PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -134
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 17 sep
Q-Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Roma
Antwerpen
Vooruit
Gent
Melkweg
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Chassé Theater
Breda
Catharinakapel
Harderwijk
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Hoftheater
Raalte
Cinetol
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:30
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
20:30
Café de Cactus
Hengelo
20:30
Villa Ockenburgh
Den Haag
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Parktheater
Eindhoven
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Club Atelier
Amsterdam
21:00
Theater Hof 88
Almelo
21:30
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:30
Vera
Groningen
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
vr 18 sep
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Grenswerk
Venlo
Doornroosje
Nijmegen
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Wilminktheater
Enschede
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kattendans
Bergeijk
Diligentia
Den Haag
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Grote Sint Laurenskerk
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Trefpunt
Warmond
Beneluxtheater
Berlicum
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Evertshuis
Bodegraven
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Spant!
Bussum
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
Theater de Bussel
Oosterhout
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:15
Theaters Tilburg
Tilburg
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Kulturhus
Denekamp
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Parktheater
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Simplon
Groningen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Dynamo
Eindhoven
Kursaal Oostende
Oostende
Hedon
Zwolle
De Bosuil
Weert

donderdag 17 september 2020

Lords of the Underground / M.O.P. Q-Factory, Amsterdam
HAUSER with the European Philharmonia Orchestra AFAS Live, Amsterdam
Pestilence Q-Factory, Amsterdam
20:00
Roosbeef Patronaat, Haarlem
The Kik Doornroosje, Nijmegen
Joe Kay Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Jimi Hendrix Tribute Paard, Den Haag
20:00
Blue Crime Burgerweeshuis, Deventer
Seasick Steve De Roma, Antwerpen
Zwangere Guy Vooruit, Gent
Bexey Melkweg, Amsterdam
Gramma / Rare Akuma Dynamo, Eindhoven
Bicep TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bart Peeters Lotto Arena, Antwerpen
Ilse DeLange Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Enge Buren - Basta! Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Alex Roeka - Rauwe Genade Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:00
NBE back on stage Paradiso, Amsterdam
20:00
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party P60, Amstelveen
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première Theater Hof 88, Almelo
20:00
Mariska van Kolck / Tony Neef Chassé Theater, Breda
Yuri Honing Acoustic Quartet - Bluebeard Catharinakapel, Harderwijk
Foto Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys De Maaspoort, Venlo
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Molenberg, Delfzijl
20:15
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show De Helling, Utrecht
20:15
Jandino - Opgefokt Koningshof, Maassluis
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Hoftheater, Raalte
Elias Cinetol, Amsterdam
Threshold Boerderij, Zoetermeer
20:30
De Niemanders Luxor Live, Arnhem
Kaiser Franz Josef Luxor Live, Arnhem
20:30
Jennie Lena Mezz, Breda
E.T. Explore ME Metropool, Hengelo
20:30
Emily H & The Blues Explosion Café de Cactus, Hengelo
20:30
Philippe Elan - Ma France en chansons Villa Ockenburgh, Den Haag
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Rayen Panday - Trigger Parktheater, Eindhoven
21:00
Edwin Evers Band Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Wilminktheater, Enschede
21:00
Moonstruck Jazz Nights: Eric Vloeimans & Ramón Valle in concert Club Atelier, Amsterdam
21:00
Beperkt Houdbaar - De Première Theater Hof 88, Almelo
21:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis Agnietenhof, Tiel
Sanne Wallis de Vries - Heel Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:30
Lewsberg Vera, Groningen
21:30
Dennis Kolen & Jop Wijlacker - Sounds of Silence Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Van Dik Hout Theater De Lampegiet, Veenendaal
22:00
Lebbis - Stand-up Corona De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Elias Mazian - Extra show Melkweg, Amsterdam

vrijdag 18 september 2020

DIEHELEDING - 1001 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Doors Alive Grenswerk, Venlo
Diskodip: Kamma & Masalo And Friends (uitverkocht) Doornroosje, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Wilminktheater, Enschede
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Kattendans, Bergeijk
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars Diligentia, Den Haag
Alex Roeka - Rauwe Genade Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato Grote Sint Laurenskerk, Alkmaar
Hans Aarsman - Dokter Aarsman Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Kardol - Welkom Het Trefpunt, Warmond
Rob Scheepers - Gulzig Beneluxtheater, Berlicum
Mart Hillen - In Concert Theater De Lampegiet, Veenendaal
Joris Linssen & Caramba - RAAK! Het Evertshuis, Bodegraven
17:00
Guido Weijers Dordrechts Museum, Dordrecht
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Edwin Evers Band Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:00
Edwin Evers Band Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
De Kift Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Spinvis & Saartje van Camp Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future Theater de Bussel, Oosterhout
19:00
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show Muziekgieterij, Maastricht
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop! Theater aan de Schie, Schiedam
19:15
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis Theaters Tilburg, Tilburg
The Three Degrees Q-Factory, Amsterdam
19:30
De Witte Kunst Melkweg, Amsterdam
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Jandino - Opgefokt Theater De Omval, Diemen
19:30
Lebbis - Stand-up Corona De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Kulturhus, Denekamp
19:30
Stef Bos - Bloemlezing Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Rayen Panday - Trigger Parktheater, Eindhoven
Fred van Leer - FRED & FRIENDS Ahoy, Rotterdam
Still Collins Effenaar, Eindhoven
20:00
Comedy Stop Haarlem Patronaat, Haarlem
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Suzan & Freek Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Melanie Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thundermother Simplon, Groningen
20:00
Inge van Calkar Gebr. De Nobel, Leiden
Bökkers Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
La Voie De Johnny Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Call It Off - Farewell show Dynamo, Eindhoven
Salvatore Adamo Kursaal Oostende, Oostende
Jimi Hendrix Tribute Hedon, Zwolle
The Hillbilly Moonshiners De Bosuil, Weert
Pagina -134