:30
Stef Bos - Bloemlezing
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
The Three Degrees
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Comedy Stop Haarlem
Patronaat, Haarlem
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Melanie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Inge van Calkar
Gebr. De Nobel, Leiden
Bökkers
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
20:00
Bill Laurance
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
New Cool Collective
De Pul, Uden
20:00
Uli Jon Roth
Kruisherenkapel, Uden
20:00
Rootsriders
Fluor, Amersfoort
George & Eran - George & Eran worden racisten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
EPMD
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
William Boeva - B30VA
C.C. De kern, Wilrijk
Tangarine - Seated Specials
Gigant, Apeldoorn
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Nighthawker
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Lisa Loeb - Extase
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
VanWyck - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
20:00
Gazpacho CD-presentatie "Fireworker"
Boerderij, Zoetermeer
Wies
V11, Rotterdam
20:00
Docile Bodies / Dripping Trees
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Henk Pepping / Ruben Hoeke
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
Hannah Mae / Maurice van Hoek
P3, Purmerend
20:00
Stake / Mother - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
So What!, Gouda
20:00
Bob Dylan - Romance in Durango
Metropool, Hengelo
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yves Berendse
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Tim Akkerman - Theatertournee
Café Kanaalzicht , Utrecht