PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -136
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 18 sep
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Dynamo
Eindhoven
Kursaal Oostende
Oostende
Hedon
Zwolle
De Bosuil
Weert
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Pul
Uden
20:00
Kruisherenkapel
Uden
20:00
Fluor
Amersfoort
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gigant
Apeldoorn
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Simplon
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
De Roma
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
C-Mill
Heerlen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
V11
Rotterdam
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
1
20:00
P3
Purmerend
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
So What!
Gouda
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Café Kanaalzicht
Utrecht
Het Klooster
Woerden
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Mezz
Breda
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Rockhal
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Boerderij
Zoetermeer
De Peppel
Zeist
20:30
Bibelot
Dordrecht
Burgerweeshuis
Deventer
P60
Amstelveen
Q-Factory
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Café de Cactus
Hengelo
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Paard
Den Haag
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
CHV Noordkade
Veghel
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater De Storm
Winterswijk
Theaters Tilburg
Tilburg
21:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
De Vorstin
Hilversum
21:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Kulturhus
Denekamp
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Parktheater
Eindhoven
Metropool Enschede
Enschede
22:00
C12
Brussel
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:15
Café Kanaalzicht
Utrecht
za 19 sep
Stadspark Groningen
Groningen
Q-Factory
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
Olympisch Stadion
Amsterdam
De Warande
Turnhout
Ethias Arena
Hasselt
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Wilminktheater
Enschede
De Smeltkroes
Maarheeze
De Pul
Uden
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
DeMess
Naarden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn

vrijdag 18 september 2020

La Voie De Johnny Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Call It Off - Farewell show Dynamo, Eindhoven
Salvatore Adamo Kursaal Oostende, Oostende
Jimi Hendrix Tribute Hedon, Zwolle
The Hillbilly Moonshiners De Bosuil, Weert
20:00
Bill Laurance ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
New Cool Collective De Pul, Uden
20:00
Uli Jon Roth Kruisherenkapel, Uden
20:00
Rootsriders Fluor, Amersfoort
George & Eran - George & Eran worden racisten Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
EPMD Gebr. De Nobel, Leiden
Toontje Lager Gigant, Apeldoorn
Jeangu Macrooy Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
M.O.P / McGyver Simplon, Groningen
Nationale Opera Rusland Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Chef'Special 013, Tilburg
20:00
William Boeva - B30VA C.C. De kern, Wilrijk
Clouseau De Roma, Antwerpen
20:00
Tangarine - Seated Specials Gigant, Apeldoorn
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Nighthawker Poppodium Volt, Sittard
20:00
Lisa Loeb - Extase Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
VanWyck - Playa Urbana Zomersessies C-Mill, Heerlen
20:00
Gazpacho CD-presentatie "Fireworker" Boerderij, Zoetermeer
Wies V11, Rotterdam
20:00
Docile Bodies / Dripping Trees Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Henk Pepping / Ruben Hoeke Gelderlandfabriek, Culemborg
1
20:00
Hannah Mae / Maurice van Hoek P3, Purmerend
20:00
Stake / Mother - Op En Tent De Zwerver, Oostende
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party So What!, Gouda
20:00
Bob Dylan - Romance in Durango Metropool, Hengelo
20:00
Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yves Berendse Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Tim Akkerman - Theatertournee Café Kanaalzicht , Utrecht
Jeroen Zijlstra - Ja!zzZijlstra Het Klooster, Woerden
20:00
The Bentleys - The Summer of Love Love Love Agnietenhof, Tiel
20:15
Beethoven 2020: StarkLinnemann Trio & Quartet Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Legowelt Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:15
Rosemary & Garlic Cacaofabriek, Helmond
20:30
The Doors Mezz, Breda
Wolter Kroes Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
IAM Rockhal,
John Hackett Band Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Foto Procol Harum
Procol Harum Boerderij, Zoetermeer
Def Americans De Peppel, Zeist
20:30
Reggae Central: Gregory Isaacs Tribute & more Bibelot, Dordrecht
Roosbeef Burgerweeshuis, Deventer
Nkulee Dube P60, Amstelveen
Kaiser Franz Josef Q-Factory, Amsterdam
20:30
Blue Crime / Flowers EKKO, Utrecht
20:30
De Sunset Travelers Café de Cactus, Hengelo
20:30
Das Sound Kollektiv Hedon, Zwolle
20:30
Fuad Hassen- Remmende Voorsprong Meervaart, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Fuse Chassé Theater, Breda
20:30
Franck Carducci Band Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:45
Cameretten - Finalistentournee Podium Victorie, Alkmaar
21:00
David Benjamin Paard, Den Haag
21:00
Edwin Evers Band Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Born Stuyven & Eric Nouwens CHV Noordkade, Veghel
21:00
Dr. Rude X Aversion Sitdown Concert XXL P60, Amstelveen
21:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop! Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney Theater De Storm, Winterswijk
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis Theaters Tilburg, Tilburg
21:15
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future Theater de Bussel, Oosterhout
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater de Kom, Nieuwegein
21:30
Spinvis & Saartje van Camp Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Jennie Lena De Vorstin, Hilversum
21:30
Jandino - Opgefokt Theater De Omval, Diemen
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Kulturhus, Denekamp
21:30
Stef Bos - Bloemlezing Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Rayen Panday - Trigger Parktheater, Eindhoven
De Sluwe Vos & Sjamsoedin Metropool Enschede, Enschede
22:00
Salut c'est cool C12, Brussel
22:00
Cameretten Finalistentour - Show 2 Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Lebbis - Stand-up Corona De Kleine Komedie, Amsterdam
22:15
Tim Akkerman - Theatertournee Café Kanaalzicht , Utrecht

zaterdag 19 september 2020

Kingsland Festival Groningen Stadspark Groningen, Groningen
The Doors Alive Q-Factory, Amsterdam
Kingsland Festival Rotterdam Ahoy, Rotterdam
Kingsland Festival Amsterdam Olympisch Stadion, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième De Warande, Turnhout
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77 Ethias Arena, Hasselt
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
Guido Weijers - De Oudejaarsconference TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Wilminktheater, Enschede
Maartje & Kine - Speelbeesten De Smeltkroes, Maarheeze
The Jimi Hendrix Music Festival Uden De Pul, Uden
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? S.C.C. De Muzenval, Eersel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Luctor et Emergo, Rilland
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars Theater de Purmaryn, Purmerend
Kirsten van Teijn - (S)experiment DeMess, Naarden
George & Eran - George & Eran worden racisten Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Aarsman - Dokter Aarsman Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Fuad Hassen - Remmende voorsprong Schouwburg Het Park, Hoorn
Pagina -136