PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1368
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 06 feb
Theater de Speeldoos
Baarn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
NTGent
Gent
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Concordia
Enschede
Paradiso
Amsterdam
8
2
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Groene Engel
Oss
1
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Atak
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
So What!
Gouda
1
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
4
1
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
De Spieghel
Groningen
Melkweg
Amsterdam
2
3
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Doornroosje
Nijmegen
do 07 feb
Chassé Theater
Breda
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Concordia
Enschede
Schouwburg Almere
Almere
C.C. Stroud
Putten
Theater De Boerderij
Huizen
De Muze
Noordwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
1
De Kattendans
Bergeijk
Fulcotheater
IJsselstein
Theater 't Speelhuis
Helmond
NTGent
Gent
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Walhalla
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Kolk
Assen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Muzeval
Emmen
18:00
Museum Podium Speelklok
Utrecht
1
19:00
Concerto
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
1
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Muziekodroom
Hasselt
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
The Stage (GL)
Arnhem
LVC
Leiden
1
Paradiso
Amsterdam
3
2
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
013
Tilburg
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
1
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
3
P60
Amstelveen
1
1
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Brakke Grond
Amsterdam
1
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
MC Theater
Amsterdam
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Rockhal
21:00
013
Tilburg
21:00
The Rambler
Eindhoven
Corso
Rotterdam
10
1
21:00
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
2
2
21:00
SuperMarkt
Den Haag
21:30
Vera
Groningen
22:00
Mezz
Breda
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam

woensdag 06 februari 2013

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater de Speeldoos, Baarn
Youp van 't Hek - Wigwam Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk NTGent, Gent
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Acda en de Munnik - 't Heerst Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere Theater Concordia, Enschede
Foto Passenger
Passenger Paradiso, Amsterdam
8
2
20:00
Spinvis Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jazz And More CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
HARK (UK, ex-Taint) + TANK86 + 44 Venom Groene Engel, Oss
1
20:00
Angela Groothuizen - Angela & de Optigan Het Klooster, Woerden
20:00
Clemens van der Feen North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Theater De Veste, Delft
20:00
Normaal Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Unknown Mortal Orchestra Trix, Antwerpen
20:00
Daniel Lohues Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
De Coronas Atak, Enschede
20:00
Sir Yes Sir Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Tim Akkerman - The Buddy Holly Story Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Munttheater, Weert
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm So What!, Gouda
1
21:00
Foxygen Bitterzoet, Amsterdam
4
1
21:00
Frederique Spigt Paradiso, Amsterdam
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's De Spieghel, Groningen
Foto Kendrick Lamar
Kendrick Lamar Melkweg, Amsterdam
2
3
21:30
The Harmed Brothers Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Dubioza Kolektiv Doornroosje, Nijmegen

donderdag 07 februari 2013

Plien en Bianca - Heb je hun weer Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere Theater Concordia, Enschede
André Manuel - Bonzaai!!! Schouwburg Almere, Almere
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger C.C. Stroud, Putten
Karin Bruers - Waar was ik? Theater De Boerderij, Huizen
Droog Brood - Dat wordt oorlog De Muze, Noordwijk
Anuar - Vastberaden Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Van nature Theater de Koornbeurs, Franeker
1
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet De Kattendans, Bergeijk
Yora Rienstra - We maken er wat van Fulcotheater, IJsselstein
Schudden - We vieren het maar Theater 't Speelhuis, Helmond
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk NTGent, Gent
Youp van 't Hek - Wigwam Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Peter Heerschop - Gelukzoekers Theater de Kom, Nieuwegein
Margriet Bolding - Comedy Kitchen Theater de Spiegel, Zwolle
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Theater Walhalla, Rotterdam
Dani - De zachte heelmeester De Meenthe, Steenwijk
Spinvis Theater De Veste, Delft
Ruben Nicolai - Little friday Theater aan de Schie, Schiedam
Op Sterk Water - Alfa Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater De Kolk, Assen
Silvester Zwaneveld - In de lift Theater Zuidplein, Rotterdam
Speelman & Speelman - Optimisten Theater Hof 88, Almelo
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater De Muzeval, Emmen
18:00
Stukafest Utrecht: Openingsfeest 2013 Museum Podium Speelklok, Utrecht
1
19:00
traumahelikopter Concerto, Amsterdam
19:30
Nightwriters Nachtclub Luxor Live, Arnhem
1
19:30
Little Feat Paradiso, Amsterdam
20:00
Motel Westcoast Theater Sneek, Sneek
20:00
Dinerconcert met Merel Koman & Baer Traa De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Howe Gelb Muziekodroom, Hasselt
20:00
Jurk! De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Goose
Goose Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:00
Normaal Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Joe madman & The Sidewalkers Patronaat, Haarlem
Comedy Kitchen Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Theatre of Hate / Spear Of Destiny The Stage (GL), Arnhem
Foto Moke
Moke LVC, Leiden
1
Foto Unknown Mortal Orchestra
Unknown Mortal Orchestra Paradiso, Amsterdam
3
2
20:00
MyStage Goes Hardcore/Punk Iduna, Drachten
20:00
Arno Het Depot, Leuven
20:00
Acoustic Little Devils: o.a. Fraud the Band Little Devil, Tilburg
20:00
Tweak Bird Trix, Antwerpen
20:00
Daniel Lohues Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Daybroke 013, Tilburg
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Op Sterk Water De Oosterpoort, Groningen
20:15
Jandino Asporaat De Revue Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
1
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat Theater De Leest, Waalwijk
Foto Spinvis
Spinvis Theater De Veste, Delft
3
Foto Qeaux Qeaux Joans
Qeaux Qeaux Joans P60, Amstelveen
1
1
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Tommigun | APRIL | Maya's Moving Castle De Brakke Grond, Amsterdam
1
20:30
Lennaert Maes Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Lonnie Liston Smith MC Theater, Amsterdam
20:30
Berit Companjen Podium 't Beest, Goes
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Dinosaur Jr Rockhal,
21:00
Killer Mike 013, Tilburg
21:00
Open Podium met: The Droeftoeters, Fool moon, & Th The Rambler, Eindhoven
Foto Kaiser Chiefs
Kaiser Chiefs Corso, Rotterdam
10
1
21:00
The La La Lies Paard, Den Haag
Foto Kendrick Lamar
Kendrick Lamar Melkweg, Amsterdam
2
2
21:00
Superfaam: F / Neighbour Neighbour SuperMarkt, Den Haag
21:30
De Kift Vera, Groningen
22:00
Rauw & Lauw: Polonaise editie powered by FeestDJR Mezz, Breda
22:00
Cosmo Jarvis Paradiso, Amsterdam
23:00
RL Grime Melkweg, Amsterdam
Pagina -1368