Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Partycentrum De Pleats
Burgum
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
23:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
Musis
Arnhem
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
10:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
15:00
Janskerk
Utrecht
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Helsdingen
Vianen
20:00
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Figi Theater
Zeist
EKKO
Utrecht
16:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DNK
Assen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
De X
Leiden
20:00
De Warande
Turnhout
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
21:00
De Pul
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Bosuil
Weert
21:00
de Beurs
Schijndel
20:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Cultura
Ede
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Cacaofabriek
Helmond
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Stroud
Putten
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
zaterdag 07 december 2019
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Partycentrum De Pleats, Burgum
20:30
Barrelhouse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nederlands Kamerkoor - Schein, Brahms, Wagner & Strauss
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:45
Spinnin’ Records 20 Years Anniversary
Paradiso, Amsterdam
20:30
Loyle Carner
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lauren Ruth Ward
Paradiso, Amsterdam
20:30
Holbeck en Stakbabber
Paard, Den Haag
19:30
Zuco 103
Paard, Den Haag
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Urbanus
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Durango (NL)
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
21:30
World: Sin Pausa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
19:30
Whispering Sons
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Michael Prins
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Souad Massi
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Efraim Trujillo / The Funkstamatics
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Les Robots
Muziekcoöperatie, Meppel
23:30
LIVE: Splinterbomb + The Cursed Crew
Muziekcafé Helmond, Helmond
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Musis, Arnhem
20:30
Scotch
Mezz, Breda
20:30
FRESH: Joost + Ares + Gil x ATLouis + Wolf
Mezz, Breda
21:00
Mell & Vintage Future
Metropool, Hengelo
20:30
Van Dik Hout
Metropool, Hengelo
August Burns Red
Melkweg, Amsterdam
19:30
Dennis Lloyd
Melkweg, Amsterdam
19:30
Tantric
Melkweg, Amsterdam
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
20:00
Ruben Hoeke Band
Manifesto, Hoorn
20:30
De Dijk
Luxor Live, Arnhem
20:00
Bløf
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Front Line's last show of the decade
LOLA050, Groningen
20:00
Bidi Fest: Blackup + Bitcho (B) + The Robots Are Coming
Little Devil, Tilburg
19:00
The Simon & Garfunkel Story
Kursaal Oostende, Oostende
10:00
The Roy Orbison Story
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
LYRICAL: PJOTR + DANIËL BUSSER EN MEER
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Haroun
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Koningshof, Maassluis
20:00
3J'S - Acoustic Christmas
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Marcel de Groot - DOOR
Junushoff Theater, Wageningen
15:00
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Janskerk, Utrecht
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Hoftheater, Raalte
20:00
Sean Rowe
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Het Musiater, Zevenaar
Maaike Ouboter
Het Klooster, Woerden
20:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Het Evertshuis, Bodegraven
21:00
Pater Moeskroen
Het Bolwerk, Sneek
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Helsdingen, Vianen
20:00
Dave Budha
Hedon, Zwolle
19:30
Next of Kin: The Dawn Brothers, DeWolff, Tim Knol en Friends
Hedon, Zwolle
20:30
Voltage - Tom Petty Tribute
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Jan Akkerman
Gashouder, Dedemsvaart
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Figi Theater, Zeist
SONS
EKKO, Utrecht
16:00
Come As You Are
Effenaar, Eindhoven
20:00
NITS - Nits 2019-2020
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Altın Gün / Fat White Family / L’Épée
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
DNK, Assen
20:15
De Kift - BAL
Diligentia, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Deventer Schouwburg, Deventer
Yora Rienstra - UP
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Labryenco
De X, Leiden
20:00
Axelle Red
De Warande, Turnhout
20:15
Amstel Quartet
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
21:00
Kenny B
De Pul, Uden
20:00
Roxeanne Hazes
De Oosterpoort, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Meerpaal, Dronten
20:15
JB Meijers - Deltaboy
De Meenthe, Steenwijk
20:15
THE ELVIS CONCERT 2019 - Elvis' Greatest Hits at Christmas! - Dwight I
De Maaspoort, Venlo
20:15
Vraemp geld - Volkstheater Frans Boermans
De Maaspoort, Venlo
20:15
Minoux
De Maaspoort, Venlo
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dennis van Aarssen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
21:00
The SWAT, The heaviest Police
de Beurs, Schijndel
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Cultura, Ede
14:15
Gustavo Corrales Romero & Ramón Valle
Concertgebouw, Amsterdam
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Jesse Marchant
Cinetol, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Chassé Theater, Breda
20:00
Jan Verstraeten
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Sacred Reich
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
C.C. Zundert, Zundert
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Stroud, Putten
20:00
Laïs
C.C. De Brouckere, Torhout
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Wëreldbänd - Släpstick
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Kayak / The Flower Kings
Boerderij, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Kishi Bashi
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Guy Salomon Group / Half Easy Trio / Tijs Klaassen Quintet
Bimhuis, Amsterdam