Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Lebuinuskerk
Deventer
Wilminktheater
Enschede
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Bibelot
Dordrecht
Luxor Live
Arnhem
20:30
La Madeleine
Brussel
20:15
De Maaspoort
Venlo
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Het Musiater
Zevenaar
18:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Warande
Turnhout
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
W:halll Auditorium
Sint-Pieters-Woluwe
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
16:00
Effenaar
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Hedon
Zwolle
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
Agnietenhof
Tiel
23:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Cultura
Ede
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:00
LOLA050
Groningen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
Patronaat
Haarlem
Helsdingen
Vianen
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
C.C. Stroud
Putten
20:15
Theater de Beun
Heiloo
19:30
Sint Janskerk
Kaatsheuvel
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
00:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Partycentrum De Pleats
Burgum
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Cinetol
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Chassé Theater
Breda
20:00
Boerderij
Zoetermeer
21:00
De Pul
Uden
Ziggo Dome
Amsterdam
00:00
Hoftheater
Raalte
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
21:00
De X
Leiden
vrijdag 06 december 2019
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Hedon, Zwolle
20:00
The Shavers
Duycker, Hoofddorp
21:00
The Tambles
V11, Rotterdam
20:00
The Void
Lebuinuskerk, Deventer
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Wilminktheater, Enschede
20:30
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Sneek, Sneek
20:30
Tom Waits - 70th birthday celebration by The Braindogs
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Munttheater, Weert
20:00
Ultimate Eagles
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Urbanus
Het Kielzog, Hoogezand
Van Dik Hout
Bibelot, Dordrecht
Vandenberg's Moonkings
Luxor Live, Arnhem
20:30
Vanesa Martín
La Madeleine, Brussel
20:15
Vraemp geld - Volkstheater Frans Boermans
De Maaspoort, Venlo
Wëreldbänd - Släpstick
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 07 december 2019
20:00
World's Greatest Tribute to U2 - L.A.vation
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
3J'S - Acoustic Christmas
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Altın Gün / Fat White Family / L’Épée
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Amstel Quartet
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Het Musiater, Zevenaar
18:00
Archspire
Baroeg, Rotterdam
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Wesopa Weesp, Weesp
August Burns Red
Melkweg, Amsterdam
20:00
Axelle Red
De Warande, Turnhout
20:30
Barrelhouse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Beatles By Girls
W:halll Auditorium, Sint-Pieters-Woluwe
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Bidi Fest: Blackup + Bitcho (B) + The Robots Are Coming
Little Devil, Tilburg
20:00
Bløf
Lotto Arena, Antwerpen
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater de Purmaryn, Purmerend
16:00
Come As You Are
Effenaar, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Dave Budha
Hedon, Zwolle
19:15
Davina Michelle Skyward Clubtour
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
De Dijk
Luxor Live, Arnhem
20:15
De Kift - BAL
Diligentia, Den Haag
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Dennis Lloyd
Melkweg, Amsterdam
20:15
Dennis van Aarssen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Diggy Dex
Patronaat, Haarlem
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Agnietenhof, Tiel
23:00
Dr. Lektroluv / Goose DJ Set
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Durango (NL)
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg Amphion, Doetinchem
16:00
Efraim Trujillo / The Funkstamatics
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Enge Buren - BASTA!
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
ERA
Vorst Nationaal, Brussel
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Cultura, Ede
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:30
FRESH: Joost + Ares + Gil x ATLouis + Wolf
Mezz, Breda
20:00
Front Line's last show of the decade
LOLA050, Groningen
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
Gotu Jim
Patronaat, Haarlem
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Helsdingen, Vianen
14:15
Gustavo Corrales Romero & Ramón Valle
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Guy Salomon Group / Half Easy Trio / Tijs Klaassen Quintet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Haroun
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Hehobros
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Henk Poort en de Helden
Theaterpand Weesp, Weesp
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Stroud, Putten
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater de Beun, Heiloo
19:30
Het Urker Mannenkoor "Halleluja"
Sint Janskerk, Kaatsheuvel
20:30
Holbeck en Stakbabber
Paard, Den Haag
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Posthuis Theater, Heerenveen
21:00
Hypergoods / WARD
Altstadt, Eindhoven
20:00
Jan Akkerman
Gashouder, Dedemsvaart
00:00
Jan Beuving - Rotatie
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Jan Verstraeten
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Partycentrum De Pleats, Burgum
00:00
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
JB Meijers - Deltaboy
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Jesse Marchant
Cinetol, Amsterdam
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Koningshof, Maassluis
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater De Winsinghhof, Roden
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Schalm, Veldhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Chassé Theater, Breda
20:00
Kayak / The Flower Kings
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Kenny B
De Pul, Uden
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Hoftheater, Raalte
20:30
Kishi Bashi
Bitterzoet, Amsterdam
Knocked Loose
Bibelot, Dordrecht
21:00
Labryenco
De X, Leiden