Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
TivoliVredenburg
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Spirit of 66
Verviers
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Effenaar
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
21:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
013
Tilburg
Flint
Amersfoort
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Purmaryn
Purmerend
Vera
Groningen
Capitole
Gent
Boerderij
Zoetermeer
19:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
19:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Cultura
Ede
19:00
Chassé Theater
Breda
Paradiso
Amsterdam
19:30
Musis
Arnhem
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Theater De Omval
Diemen
Luxor Live
Arnhem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Reflektor
Liège
Paradiso
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
TivoliVredenburg
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
Melkweg
Amsterdam
Grenswerk
Venlo
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Chassé Theater
Breda
21:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:30
Cultura
Ede
21:30
Theater De Omval
Diemen
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
013
Tilburg
De Kattendans
Bergeijk
De Toegift
Den Hoorn
Orpheus
Apeldoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Zundert
Zundert
Theater de Stoep
Spijkenisse
Capitole
Gent
De Helling
Utrecht
16:00
Chassé Theater
Breda
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Villa Ockenburgh
Den Haag
19:00
Wilminktheater
Enschede
Het Bolwerk
Sneek
De Helling
Utrecht
19:30
Agnietenhof
Tiel
19:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Chassé Theater
Breda
Catharinakapel
Harderwijk
Hall Of Fame
Tilburg
De Oosterpoort
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Tolhuistuin
Amsterdam
Paard
Den Haag
dinsdag 15 september 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
Bicep
Ancienne Belgique (AB), Brussel
King's X
Spirit of 66, Verviers
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Hof 88, Almelo
20:30
The Isolation Sessions: Shaemless
Effenaar, Eindhoven
JoJo
Paradiso, Amsterdam
21:30
Danny Vera - The Lone Stranger
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 16 september 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Flint, Amersfoort
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Kardol - Welkom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roosbeef
Vera, Groningen
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
The Jimi Hendrix Music Festival Zoetermeer
Boerderij, Zoetermeer
19:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Percossa - UNPLUGGED
Cultura, Ede
19:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
Indiestadt
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jeangu Macrooy
Musis, Arnhem
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
Procol Harum
Luxor Live, Arnhem
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Threshold
De Bosuil, Weert
20:00
Mintzkov
Het Depot, Leuven
20:00
AaRON
Reflektor, Liège
Apneu / Blue Crime / Global Charming
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show
Boerderij, Zoetermeer
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
Little Caesar
Spirit of 66, Verviers
Aterciopelados
Melkweg, Amsterdam
Suzan & Freek
Grenswerk, Venlo
Rewind: Soulsister plays 'Heat'
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jörgen Raymann - FF eruit
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
The Isolation Sessions: Reminder
Effenaar, Eindhoven
20:30
Whilk and Misky
Paard, Den Haag
21:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:30
Percossa - UNPLUGGED
Cultura, Ede
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 17 september 2020
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
De Toegift, Den Hoorn
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Orpheus, Apeldoorn
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Rob Scheepers - Gulzig
C.C. Zundert, Zundert
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
The Jimi Hendrix Music Festival Utrecht
De Helling, Utrecht
16:00
Mariska van Kolck / Tony Neef
Chassé Theater, Breda
17:00
O'G3NE
Dordrechts Museum, Dordrecht
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Philippe Elan - Ma France en chansons
Villa Ockenburgh, Den Haag
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
Refused
Het Bolwerk, Sneek
The Jimi Hendrix Music Festival Utrecht
De Helling, Utrecht
19:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Agnietenhof, Tiel
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:30
Elias Mazian
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Dennis Kolen & Jop Wijlacker - Sounds of Silence
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Van Dik Hout
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
DIEHELEDING - 1001
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Procol Harum
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Roosbeef
Patronaat, Haarlem
20:00
Blue Crime
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Enge Buren - Basta!
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Alex Roeka - Rauwe Genade
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:00
NBE back on stage
Paradiso, Amsterdam
20:00
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
P60, Amstelveen
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Mariska van Kolck / Tony Neef
Chassé Theater, Breda
Yuri Honing Acoustic Quartet - Bluebeard
Catharinakapel, Harderwijk
Thundermother
Hall Of Fame, Tilburg
Maan
De Oosterpoort, Groningen
Maluma
Ziggo Dome, Amsterdam
Lords of the Underground / M.O.P.
Q-Factory, Amsterdam
HAUSER with the European Philharmonia Orchestra
AFAS Live, Amsterdam
Pestilence
Q-Factory, Amsterdam
The Kik
Doornroosje, Nijmegen
Joe Kay
Tolhuistuin, Amsterdam
Jimi Hendrix Tribute
Paard, Den Haag