Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Roma
Antwerpen
20:00
De Pul
Uden
De Pul
Uden
21:30
De Oostkerk
Middelburg
19:00
De Oostkerk
Middelburg
De Oosterpoort
Groningen
22:00
De Marktkantine
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Flux
Zaandam
21:30
De Eendracht
Gemert
19:30
De Eendracht
Gemert
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
21:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Corneel
Lelystad
20:30
Café de Cactus
Hengelo
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
20:00
C-Mill
Heerlen
20:00
Botanique
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
21:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Altstadt
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
10:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
13:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater De Kik
Elst
11:00
Theater Concordia
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
S.C.C. De Muzenval
Eersel
15:00
Roodehaan
Westeremden
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
14:00
Poppodium Volt
Sittard
15:00
PopEi
Eindhoven
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
15:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Patronaat
Haarlem
17:15
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
17:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
21:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Metropool Enschede
Enschede
Melkweg
Amsterdam
15:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Markant Uden
Uden
20:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Little Devil
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
Iduna
Drachten
14:30
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Gigant
Apeldoorn
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Duycker
Hoofddorp
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Zwerver
Oostende
15:00
De Zwerver
Oostende
De Roma
Antwerpen
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
22:00
De Marktkantine
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Flux
Zaandam
20:00
De Bosuil
Weert
dB's
Utrecht
18:45
dB's
Utrecht
15:00
CHV Noordkade
Veghel
Cafe The Joker
Antwerpen
Cafe Het Bolwerk
Enschede
zaterdag 19 september 2020
Clouseau
De Roma, Antwerpen
20:00
Blue Crime
De Pul, Uden
The Jimi Hendrix Music Festival Uden
De Pul, Uden
21:30
Danny Vera - The Lone Stranger
De Oostkerk, Middelburg
19:00
Danny Vera - The Lone Stranger
De Oostkerk, Middelburg
This Is Jackson
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Monika Kruse
De Marktkantine, Amsterdam
Bløf
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
JAGD / Marlen / Petersburg
De Flux, Zaandam
21:30
Martijn Fischer zingt Hazes
De Eendracht, Gemert
19:30
Martijn Fischer zingt Hazes
De Eendracht, Gemert
20:00
Roosbeef
De Casino, Sint-Niklaas
21:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Philippe Elan - Ma France en chansons
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rootsriders
Corneel, Lelystad
20:30
U2ONE
Café de Cactus, Hengelo
21:00
Toontje Lager
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Hillegom, Hillegom
20:00
Pjotr - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
20:00
Nada Surf
Botanique, Brussel
Antimatter
Boerderij, Zoetermeer
21:15
Percossa - UNPLUGGED
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:15
Percossa - UNPLUGGED
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Matthew Mole
Bitterzoet, Amsterdam
Fatoumata Diawara
Ancienne Belgique (AB), Brussel
De Kift
Altstadt, Eindhoven
Fred van Leer - FRED & FRIENDS
Ahoy, Rotterdam
Kingsland Festival Rotterdam
Ahoy, Rotterdam
20:00
Remy van Kesteren - Het theater als huiskamer
Agnietenhof, Tiel
zondag 20 september 2020
20:15
Marike Jager - Het grietje achter het liedje
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
17:00
Dio
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Dio
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:30
Remy van Kesteren
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
10:30
Remy van Kesteren
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Wild Rivers
Tolhuistuin, Amsterdam
Ambrose Akinmusire Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
Racoon
TivoliVredenburg, Utrecht
Alain Clark
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Rayen Panday - Trigger
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
13:00
Rayen Panday - Trigger
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Rob Scheepers - Gulzig
Theater De Kik, Elst
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Concordia, Enschede
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
15:00
Guy Verlinde / Tom Beardslee
Roodehaan, Westeremden
Melanie
Q-Factory, Amsterdam
Takida
Q-Factory, Amsterdam
14:00
Royal Thieves / TwentySeven
Poppodium Volt, Sittard
15:00
Tims_Music (singer-songwriter)
PopEi, Eindhoven
19:45
Victorie Sunday Sessions - Loïs Lane
Podium Victorie, Alkmaar
15:30
Victorie Sunday Sessions - Loïs Lane
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Stage 1,5: Ruben Annink
Patronaat, Haarlem
17:15
Stage 1,5: Ruben Annink - Extra Concert
Patronaat, Haarlem
Indiestad
Paradiso, Amsterdam
19:00
Nada Surf
Paradiso, Amsterdam
17:00
Éric Dupond-Moretti
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Cottonville Bigband en De Eschländerkapel
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Andre Hazes Jr.
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Andre Hazes Jr.
Olympisch Stadion, Amsterdam
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Procol Harum
Metropool Enschede, Enschede
Hendrix 50th Memorial Show
Melkweg, Amsterdam
15:00
Hendrix 50th Memorial Show
Melkweg, Amsterdam
The Jimi Hendrix Music Festival Amsterdam
Melkweg, Amsterdam
19:30
Wouter Hamel
Markant Uden, Uden
20:00
Super Natural Selection
Luxor Live, Arnhem
Jennie Lena
Luxor Live, Arnhem
19:30
Jennie Lena
Luxor Live, Arnhem
Bart Peeters
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Black Knight / Jag Panzer
Little Devil, Tilburg
Nationale Opera Rusland
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
La Voie De Johnny
Koninklijk Circus, Brussel
Jimi Hendrix Tribute
Iduna, Drachten
14:30
Spinvis middag en avond concert
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Magna Carta
Gigant, Apeldoorn
16:15
Blue Crime
Gigant, Apeldoorn
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
ECI Cultuurfabriek, Roermond
The Doors Alive
Duycker, Hoofddorp
20:15
Lila Iké / Protoje & The Indiggnation
Doornroosje, Nijmegen
Ilse DeLange
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Admiral Freebee - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
15:00
Portland - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
Soulsister
De Roma, Antwerpen
Ásgeir - Bury The Moon
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Oosterpoort, Groningen
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Stephan Bodzin / Luna Semara / Nicky Elisabeth
De Marktkantine, Amsterdam
19:30
Jan Rot - Alle Tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mell & Vintage Future
De Flux, Zaandam
20:00
John Hackett Band
De Bosuil, Weert
Traumahelikopter
dB's, Utrecht
18:45
Traumahelikopter
dB's, Utrecht
15:00
Almost Cocker
CHV Noordkade, Veghel
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cafe The Joker, Antwerpen
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Cafe Het Bolwerk, Enschede